Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kamila nie dostanie renty!

1019
Podziel się

Nie będzie żyła na koszt ZUS, bo nie spełnia wymogu wieku.

Kamila nie dostanie renty!
bDKtIdsR

Kamila Łapicka jest nieźle ustawiona finansowo po śmierci swojego 88-letniego męża. Dostała nie tylko cały jego majątek, ale może też liczyć na życie z jego tantiem. Nie dostanie jednak renty z ZUS-u. Nie spełania wymogu wieku.

W chwili śmierci męża kobieta musi mieć ukończone 50 lat lub być niezdolna do pracy - wyjaśnia w rozmowie z Super Expressem pracownica działu obsługi prasowej radomskiego oddziału ZUS.

28-letnia Kamila nie może więc powołać się na prawo do renty po zmarłym mężu. Ale i tak nie ma powodów do narzekań. Jak już pisaliśmy, wiekowy mąż zapisał jej cały majątek, pomijając w testamencie dwójkę swoich dzieci. Młoda wdowa stanie się jedyną właścicielką wartego około 600 tysięcy złotych mieszkania na warszawskim Mokotowie, samochodu marki citroen, kolekcji antyków i pamiątek (które już wyrzuciła na śmietnik), odziedziczy także tantiemy wyceniane na ponad 20 tysięcy rocznie.

bDKtIdsT

Jak ocenia tabloid, łączna wartość spadku po Andrzeju Łapickim może sięgać miliona złotych. Kamila nabyła do niego praw spędzając ze zmarłym w sobotę aktorem ostatnie 3 lata jego życia.

Sporym zastrzykiem gotówki okazała się też wydana w 2010 roku książka, napisana w większości przez Łapickiego. Wkrótce na rynku wydawniczym pojawi się ich druga wspólna publikacja, która biorąc pod uwagę okoliczności, ma szansę dobrze się sprzedać. Oczywiście, jeżeli ludziom nie będzie przeszkadzać, że zarabia na niej osoba, która wyrzuciła pamiątki po aktorze zaledwie w 3 dni po jego śmierci.

Teraz mieszkanie jest już tylko jej.

bDKtIdtu
KOMENTARZE
(1019)
gość
9 lat temu
JAKA ONA BRZYDKA.
gość
9 lat temu
przecież ona wcale o rente nie występuje, cosik wam sie pomieszAło
gość
9 lat temu
Biorąc młodszą o 60 lat żonę to była tylko kwestia czasu, co pierwsze mu stanie - sercze czy ...
bDKtIdtv
gość
9 lat temu
a ja myślałech że to Kubica
Elke
9 lat temu
Ludzie, zostawcie Panią Kamilę w spokoju, każdy odczuwa żałobę inaczej. Skąd możecie wiedzieć, co ona czuje? Jesteście (oczywiście nie wszyscy) obrzydliwi. Bardzo jestem ciekawa, jak co niektórzy by się zachowali po śmierci najbliższej osoby i czy chcieliby czytać o sobie złośliwe i paskudne opinie.
gość
9 lat temu
wiadomo było że to się tak skończy, poza tym należy jej się po tych trzech latach ...
gość
9 lat temu
przeciez to sa grosze! wartość majątku milion złotych? ja teraz sprzedaje dom rodzinny pod warszawą za półtorej miliona. nie macie się czym tak s**ć dzieciaki
gość
9 lat temu
CO CHCIAŁA TO WYRZUCIŁA A WY PISMAKI JESZCZE NIE ZAJRZELIŚCIE DO JEJ SEDESU MOŻE TAM COŚ PRÓBOWAŁA UTOPIĆ,JAK MOŻNA GRZEBAĆ W CZYICH ŚMIECIACH,HIENY. SZKODA ŻE KAMILA NIE WRZUCIŁA TAM GÓWNA TO BY MIELI CHOCIAŻ PAMIĄTKOWY ZAPACH.
gość
9 lat temu
Czego się czepiacie dziewczyny, gdyby ożenił się z 70 letnią panią wszystko byłoby ok?
gość
9 lat temu
Ale wy durni jesteście. Gdyby leciała na kasę, to by się związała z jakimś obłym karkiem w dużym kontem i jeszcze większym czarnym autem. Dziadziuś Łapicki bogaczem nie był. Najbardziej mnie śmieszy to trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Ale luksusy!
gość
9 lat temu
Nie wierzę w to co wypisujecie !
gość
9 lat temu
napisali tutaj ze jej nie przysluguje a nie ze ona chce sie o nia ubiegac jak juz czytacie to czytajcie ze zrozumieniem. moze zapisal w testamencie ze ma wszystko zostac wyrzucone? o tym nie pomysleliscie ze taka byla jego wola? wielce teraz wszyscy oskarzac beda
gość
9 lat temu
Ciekawe, czy teraz będzie ciągnęła druta innemu staruchowi czy kupi sobie młodego kochasia
bDKtIdtn
gość
9 lat temu
nie wiem jak było można wierzyć w tą miłość, boże ona z rozpaczy wyrzuciła jego rzeczy ? , to z radości że jest wreszcie wolna, jeszcze jej to bokiem wyjdzie
...
Następna strona
bDKtIdtP