Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łapicki zaplanował swój pogrzeb!

432
Podziel się:

"Kondolencje - nie składać, przeżyć godnie" - -napisał. Przewidział wyrzucenie pamiątek na śmietnik?

Łapicki zaplanował swój pogrzeb!

Andrzej Łapicki, który zmarł w sobotę w wieku 88 lat, w październiku 2010 roku wydał książkę Nic się nie stało. W felietonach, które się w niej znalazły, opisuje swoje dzieciństwo, młodość, wspomina pracę w telewizji, filmie i teatrze. Aktor zaplanował również swój pogrzeb:

Kondolencje - nie składać, telefony mają wyłącznik, więc wyłączać, kwiatki - nie deptać po cudzych kwaterach, żeby położyć swoją wiązankę, strój - wieczorowy (nie przychodzić w T-shirtach nawet w upał), przeżyć godnie. I pamiętajmy - lepiej mniej. Nie przesadzać z przemówieniami. Kto był wielki, oceni Sąd Najwyższy, a nie grono halabardników.

Ciekawe, czy w prywatnych wytycznych dla Kamili znalazł się taki punkt: Kamila wyrzuciła rzeczy męża na śmietnik!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(432)
gość
10 lat temu
I słusznie, po co z pogrzebu szopkę robić - bardzo spodobało mi się podsumowanie: "Kto był wielki, oceni Sąd Najwyższy, a nie grono halabardników." Niech pan spoczywa w pokoju panie Andrzeju.
gość
10 lat temu
Wszycy kiedys umrzemy i dopiki jest sie mlodym to o tym sie nie mysli, a zycie jest takie kruche.... Doceniajmy codziennosc!
gość
10 lat temu
Piekne zycie mial! Niech spoczywa w pokoju!
gość
10 lat temu
Kamila, olej wszystko, co mówi się o Tobie teraz, ludzie po prostu muszą mieć zajęcie, a nic tak nie zajmuje jak obrabianie d**y komuś, kto jest znany
gość
10 lat temu
Mądrze zaplanowany pogrzeb.
Najnowsze komentarze (432)
gość
10 lat temu
Jest brzydka jak noc!
gość
10 lat temu
żonka telefonu nie wyłączyła
gość
10 lat temu
s**a
gość
10 lat temu
madrze powiedziane
gość
10 lat temu
pieprzysz glupoty
gość
10 lat temu
Jak on pięknie komentował wszystkie procesy po 1945 AK jakie to jest wszytko wymuszone wielki artysta człowiek itp a co maja powiedzie ci ludzie co tak ładnie komentował ich wyroki w PKF tego nie da się ukryć faktycznie był wielki H???
gość
10 lat temu
zalosna kobita mogla oddac te pamiatki w dobre rece
gość
10 lat temu
Należy uszanować jego osobę i jego wolę, szczególnie po śmierci.
gość
10 lat temu
Łapicki miał szczęście, że Kamila go chciała . na stare lata była z nim osoba młoda i z przyszłością. a ta cała szopka z majątkiem.... jaki majątek milion złotych??? w Ameryce gdyby żył to mówiło by się o milionach dolarów, rezydencji , obrazach Picassa , Dega... itd.
gość
10 lat temu
Pouczanie żałobników to zwykłe chamstwo. Słoma z butów... Dziwię się że tylu ich przyszło. Łapicki pluje im w twarz a oni udają że deszcz pada.... Żenada...
elta
10 lat temu
Dziwię się tym komentarzom. Łapicki sam dokonał takiego wyboru, a nam nic do tego. Żył jak chciał i miał prawo podarować swój majątek komu zechciał.Nie oceniajmy Kamili i jej intencji.To może tylko zrobić córka p. Andrzeja. Skoro jednak nie wypowiada się na ten temat, to nikt poza nią nie ma do tego prawa. Uszanujmy to.
gość
10 lat temu
Super aktor szkoda ze odszedł
gość
10 lat temu
nie wiesz jak było więc się nie odzywaj...
gość
10 lat temu
Byli szczęśliwi to widać w oczach obojga. Mądrzy ludzie cieszyli się każdą chwilą przebytą razem!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie