Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marczuk pozuje z Pirogiem i Maserakiem!

402
Podziel się:

"Ocieplania wizerunku" ciąg dalszy?

Marczuk pozuje z Pirogiem i Maserakiem!
bECvRHcR

Aresztowanie przez CBA z torbą pełną pieniędzy na dobre zniechęciło polskich celebrytów do kolegowania się z Weroniką Marczuk. Próby "ocieplania wizerunku" w Tańcu z gwiazdami chyba nie do końca wypaliły. Podobnie jak z Iloną Felicjańską, mało kto chce sobie z nią robić zdjęcia na imprezach. Znaleźli się jednak dobrzy znajomi, którzy postanowili jej pomóc.

Była jurorka You Can Dance pojawiła się na prezentacji piłki Ekstraklasy. Chętnie pozowała z Michałem Pirogiem oraz byłym kochankiem, Rafałem Maserakiem.

A podobno jeszcze niedawno tak chciała go unikać. Przypomnijmy: "Nie chce znaleźć się na jednej imprezie z Maserakiem"

bECvRHcT
bECvRHcZ
bECvRHdu
KOMENTARZE
(402)
gość
9 lat temu
musze przyznac ze mimo wieku prezentuje sie calkiem dobrze!
gość
9 lat temu
Maserak pasowałby to Michała
gość
9 lat temu
z tej trójki najbardziej lubie Piroga
bECvRHdv
gość
9 lat temu
Maseraczek-żigolaczek
gość
9 lat temu
Ladnie wyglada :)
Najnowsze komentarze (402)
oakley fuel c...
8 lat temu
These look very nice. Can’t wait to try the out. oakley fuel cell cheap
gość
8 lat temu
PEDOFILIĘ należy zwalczać wszelkimi metodami. Zboczeńców izolować, przymusowo leczyć, w ostateczności KASTROWAĆ! Przy okazji apel do mediów: nie ma pedofila dobrego i złego w zależności od jego PROFESJI. Znany swego czasu PSYCHOLOG prof. SAMSON zaraz po oskarżeniach zyskał medialnych obrońców w postaci swoich sławnych przyjaciół. Pamiętamy konferencję prasową z udziałem Jacka Santorskiego, prof. Janusza Czapińskiego, Piotra Tymochowicza - zapamiętajmy te nazwiska - kiedy to zamiast skupić się na krzywdzie dzieci, wzięto w obronę Samsona. Tymczasem jego wina była bezsporna, swoich bezbronnych małych pacjentów krzywdził w sposób HANIEBNY. Znany REŻYSER Roman POLAŃSKI cały czas bryluje na salonach, jak gdyby jego zabawy z 13-latką były niewinną igraszką. Nawet żali się publicznie jaki to HORROR przeszedł po wymuszonym wyjeździe z USA, słowem nie wspominając jak musiała się czuć jego ofiara. Pedofilia nie występuje tylko w Kościele. Niech media ją piętnują bez względu na środowisko, w którym kwitnie. Chcesz poczytać więcej o medialnych manipulacjach? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
PEDOFILIĘ należy zwalczać wszelkimi metodami. Zboczeńców izolować, przymusowo leczyć, a jak to nie daje efektu, to KASTROWAĆ! Przy okazji apel do mediów: nie ma pedofila dobrego i złego w zależności od jego PROFESJI. Znany swego czasu PSYCHOLOG prof. SAMSON zaraz po oskarżeniach zyskał medialnych obrońców w postaci swoich sławnych przyjaciół. Pamiętamy konferencję prasową z udziałem Jacka Santorskiego, prof. Janusza Czapińskiego, Piotra Tymochowicza - zapamiętajmy te nazwiska - kiedy to zamiast skupić się na krzywdzie dzieci, wzięto w obronę Samsona. Tymczasem jego wina była bezsporna, swoich bezbronnych małych pacjentów krzywdził w sposób HANIEBNY. Znany REŻYSER Roman POLAŃSKI cały czas bryluje na salonach, jak gdyby jego zabawy z 13-latką były niewinną igraszką. Nawet żali się publicznie jaki to HORROR przeszedł po wymuszonym wyjeździe z USA, słowem nie wspominając jak musiała się czuć jego ofiara. Pedofilia nie występuje tylko w Kościele. Niech media ją piętnują bez względu na środowisko, w którym kwitnie. Chcesz poczytać więcej o medialnych manipulacjach? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
