Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czubaszek broni Kuby: "Pojechali po prawdziwych Polakach!"

451
Podziel się:

Kolejna celebrytka popiera żarty z gwałtu i "pracowania na kolanach".

Czubaszek broni Kuby: "Pojechali po prawdziwych Polakach!"

Maria Czubaszek zasłynęła przyznaniem się do aborcji, których, jak stwierdziła, nie żałuje. Ostatnio skrytykowała też Grycanki, pochwaliła się operacją plastyczną, a teraz, w wywiadzie dla Party, postanowiła stanąć Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego. Spodobały jej się żarty z gwałcenia ukraińskich kobiet i sugerowanie, że ich "praca na kolanach" ma coś wspólnego z seksem oralnym.

Zdaniem Czubaszek żart dwóch byłych prowadzących show na antenie Radia Eska Rock został niezrozumiany. Celebrytka, która przez wiele lat sama była związana z radiem, uważa, że showmani nie obrazili Ukrainek, ale wyśmiewali "prawdziwych", statystycznych Polaków.

Moim zdaniem pojechali po prawdziwych Polakach. Którzy, oczywiście nie wszyscy, nierzadko traktują pracujące u nich Ukrainki, mówiąc delikatnie, nie najlepiej - stwierdza Czubaszek. Po tej burzy wywołanej wspomniana audycją, jeden z magazynów opublikował wypowiedzi paru takich kobiet. Część była oburzona, ale były i takie, które twierdziły, że to, co powiedzieli Wojewódzki i Figurski, to nic w porównaniu z tym, co mówią czasem ich panie.

Wygląda na to, że plan wyciszenia sprawy w mediach się powiedzie. TVN i Eska czekają, aż ludzie zapomną, żeby Kuba mógł wrócić w kolejnym sezonie. Ciekawe tylko, co się stanie z Figurskim. Zobacz: "Kuba to osoba nietykalna!" WRÓCI DO ESKI!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(451)
gość
12 lat temu
Teraz jeszcze powinna się wypowiedzieć Marczuk, w kontekście swojej pracy na rurze...
gość
12 lat temu
Grzeczny dziadziuś, grzeczny... dostał po d***e, to teraz łasi się jak zbity pies do gawiedzi, bez której poklasku nie istnieje.
gość
12 lat temu
Pani Czubaszek zaczyna denerwowac swoimi wypowiedziami... kazdy ma swoje zdanie na jakis temat ale ta pani poprostu gada od rzeczy.
gość
12 lat temu
Wojewódzkiemu szykują już wyro dziadygi z domu starców z dwudziestoletnimi laskami z drewna.
gość
12 lat temu
Swoją drogą dziwne, że dopiero za tę sprawę oberwał po uszach, wielokrotnie przeginał bardziej już dużo wcześniej.
Najnowsze komentarze (451)
Mariolka
12 lat temu
DAJCIE SOBIE NA LUZ!!! JA LUBIE CZUBASZEK I WOJWEUDZKIEGO! JAKO JEDNI Z NIELICZNYCH MÓWIĄ CO MYSLĄ I MAJA TO W POWAŻANIU!!! WIEKSZOŚĆ LUBI TAKICH KONTROWERSYJNYCH LUDZI W MEDIACH LECZ MALO KTO SIE PRZYZNAJE, BO TRZEBA KRAKACĆ JAK RESZTA WRON!!!
gość
12 lat temu
spadam stąd, bo mdli mnie od tych czułych komentów
gość
12 lat temu
hm..no może mu się należy, ale ja obrazy w tym żadnej nie widzę, bardziej za naszą flagę powinien oberwać
Gosc Polski
12 lat temu
Ciekawe w .... czym ma racje ??
Gosc Polski
12 lat temu
Stara, g****a, komunistyczna D_PA, to ma juz "cos-tam" w swoimn CZUBIE nie za bardzo w porzo !! Jest nawet mniej warta co ten powiatowo-gminny "oryginal" & jego nie mniej bezczelny funfel. ~Ende
gość
12 lat temu
KOSMETYKI ZA GROSZE, DIOR, CHANEL KAMBREEZE.OZ.PL
gość
12 lat temu
jak ktos mowi A to ona zawsze musi powiedziec B: taka kobieta bez swojego zdania...byle szokowac,,,
gość
12 lat temu
Czubaszek na drzewo albo do piachu.
gość
12 lat temu
Oczywiście, Czubaszek ma rację.
gość
12 lat temu
kuba jest ok
gość
12 lat temu
Ej no, nie obrażajmy leśnych dziadów takimi porównaniami
gość
12 lat temu
I kto się na to nabrac da? Kuba gej powraca
gość
12 lat temu
..i tylko czekać aż SE wygrzebie ze śmietnika jego zaszczane pampersy i tupeciki i sfotografuje to ku pamięci mięci kupa !!!
Lolita
12 lat temu
Pani Mario byłam pełna podziwu dla Pani ,również po wyznaniu prawdy o aborcji /za odwagę powiedzenia prawdy głośno/ operacja plastyczna to również normalna ludzka rzecz i nie ma się czego wstydzić , ale obrona wstrętnych żartów dwóch "wstrętnych" panów to już za dużo . Szkoda- straciła Pani moją sympatię a tak Panią podziwiałam.
...
Następna strona