Stewart "głodzi się z rozpaczy"!

A dokładniej obżera się chipsami i czekoladą… Żałujecie jej?

Obraz

Jak do tej pory media informowały głównie o Robercie Pattinsonie, który po chwilowej nieobecności szybko wrócił do formy i pojawił się na premierze swojego najnowszego filmu. Zobacz: "Kristen nie rozumie, dlaczego wszyscy obwiniają tylko ją!" Teraz przyszła kolej na Kristen Stewart, która przespała się z reżyserem Rupertem Andersem. Aktorka czuje się pokrzywdzona i - jak właśnie podał magazyn Star – "ciężko przeżywa rozstanie"

Ponoć Kristen czuje się "zaszczuta i niesprawiedliwie osądzona", a jednocześnie "ma poczucie winy". Z powodu nieustającego ataku mediów, fanek Zmierzchu i znajomych, którzy opowiedzieli się po stronie Pattinsona, aktorka "nie jest w stanie jeść".

Głodzi się z rozpaczy. Ma mdłości z nerwów i nie może nic przełknąć. Jest załamana i sięgnęła już dna. Nieustannie pali, pije Red Bulla, a także ma ataki obżarstwa. Żywi się chipsami i czekoladą – powiedział gazecie

Jak widać w Hollywood aktorka jedząca czekoladę to wyraz największej rozpaczy. Pozostaje mieć nadzieję, że "znajomi" Stwart szybko przestaną dzielić się z mediami, takimi "rewelacjami"...

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą