Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czubaszek broni Kuby: "Pojechali po prawdziwych Polakach!"

451
Podziel się

Kolejna celebrytka popiera żarty z gwałtu i "pracowania na kolanach".

Czubaszek broni Kuby: "Pojechali po prawdziwych Polakach!"
bDfSAHrF

Maria Czubaszek zasłynęła przyznaniem się do aborcji, których, jak stwierdziła, nie żałuje. Ostatnio skrytykowała też Grycanki, pochwaliła się operacją plastyczną, a teraz, w wywiadzie dla Party, postanowiła stanąć Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego. Spodobały jej się żarty z gwałcenia ukraińskich kobiet i sugerowanie, że ich "praca na kolanach" ma coś wspólnego z seksem oralnym.

Zdaniem Czubaszek żart dwóch byłych prowadzących show na antenie Radia Eska Rock został niezrozumiany. Celebrytka, która przez wiele lat sama była związana z radiem, uważa, że showmani nie obrazili Ukrainek, ale wyśmiewali "prawdziwych", statystycznych Polaków.

Moim zdaniem pojechali po prawdziwych Polakach. Którzy, oczywiście nie wszyscy, nierzadko traktują pracujące u nich Ukrainki, mówiąc delikatnie, nie najlepiej - stwierdza Czubaszek. Po tej burzy wywołanej wspomniana audycją, jeden z magazynów opublikował wypowiedzi paru takich kobiet. Część była oburzona, ale były i takie, które twierdziły, że to, co powiedzieli Wojewódzki i Figurski, to nic w porównaniu z tym, co mówią czasem ich panie.

bDfSAHrH

Wygląda na to, że plan wyciszenia sprawy w mediach się powiedzie. TVN i Eska czekają, aż ludzie zapomną, żeby Kuba mógł wrócić w kolejnym sezonie. Ciekawe tylko, co się stanie z Figurskim. Zobacz: "Kuba to osoba nietykalna!" WRÓCI DO ESKI!

bDfSAHsi
KOMENTARZE
(451)
gość
8 lat temu
Teraz jeszcze powinna się wypowiedzieć Marczuk, w kontekście swojej pracy na rurze...
gość
8 lat temu
Grzeczny dziadziuś, grzeczny... dostał po d***e, to teraz łasi się jak zbity pies do gawiedzi, bez której poklasku nie istnieje.
gość
8 lat temu
Pani Czubaszek zaczyna denerwowac swoimi wypowiedziami... kazdy ma swoje zdanie na jakis temat ale ta pani poprostu gada od rzeczy.
bDfSAHsj
gość
8 lat temu
Wojewódzkiemu szykują już wyro dziadygi z domu starców z dwudziestoletnimi laskami z drewna.
gość
8 lat temu
Swoją drogą dziwne, że dopiero za tę sprawę oberwał po uszach, wielokrotnie przeginał bardziej już dużo wcześniej.
Najnowsze komentarze (451)
Mariolka
8 lat temu
DAJCIE SOBIE NA LUZ!!! JA LUBIE CZUBASZEK I WOJWEUDZKIEGO! JAKO JEDNI Z NIELICZNYCH MÓWIĄ CO MYSLĄ I MAJA TO W POWAŻANIU!!! WIEKSZOŚĆ LUBI TAKICH KONTROWERSYJNYCH LUDZI W MEDIACH LECZ MALO KTO SIE PRZYZNAJE, BO TRZEBA KRAKACĆ JAK RESZTA WRON!!!
gość
8 lat temu
spadam stąd, bo mdli mnie od tych czułych komentów
gość
8 lat temu
hm..no może mu się należy, ale ja obrazy w tym żadnej nie widzę, bardziej za naszą flagę powinien oberwać
Gosc Polski
8 lat temu
Ciekawe w .... czym ma racje ??
Gosc Polski
8 lat temu
Stara, g****a, komunistyczna D_PA, to ma juz "cos-tam" w swoimn CZUBIE nie za bardzo w porzo !! Jest nawet mniej warta co ten powiatowo-gminny "oryginal" & jego nie mniej bezczelny funfel. ~Ende
gość
8 lat temu
KOSMETYKI ZA GROSZE, DIOR, CHANEL KAMBREEZE.OZ.PL
gość
8 lat temu
jak ktos mowi A to ona zawsze musi powiedziec B: taka kobieta bez swojego zdania...byle szokowac,,,
gość
8 lat temu
Czubaszek na drzewo albo do piachu.
bDfSAHsb
gość
8 lat temu
Oczywiście, Czubaszek ma rację.
gość
8 lat temu
kuba jest ok
gość
8 lat temu
Ej no, nie obrażajmy leśnych dziadów takimi porównaniami
gość
8 lat temu
I kto się na to nabrac da? Kuba gej powraca
gość
8 lat temu
..i tylko czekać aż SE wygrzebie ze śmietnika jego zaszczane pampersy i tupeciki i sfotografuje to ku pamięci mięci kupa !!!
Lolita
8 lat temu
Pani Mario byłam pełna podziwu dla Pani ,również po wyznaniu prawdy o aborcji /za odwagę powiedzenia prawdy głośno/ operacja plastyczna to również normalna ludzka rzecz i nie ma się czego wstydzić , ale obrona wstrętnych żartów dwóch "wstrętnych" panów to już za dużo . Szkoda- straciła Pani moją sympatię a tak Panią podziwiałam.
...
Następna strona
bDfSAHsD