Trwa ładowanie...
Przejdź na

PZPN jednak bez Dudka? "Chce za dużo"

192
Podziel się

Wolą płacić po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie Lacie i Kręcinie.

PZPN jednak bez Dudka? "Chce za dużo"
bCzomezV

Kwota się zgadza, nie mogą się tylko porozumieć co do waluty. Jerzy Dudek za pracę w sztabie nowego selekcjonera reprezentacji chce 15 tysięcy euro. PZPN chce mu zapłacić 15 tysięcy złotych. Były bramkarz Realu Madryt nie chce się na to zgodzić.

Nieoficjalnie mówi się jednak, że chodzi też o to, że Dudek, rozważający obecnie przyjęcie stanowiska dyrektora sportowego reprezentacji Polski, chce rzeczywiście coś zrobić dla polskiej kadry, a nie być tylko figurantem. A takie rozwiązanie jest związkowi trochę nie na rękę. W prywatnych rozmowach piłkarz przyznaje, że ma pomysł na zbudowanie struktury szkolenia, opartej na zachodnich wzorcach. To jednak nie bardzo podoba się odpowiedzialnym za szkolenie Jerzemu Engelowi i Antoniemu Piechniczkowi. No i wnioskowana przez Dudka pensja wysokości 15 tysięcy euro jest dla nich nie do przyjęcia, zwłaszcza, że selekcjoner kadry dostaje 70 tysięcy miesięcznie.

Dudek chyba zapomniał że jest w Polsce - mówi anonimowo Faktowi jeden z działaczy PZPN. Tu są złotówki. 15 tysięcy euro to zdecydowanie za dużo.

bCzomezX

Jak widać, wolą płacić tyle samo lub więcej Grzegorzowi Lacie i Zdzisławowi Kręcinie. Lato zarabia 50 tysięcy złotych miesięcznie podstawowej pensji. Do tego dochodzą liczne premie związane z Euro2012 i nie tylko. Kręcina ma podstawową pensję w wysokości 37 500 złotych. Ile wyciągają z PZPN-u poza tym, wiedzą pewnie tylko oni.

bCzomeAy
KOMENTARZE
(192)
gość
8 lat temu
Ten cały PZPN to jeden wielki przekręt.
8 lat temu
Dudek jest za dobry. Jeszcze w końcu coś by się udało naszej reprezentacji...
gość
8 lat temu
a ja po studiach haruje za 1300 zł na miesiąc
bCzomeAz
gość
8 lat temu
Pudelkowicze, kocham Was!!! Co ja się zawsze uśmieję z komentarzy o tańczącym wielorybie Grycan - bezcenne! xD
gość
8 lat temu
no jasne gdzies kasa musi spływać
Najnowsze komentarze (192)
gość
8 lat temu
Ach ten Lato...
gość
8 lat temu
jak widze krecine to rzygac sie chce. spocona opasla s****a, charczaca, chrumkajaca, ciezki oddech. fuj odraza bleeeech!
gość
8 lat temu
2 spaślaki
gość
8 lat temu
SPASIONE PROSIAKI
gość
8 lat temu
jaki piękny złodziejski duet
gość
8 lat temu
nic nie zmieni tych starych złodziei z pzpnu
gość
8 lat temu
musza sie sami nachapac
gość
8 lat temu
toz to beton
bCzomeAr
gość
8 lat temu
banda pacanów
gość
8 lat temu
F**K PZPN F**K THEM
gość
8 lat temu
krecina- jak sama nazwa wskazuje ma coś chyba na sumieniu!
pudelkaFUN
8 lat temu
Jurek Dudek wspaniałym człowiekiem jest! Śmiali się, że grzeje ławę w Realu Madryt... a on fantastycznie wpływał na swoich kolegów... W reprezentacji potrzeba takich ludzi! P.s. ...tylko dla osób, które jeszcze nie słyszały ---> [#V=YO#3dxd0t5_tAE#401#331#] Miłego dnia wszystkim PUDELSOM :)
gość
8 lat temu
Jak Liverpool sprzedał Dudka to on od tamtego czasu grzał ławę,a teraz ma być dyrektorem i żąda 15tyś euro śmiech na sali.
gość
8 lat temu
wstretne tluste dziady...
...
Następna strona
bCzomeAT