Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwiazdor TVN: "TVN TO KAPUSIE! Współpracownicy komunistów!"

1169
Podziel się:

"Mówię więc "pederasta", a nie "gej", bo to słowo zawiera w sobie akceptację." Po raz kolejny atakuje też buddystów: "Dalajlama, modli się do Lucyfera!"

Gwiazdor TVN: "TVN TO KAPUSIE! Współpracownicy komunistów!"
bECZYKrp

Wojciech Cejrowski nie przestaje zaskakiwać. Wiemy już, że gardzi gejami, "innowiercami" i wszystkimi, którzy nie wierzą w katolickie dogmaty wiary. W nowym wywiadzie z Dziennikiem Bałtyckim idzie jednak o krok dalej. Oprócz gejów i buddystów obraża też wszystkich pracowników TVN, firmy, dla której pracuje, i od której bierze pieniądze. Przekonuje, że TVN jest telewizją "kapusiów", "donosicieli" i "współpracowników komunistów".

TVN sformułował właśnie bardzo surowe standardy wypowiadania się dla swoich pracowników. Ciekawe, jak się poczują, gdy upomną ich za prywatne wpisy na Facebooku, podczas gdy Cejrowski nie straci pracy (bo pewnie jak zwykle nie straci) po takiej tyradzie. Nie mówiąc już o poniżaniu "pederastów".

bECZYKrr

My, katolicy, walczymy o swobodne wyznawanie naszej religii. Walczę też o to, żeby pan był katolikiem - jeśli pan nim nie jest - zaczyna celebryta. Bo taki mój ryt, że mam nawracać inne narody. Dzielę się tym, co najlepsze - Jezusem Chrystusem. Chcę, żeby w Polsce niedziela była dniem, w którym, tak jak w Izraelu, nie można kupić benzyny na stacji benzynowej.

Poprawność polityczna to jest odmóżdżenie. Głupota i propaganda. Wolę, kiedy ludzie są szczerzy i nazywają rzeczy po imieniu. Jeżeli kogoś nie lubię, to powinno to być zaklęte w słowie, którym się posługuję. Mówię więc "pederasta", a nie "gej", bo to słowo zawiera w sobie akceptację. Murzyna nazywam Murzynem - to jest poprawne słownikowo wyrażenie określające pewną grupę. Nie ma w nim nic obraźliwego. I nie dam sobie wpisać do mózgu Afroamerykanina, bo to jest zaburzanie wolności i niszczenie języka. Nie chcę też, żeby nazywano mnie eurosceptykiem. Jestem wrogiem Europy i proszę tak o mnie mówić.

- Ale chyba tak źle nie jest, skoro dziś prowadzi Pan równie mocno autorski program "Po mojemu". I to w TVN Style.

- Yvette Żółtowska, moja koleżanka jeszcze z czasów podstawówki, która była tam dyrektorką, obroniła tę koncepcję. Mój program jest porządny, zarabia i na razie się trzyma. Tym się różni komercyjna stacja od stricte politycznej własności SLD, jaką jest dziś TVP.

bECZYKrx

- Pana zwolennicy nie mają problemu z tym, że współpracuje Pan z TVN-em?

- Kiedy moi ludzie zarzucają mi, że idę do "wrażego" TVN-u, odpowiadam, że wybór mamy dziś trochę taki jak za komuny. TVP to komuniści. TVN to TW, tajni współpracownicy komunistów, kapusie, donosiciele. A Polsat to tajne służby, goście o 17 paszportach i 18 nazwiskach.

Czy to przytyk w kierunku właściciela stacji?

- Tak było z Pana ostatnim głośnym programem o buddyzmie?

bECZYKry

- Tak. Walczyłem o niego w Telewizji Polskiej, ale nie poszedł. Proponowano mi zmiany, które powodowałyby wypaczenie treści. Udało mi się go za to sprzedać do TVN-u. Użyłem sztuczki - powiedziałem, że to jest pakiet, i albo kupują wszystkie odcinki, albo wcale. Były protesty, ale odcinek puścili.

- Sprowadził Pan buddyzm do wiary w "złote cielce" i demony, wykpiwając wewnętrzne sprzeczności w buddyjskich praktykach. Był Pan z tego programu zadowolony?

- Doskonały program, proszę pana. Dziennikarze, którzy go krytykowali, nie odrobili lekcji. Jestem kutym na cztery nogi producentem telewizyjnym i nie pakowałbym się w kłopoty, nie mając papierów. Czekam więc tylko na jakiś proces sądowy. Przyniosę wtedy Encyklopedię Britannica i okaże się, że scenariusz mojego programu - punkt po punkcie - to encyklopedyczny wykład tego, czym jest buddyzm. A drugą książką, na którą się powołam, będzie "Encyklopedia Buddyzmu", gdzie też jest dokładnie to samo, co w moim programie. To będzie spektakularny proces z idiotami. Nie wszystkim religiom należy się szacunek z definicji. Jeżeli ktoś jest wyznawcą satanizmu...