Arcybiskup Michalik broniąc księży-PEDOFILI zrzucił całą winę na dzieci oraz ich rodziców. Wielcy ludzie polskiego Kościoła – Wyszyński i Wojtyła - przewracają się w grobach. Kto objął rządy w naszym Kościele??? Michalik nie nadaje się nawet na WIKAREGO. Jak można być tak ARCYgłupim? Pedofilia to najbardziej odrażające przestępstwo - wiedzą o tym nawet złodzieje i bandyci spod każdej celi. Oni wiedzą jaka "nagroda" winna czekać takiego drania, kiedy dołącza do ich grona. Czy Michalik PRZEDAWKOWAŁ wino mszalne? Jeszcze kilka takich wypowiedzi, kilka afer ROZPORKOWYCH, kilka prób tuszowania tego gnoju i ludzie całkiem odwrócą się od Kościoła. Wszyscy patrzą przez palce na to, że co drugi ksiądz ma na boku babę. Trudno. Ale WARA wam od naszych dzieci. Pedofile, idźcie się leczyć, a nie do SEMINARIUM. Chcesz poczytać więcej odważnych tekstów? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
Arcybiskup Michalik broniąc księży-PEDOFILI zrzucił całą winę na dzieci oraz ich rodziców. Wielcy ludzie polskiego Kościoła – Wyszyński i Wojtyła - przewracają się w grobach. Kto objął rządy w naszym Kościele??? Michalik nie nadaje się nawet na WIKAREGO. Jak można być tak ARCYgłupim? Pedofilia to najbardziej odrażające przestępstwo - wiedzą o tym nawet złodzieje i bandyci spod każdej celi. Oni wiedzą jaka "nagroda" winna czekać takiego drania, kiedy dołącza do ich grona. Czy Michalik PRZEDAWKOWAŁ wino mszalne? Jeszcze kilka takich wypowiedzi, kilka afer ROZPORKOWYCH, kilka prób tuszowania tego gnoju i ludzie całkiem odwrócą się od Kościoła. Wszyscy patrzą przez palce na to, że co drugi ksiądz ma na boku babę. Trudno. Ale WARA wam od naszych dzieci. Idźcie się leczyć, a nie do SEMINARIUM. Chcesz poczytać więcej odważnych tekstów? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
PEDOFILIA to ohydne przestępstwo. Kara powinna być SUROWA, dla recydywistów - z obcięciem jaj włącznie. Bez względu na to czy się nosi spodnie czy czarną SUKIENKĘ. Zastanawia tylko skąd w redakcji PUDLA zainteresowanie tym tematem. Ani ksiądz ani jego ofiary celebrytami nie są, a przecież portal jest pomyślany, by tylko o nich plotkować. RAJCUJĄ was w redakcji takie tematy? Coraz częściej piszecie tu o morderstwach (wypromowana przez was na celebrytkę WAŚNIEWSKA), przekrętach finansowych (AMBER GOLD z jego szefem PLICHTĄ i podwładnym synem premiera), wpadkach polityków (GRONKIEWICZ WALTZ – odmawiająca wpłaty 5 zł za bilet, NIESIOŁOWSKI bredzący o szczawiu). Co to ma wspólnego z show biznesem? Chcesz poczytać więcej o medialnych manipulacjach? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
PEDOFILIA to ohydne przestępstwo. Kara powinna być SUROWA, dla recydywistów - z obcięciem jaj włącznie. Bez względu na to czy się nosi spodnie czy czarną SUKIENKĘ. Zastanawia tylko skąd w redakcji PUDLA zainteresowanie tym tematem. Ani ksiądz ani jego ofiary celebrytami nie są, a przecież portal jest pomyślany, by tylko o nich plotkować. RAJCUJĄ was w redakcji takie tematy? Coraz częściej piszecie tu o morderstwach (wypromowana przez was na celebrytkę WAŚNIEWSKA), przekrętach finansowych (AMBER GOLD z jego szefem PLICHTĄ i podwładnym synem premiera), wpadkach polityków (GRONKIEWICZ WALTZ – odmawiająca wpłaty 5 zł za bilet). Chcesz poczytać więcej o medialnych manipulacjach? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
przekrętach finansowych (AMBER GOLD z jego szefem PLICHTĄ i podwładnym synem TUSKA)
bECvRHdn
gość
8 lat temu
