Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki ZNOWU PONIŻA Rusin!

691
Podziel się:

"Nie starczy jej radości na kolejną okładkę."

Wojewódzki ZNOWU PONIŻA Rusin!
bEDVDjKJ

Kinga Rusin i Kuba Wojewódzki od dawna nie ukrywają już nawet, że za sobą nie przepadają. Dziennikarz nieustannie wyśmiewa jej uparte promowanie się na okładkach gazet, ustawki z paparazzi oraz oczywiście "bestseller" Co z tym życiem, którym próbowała spieniężyć były związek ze znanym dziennikarzem. Tytuł nie pozostawił wątpliwości, na jakich odbiorców liczy. Rzeczywiście, wywiady z Rusin są, nawet jak na standardy polskiego show biznesu, wybitnie autopromocyjne, plastikowe i mdłe.

Kinga najwyraźniej stawia przepytującym je magazynom twarde warunki: w zamian za poprawiające sprzedaż zdjęcie na okładce, mają zadawać jej tylko wygodne, nudne pytania i promować w nich wszystko, co robi. Zapomina przy tym jednak, że żeby miało to jakiś sens, ktoś musi jeszcze tę jej autoreklamę przeczytać. A ostatnio było to już dosłownie niemożliwe. Zobacz: Rusin znowu na okładce "Gali": "Dobraliśmy się jak w korcu maku"

Kinga nie pozostaje wyśmiewającemu ją "koledze z pracy" dłużna. Twierdzi, że Kuba ma na jej punkcie obsesję. Przypomnijmy kilka ich publicznych dyskusji:

bEDVDjKL
bEDVDjKR

Tym razem Wojewódzki śmieje się z najnowszej okładki Kingi. Wywiad z nią w Gali zatytułowano Szczęśliwa na przekór wszystkim.

Kinga Rusin znów na okładce "Gali" i znowu usiłuje przekonać czytelników oraz swego byłego męża, że jest szczęśliwa - pisze Kuba w Polityce. Cieszymy się z tego nadmiaru radości. Jedyne, co nas martwi, to obawa, czy go jeszcze starczy na okładkę "Vivy!".

Myślimy, że starczy na niejedną.

bEDVDjKS
bEDVDjKT
bEDVDjLm
KOMENTARZE
(691)
gość
9 lat temu
WOJEWODZKI JEST TAKIM SAMYM CELEBRYTA, PSEUDO-DZIENNIKARZEM JAK RESZTA TEGO TOWARZYSTWA, A WYWYZSZA SIE JAKBY NA CO DZIEN WALCZYL Z GLODEM NA SWIECIE
gospodarz
9 lat temu
RUSIN JEST STRASZNIE ZAKŁAMANA.
gość
9 lat temu
rusin nie wie co to prywatnosc
bEDVDjLn
gość
9 lat temu
ksiazka rusin to zenada
gość
9 lat temu
stare gwiazdy już się znudziły...i Kuba i Pani Rusin....za dużo, wszędzie.....i za ile.....
Najnowsze komentarze (691)
gość
9 lat temu
nie lubię jej
gość
9 lat temu
Ja jej nie lubię !
gość
9 lat temu
ale ja odsztafirowali niepodobna tak na oko 15 latka co ona czuje patrząc na siebie ??
gość
9 lat temu
Dlaczego Wojewódzkiemu- Dzidzia Piernik uchodzi na sucho obrażanie ludzi!! Na swoich prostackich żartach z ludzi robi sobie kasę!!!
gość
9 lat temu
Zazdroszczę jej. Udałojej się. Ważne że nie płacze po byłym. Szkoda, że ksiązki nikt nie przeczytał. Mądre rozmowy kobiet, ciekawe komentarze, refleksyjna. O Byłym małżonku nie wypowieda się. Albo oględnie to robi. Na jej miejscu zrąbalabym go. Dziwne-nie zrobiła tego. Może po prostu jest szczęśliwa bez niego. Z nim to i Hania nieszczęśliwa. Widać, że egoista z niego. Fajnie wychowuje dzieci-cudze.
gość
9 lat temu
stary pyszalkowaty g****k Nawet nie wie jaki jest załosny!!!!!!!! Kinga jest SUPER kobietą!Może jej zazdrosci ?
gość
9 lat temu
Brawo Kuba ! Prawda !
gość
9 lat temu
Warci siebie.
bEDVDjLf
gość
9 lat temu
OMG! Nie ma co robic?Niech sie za siebie wezmie ! Tylko poniza publicznie i niec wiecej ... i mysli ,ze przy tym jest zabawny !!!
gość
9 lat temu
Porazka za dużo jej wszędzie.
gość
9 lat temu
Porazka za dużo jej wszędzie.
gość
9 lat temu
Oboje to i****i. Wg. mnie Wojewódzki naprawdę jest już tylko skończonym idiotą.
gość
9 lat temu
sp.........stary obleśny dziadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
sp............... stary obleśny dziadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVDjLY
bEDVDjLZ
bEDVDjMa
bEDVDjMb
bEDVDjMc
bEDVDjLH