- Mówi Pan o jednej z największych religii świata.

bECZYKrz

- Ale to jest religia demoniczna, która odwołuje się do szatana! To nie wzbudza u mnie szacunku, tylko jest niebezpieczne. Jestem rzymskim katolikiem, żyję w świecie, w którym istnieje Bóg, anioły i demony. Dla mnie to jest świat realnie, fizycznie istniejący. I nie będę lekceważyć tego, że ktoś, jak Dalajlama, modli się do Lucyfera.

- Czyli potwierdza Pan zarzut, że programy podróżnicze robi Pan z pozycji człowieka przekonanego o wyższości własnej religii i kultury nad innymi?

- Ależ oczywiście!

bECZYKrA
bECZYKrS
KOMENTARZE
(1169)
gość
9 lat temu
połowa napisała komentarze nie czytajac artykułu. sugerując sie tylko tytułem
gość
9 lat temu
ma racje tam sami byli ubecy
gość
9 lat temu
jego program jest super
bECZYKrT
gość
9 lat temu
Ale on ma racje.
gość
9 lat temu
dobrze gada, dać mu buty
Najnowsze komentarze (1169)
http://www.lo...
9 lat temu
Bona fide camaraderie foresees the needs of several rather than proclaim the special.
http://www.fr...
9 lat temu
A suitable honestly definitely isn't a mate, but a mate will almost always be the latest honestly. [url= Pas Cher Homme Femme[/url] Pull Pas Cher Homme Femme
http://www.lo...
9 lat temu
I like you do not stemming from yourself, however stemming from who We are individuals have always been along. [url= vuitton online shop[/url] louis vuitton online shop
http://www.lo...
9 lat temu
Companionship would be the Coptis groenlandica the fact ties that minds dried up industry. [url= vuitton taschen[/url] louis vuitton taschen
Madman
9 lat temu
Biedny czlowiek, ten Cejrowski. W '39 tez pewien zadufany w sobie czlowiek, przekonany o wyzszosci swojej 'kultury' nad innymi rozpie***lil pol Europy. Troche pokory panie C.
Kasia
9 lat temu
Ja nie wierze w BOGA i jestem szczęśliwa -po co komu wiara !!!!! Wierze w siebie wystarczy!!!!!
gość
9 lat temu
Prawidzwy Polak Katolik? Nie, ten prawdziwy w niedzielę z rodziną w wyprasowwanej koszuli idzie na msze, po to by narzekać jak księża pedofile go okradają, kpi z wartości religijnych i wstydzi się ich.
gość
9 lat temu
Uwielbiam Cejrowskiego. Jak jest czarne to mówi czarne, nie owija w bawełnę. I do tego jako jeden z nielicznych nie wstydzi się mówić i pokazywać, że jest Polakiem - tak jak większość Polaków (chociaż w tv lansują, że niby nie jesteśmy religijni, ale w rzeczywistości to nieprawda). Super człowiek.
bECZYKrL
gość
9 lat temu
Czy naprawdę nienawiść do praktycznie wszystkiego i wszystkich musi być domeną prawdziwych katolików?
gość
9 lat temu
cerowski absztyfikant z pipidówki z pod Elbląga!ciekawe dziadzie kto Tobie zafundował te podróże ?"przyjaciel w czarnej kiecce"?p******a gęba ,wredny pysk i jeszcze wredniejszy charakter,ale z nawiedzonymi dewotami katolickimi tak to już jest!brak rozumu i urody! /?
Paweł Wielgos...
9 lat temu
bardzo ciekawie mówi, inaczej - prosto i mądrze.
gość
9 lat temu
popieram
gość
9 lat temu
Rurek to operator tvn-u a nie durczok... jak wpisujesz cos w google to czytaj dokładnie!
gość
9 lat temu
Niedawno w programie" Po mojemu", Cejrowski wyśmiewał horoskopy, astrologię, wróżki, różdżki, wahadełka i bioenergoterapię, mówiac, że gdyby takie energie istniały, to przecież nauka wykazałaby ich obecność, a za chwilę mówił o aniołach, świętych itp. A przecież nauka, niestety, tez nie wykazała istnienia takich bytów, jak anioły czy świeci. Jak już ktoś powołuje się na naukę, to powinien być konsekwentny! Są na świecie takie sprawy, o których się nauce jeszcze nie śniło, a pana Cejrowskiego rozum to nigdy tego nie ogarnie!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECZYKsE
bECZYKsF
bECZYKsG
bECZYKsH
bECZYKsI
bECZYKsn