Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulim i Kammel TEŻ STRACĄ PRACĘ?

454
Podziel się

Beata Sadowska odeszła, bo chcieli ją wyrzucić... Co dalej z "Pytaniem na śniadanie"?

Szulim i Kammel TEŻ STRACĄ PRACĘ?
bCxOvWkB

Jak już pisaliśmy, przeszło miesiąc temu stanowisko szefowej porannego pasma Dwójki straciła Alicja Resich Modlińska. Jak można było się spodziewać, decyzja ta pociągnęła za sobą kolejne zmiany personalne. Dotyczą one głównie prezenterów Pytania na śniadanie. Wśród kandydatów do zwolnienia tygodnik Na żywo wymienia Tomasza Kammela, Wojciecha Jagielskiego i Agnieszkę Szulim, która niedawno podpadła dyrekcji swoim wyznaniem dotyczącym palenia trawki. Podkablował ją jeden z zaproszonych do studia gości. Przypomnijmy: Szulim pali marihuanę od 15 lat? "PANI ŁŻE NA WIZJI!"

Mimo że w obronie Agnieszki stanęło wielu dziennikarzy, miedzy innymi Jacek Żakowski, jej sytuacja zawodowa nadal rysuje się niepewnie, zwłaszcza, że pomijając sprawę marihuany, nowa szefowa zwyczajnie za nią nie przepada.

Na liście zagrożonych znalazła się także Beata Sadowska, ale nie czekając na decyzję szefów, sama złożyła wypowiedzenie. Los pozostałych prezenterów jest na razie nieznany.

bCxOvWkD

Wciąż trwają negocjacje w tej sprawie - mówi jeden z dyrektorów telewizyjnej Dwójki.

Kogo wymienilibyście w pierwszej kolejności - Agnieszkę czy Tomka?

bCxOvWle
KOMENTARZE
(454)
gość
8 lat temu
Obydwoje - żadne z nich mnie nie przekonuje. Ulizany, słodkopierdzący Tomuś i sztuczna do granic mozliwości, wystudiowana Szulim - podwójne fee. Czas na świeżą krew! Może wreszcie ktoś sensowny trafi do tego programu.
Antek Muzykan...
8 lat temu
Apel do Władysława POWIATOWEGO – ujawnijcie się z TOMKIEM! Weźcie ŚLUB lub zróbcie chociaż COMING OUT. Tyle już lat się męczycie! Bierzcie przykład z innych ciotek z „branży”. Tysio, Woliński, Piróg, Poniedziałek, Raczek – podjęli MĘSKĄ decyzję i mają już spokój. Rozumiem, że w mrocznych dla gejów latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku (wtedy mówiło się jeszcze na was p****y lub pederaści) było to dla ciebie TRUDNE, ale teraz jest moda na gejów, a parady równości cieszą się ogromną popularnością. NIE LĘKAJCIE SIĘ! Tym bardziej, że tasiemiec „Kasia i Tomek” właśnie dobiega końca… A i MUCHA już nie siada, by robić przykrywkę.
gość
8 lat temu
olac to wreszcie mamy pogode to jest news
bCxOvWlf
gość
8 lat temu
w koncu!
gość
8 lat temu
niech traca :)
Najnowsze komentarze (454)
gość
8 lat temu
Kammel ma dobry refleks ale ta Szulim - kto wpuszcza taki badziew do studia
ania
8 lat temu
wywalic agnieszke i kamela nikt ich nie chce ogladac
gość
8 lat temu
Oboje powinni odpaść
gość
8 lat temu
kammela nigdy nie lubiłam
gość
8 lat temu
Pogonić Kammela to p***c którego nie daje się oglądać
gość
8 lat temu
cikawe kto takie miernoty zatrudnia i olbrzymią kase placi
gość
8 lat temu
z daleka od telewizji Szulim gestykulować tylko potrafi moze na dyrygenta?
gość
8 lat temu
wreszcie koniec tej baby w popularnym programie 2
bCxOvWkX
anna
8 lat temu
proszę zmiencie ich dwoje kiedys ten program oglądałam a teraz go nie cierpię
gość
8 lat temu
Pani Szulim powinna zostac zwolniona zaraz po tym, jak przyznala sie do korzystania z narkotykow. Fakt, z dalej pracuje w TVP pokazuje sposob w jaki ta telewizja rozumie swoja "misje spoleczna". W zwiazku z brakiem reakcji na wyznania Szulim, TVP nie ma prawa wyciagac lape po pieniadze z abonamentow, ani szykanowac i zmuszac do zaplaty tych, ktorzy swiadomie nie placa tej upadlej stacji.
Sir
8 lat temu
Niezły plan. Największe gwiazdy Kamela i Szulim wywalić, a zostawić stara, zużyta i nienajbardziej błyskotliwa Popek... Pogratulować nowej pani dyrektor.
gość
8 lat temu
obydwoje
gość
8 lat temu
Wolę Tomka.
gość
8 lat temu
beznadziejni sztuczni prowadzący !!!!!!!!!!!!! wywalić jeszcze miągwę popkową!!!!!!!!!!!!!1
...
Następna strona
bCxOvWlz