Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grabowski: "Nie oglądam polskiego kina!"

132
Podziel się

Zniechęca też do oglądania polskich seriali... w których sam gra.

Grabowski: "Nie oglądam polskiego kina!"
bCxOItmJ

Życiowy partner Anny Dereszowskiej, znany z sagi o Rozlewisku Piotr Grabowski, narzeka w Fakcie, że w polskich produkcjach występują ciągle te same twarze. To druga po Monice Jarosińskiej osoba w ostatnim czasie, która żali się, że nie udało się jej wejść do tej najlepiej zarabiającej grupy aktorów.

Przez to praktycznie nie oglądam polskiego kina ani seriali. Ileż można patrzeć na tych samych ludzi? - pyta retorycznie. To jest nudne i nieciekawe. Rozumiem to jednak, bo mamy niewielki rynek, a producenci muszą zarobić, bo wkładają w to swoje pieniądze. U nas przez to, że rynek filmowy nie jest duży, nie ma potrzeby wprowadzania kogoś nowego, bo to się nie sprzedaje. Wykorzystuje się więc sprawdzone osoby najczęściej w podobnych rolach. To nie dla mnie. Kiedy wybierałem zawód aktora, wyglądał on zupełne inaczej. Aktor nie musiał pojawiać się w kolorowych magazynach, żeby zaistnieć i dostawać propozycje.

Wyznaje przy okazji, że podobnie jak Marek Kondrat, nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem.

bCxOItmL

Mam plan awaryjny na przyszłość, ale oczywiście więcej nie powiem - przyznaje, po czym zniechęca polskich widzów do oglądania polskich seriali i porzucenia ich na rzecz produkcji amerykańskich stacji kablowych.

Polecam "Californication", "Grę o tron", "Zakazane Imperium" - zachęca Grabowski. To są pozycje o tak niesamowicie odważnych scenariuszach, że trudno po nich oglądać polskie produkcje.

bCxOItnm
KOMENTARZE
(132)
gość
8 lat temu
no i prawdę mów, karolak to niedługo zagra sprzątaczkę
KAŁUŻA
8 lat temu
Polskie kino nie ma nic do zaoferowania ,racja.
Grześ przez w...
8 lat temu
Nie komentujcie artykułów z Natalią Siwiec. Niech pudel skończy ją promować!
bCxOItnn
gość
8 lat temu
ma racje seriale to guwno a szczegolnie polskie
gość
8 lat temu
Wcale sie nie dziwie .Polskie kino jest jednym z najgorszych w Europie
Najnowsze komentarze (132)
gość
8 lat temu
tutaj rację przyznać muszę, nie da się ukryć, że w polskich produkcjach występują ciągle ci sami aktorzy. kiedyś to były filmy, np. "Kiler", "Chłopaki nie płaczą", "Kogel mogel" czy "Sami swoi"... teraz mogę jedynie polecić serial "Rodzinka.pl", przynajmniej pośmiać się można, ewentualnie jeszcze "Czas honoru". a na resztę szkoda czasu, lepiej książkę poczytać :)
gość
8 lat temu
on tez gra w kilku serialach pff
gość
8 lat temu
choc jeden madry
gość
8 lat temu
Grabowski,przestan grać, to i kino będzie lepsze
gość
8 lat temu
ale kase bierze to gdzie ten Honor ale co tu wymagac
gościu
8 lat temu
Polskie kino to dno i wodorosty. Wszystkie wartościowe filmy zostały wyprodukowane najpóźniej w latach 80-tych.
gość
8 lat temu
tez nie ogladam polskiego "kina". Filmy polskie w większosci sa tendencyjne i "odmózdzajace". Pokazują albo swiat bury rodem z rynsztoka albo "szkalnych domów". Polskie kino wogóle nie sili się na to aby komukolwiek się podobało - idealny przykład "Kac-Wawa" "1920 bitwa warszawska"...marnotrastwo kasy i czasu...tyle w temacie
gość
8 lat temu
Czy na pewno "żali się"? Dobrze wie, że więcej obecności na pudelkach itp i byłby jednym z Szyców i Karolaków. Ale to przecież obrzydliwe.
bCxOItnf
gość
8 lat temu
W 100% RACJA, W KAŻDYM SERIALU TA SAMA OSOBA
MONIA
8 lat temu
PRAWDA JUŻ PATRZEĆ NIE MOZNA NA TE TASIEMCE PO 1 ROKU NIE OGLĄDANIA SERIALU WIADOMO CO SIĘ DZIEJE ZA FILMEM I AKTORAMI POWINNO SIĘ TĘSKNIĆ
gość
8 lat temu
CO ZA FRAJER CZYLI OD DZISIAJ PRZESTAJEMY OGLADAC CIEBIE FRAJERZE W FILMACH I SERIALACH. NIE CHCE MI SIĘ TYLE RAZY OGLADAC TWOJEJ GĘBY!!!! NAWOŁUJE DO ZAPRZESTANIA OGLĄDANIA POLSKICH PRODUKCJI, KTÓRE GO ŻYWIĄ! BRAWO DLA TYCH, KTORZY ZATRUDNIAJĄ GO W SWOICH SERIALACH I FILMACH, OGLĄDALNOŚĆ NAPWENO SPADNIE!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Sra do własnego gniazda ale gdyby nie polska telewizja zdychałby z głodu. HIPOKRYTA!!!!!!!!!!!!!
Adamek
8 lat temu
Plan awaryjny to zaistnienie na pudelku
gość
8 lat temu
racja
...
Następna strona
bCxOItnH