PEDOFILIA to ohydne przestępstwo. Kara powinna być SUROWA, dla recydywistów - z obcięciem jaj włącznie. Bez względu na to czy się nosi spodnie czy czarną SUKIENKĘ. Zastanawia tylko skąd w redakcji PUDLA zainteresowanie tym tematem. Ani ksiądz ani jego ofiary celebrytami nie są, a przecież portal jest pomyślany, by tylko o nich plotkować. RAJCUJĄ was w redakcji takie tematy? Coraz częściej piszecie tu o morderstwach (wypromowana przez was na celebrytkę WAŚNIEWSKA), , wpadkach polityków (GRONKIEWICZ WALTZ – odmawiająca wpłaty 5 zł za bilet). Chcesz poczytać więcej o medialnych manipulacjach? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
wpadkach polityków (GRONKIEWICZ WALTZ – odmawiająca wpłaty 5 zł za bilet). Chcesz poczytać więcej o medialnych manipulacjach? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
PEDOFILIA to ohydne przestępstwo. Kara powinna być SUROWA, dla recydywistów - z obcięciem jaj włącznie. Bez względu na to czy się nosi spodnie czy czarną SUKIENKĘ. Zastanawia tylko skąd w redakcji PUDLA zainteresowanie tym tematem. Ani ksiądz ani jego ofiary celebrytami nie są, a przecież portal jest pomyślany, by tylko o nich plotkować. RAJCUJĄ was w redakcji takie tematy?
gość
8 lat temu
W życiu WODZIANKI wielkie zmiany. Przyjęte oświadczyny od dużo starszego biznesmena – typowe dla PUSTAKÓW. Ale i w pracy roszady! Podobno zawodowo WYPALONA dotychczasowym „ambitnym” zadaniem wnoszenia wody do studia, postanowiła przyjąć ofertę z TAŃCA Z GWIAZDAMI. Takiej propozycji nie sposób odmówić! Ale to dopiero przygrywka do jej AMBITNYCH planów. Tak się już zrosła z telewizją, że nie widzi bez niej swojej przyszłości. Zafascynowana swoim MENTOREM, też chciałaby z czasem poprowadzić talk show. Skoro swego czasu nawet MISIEK KOTERSKI się podjął, to czemu nie ona? Jest równie t**a, więc pasuje! Gości przecież zbyt inteligentnych się obecnie nie zaprasza (patrz dobór gości Wojewódzkiego), więc KONTRASTU nie będzie. Taki to poziom współczesnej telewizji. Chcesz poczytać więcej o mediach? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
DŻOANA to kobieta o dwóch twarzach. W Polsce TVN robi z niej kobietę z klasą, szlachetną obrończynię zwierząt i przyrody, mentorkę dla obiecujących młodych dziewczyn pragnących wejść w modeling. Niestety kłóci się to z jej AMERYKAŃSKIM wizerunkiem, mocno skrywanym przez nią i TVN. Gdyby nie globalizacja być może nie bylibyśmy świadomi jak bardzo ZDESPEROWANA jest za oceanem, by rozkręcać swoją karierę. To w jakich filmach tam występowała, do jakich zdjęć teraz pozuje, jak sprzedaje swoją prywatność, co wyrabia w tamtejszym reality show – dobitnie świadczy z kim mamy do czynienia. Gotowa na wszystko, niemoralna, sprzedająca swoje ciało – oto prawdziwsze oblicze IKONY TVN. Chcesz poczytać więcej o medialnych manipulacjach? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
gość
8 lat temu
W życiu WODZIANKI wielkie zmiany. Przyjęte oświadczyny od dużo starszego biznesmena – typowe dla PUSTAKÓW. Ale i w pracy roszady! Podobno zawodowo WYPALONA dotychczasowym „ambitnym” zadaniem wnoszenia wody do studia, postanowiła przyjąć ofertę z TAŃCA Z GWIAZDAMI. Takiej propozycji nie sposób odmówić! Ale to dopiero przygrywka do jej AMBITNYCH planów. Tak się już zrosła z telewizją, że nie widzi bez niej swojej przyszłości. Zafascynowana swoim MENTOREM, też chciałaby z czasem poprowadzić talk show. Skoro swego czasu nawet MISIEK KOTERSKI się podjął, to czemu nie ona? Jest równie t**a, więc pasuje! Gości przecież zbyt inteligentnych się obecnie nie zaprasza (patrz dobór gości Wojewódzkiego), więc KONTRASTU nie będzie. Taki to poziom współczesnej telewizji. Chcesz poczytać więcej o mediach? Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ANTKU MUZYKANTKU - znajdź go na fejsie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECvRHeg
bECvRHeh
bECvRHei
bECvRHej
bECvRHek
bECvRHdP