Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zielińska już po zaręczynach!

196
Podziel się:

"Kasia jest przeszczęśliwa. Czekał na dobry moment i zrobił to przed jej urodzinami." Kiedy ślub?

Zielińska już po zaręczynach!
bEDaeBTV

Tabloidy od lat wypatrują na ręku Katarzyny Zielińskiej pierścionka zaręczynowego. Odkąd związała się z finansistą Wojciechem Domańskim, wydawało się, że ślub jest tylko kwestią czasu. Tym bardziej, że obydwoje pochodzą z tradycyjnych góralskich rodzin. Jednak chłopak aktorki prawie rok zwlekał z oświadczynami. Dopiero niedawno na jej serdecznym palcu pojawił się półkaratowy brylant, wart około 8 tysięcy złotych.

Kasia jest przeszczęśliwa - mówi w rozmowie z Super Expressem przyjaciółka Zielińskiej. Marzyła o oświadczynach. Wojtek czekał na dobry moment i zrobił to przed jej urodzinami. Tylko patrzeć jak będzie ślub.

Zaręczyny to zresztą nie jedyny jej powód do radości. Wprawdzie rzadko zdarza się, by szczęście w życiu prywatnym szło w parze z sukcesami zawodowymi, jednak Zielińskiej najwyraźniej się to udało. Jak donosi tabloid, to ostatecznie ona zasiądzie w fotelu jurorskim w jesiennej edycji Bitwy na głosy.

bEDaeBTX

Producenci wiedzieli, co robią - mówi osoba z produkcji show. Zielińska sprawdziła się już jako jurorka, zastępując Grażynę Szapołowską w drugiej edycji show. Dobrze radzi sobie jako kapitan drużyny w programie "Kocham Cię, Polsko".

Myślicie, że dołączy do swoich koleżanek ogłaszających zbliżające się śluby na okładkach magazynów?

bEDaeBUy
KOMENTARZE
(196)
gość
9 lat temu
nie rozumiem fenomenu jej popularności....
gość
9 lat temu
nie wiem dlaczego ale nie lubię tej Pani......
T.
9 lat temu
a niech ma :) każdy zasługuje na szczęście :) mój to się chyba nigdy nie zdecyduje ... ;p
bEDaeBUz
gość
9 lat temu
gratulacje i powodzenia :)
gość
9 lat temu
zycze szczescia!!
Najnowsze komentarze (196)
gość
9 lat temu
dlaczego co drugi artykuł jest o tej ropusze? jest okropna, r****m nią
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="Michal____"]nie robcie z matki Madzi celebrytki!!! nie plakalem po tym dzieciaku wcale![/cytat]ighkbvog86tdusegfpguf;fj;fj[pjhffgl;f
gość
9 lat temu
Czy naprawdę miarą miłości jest cena pierścionka zaręczynowego. Pani Kasia tak na siłę chce być fajna a niestety jak dladla mnie brak jej klasy. Sztuczny uśmiech,otwarta buzia (W "kocham Cię Polsko) na porządku dziennym i czym się tu zachwycać. Do tego intelekt nie za bardzo.
123
9 lat temu
8000 PLN to nie za bogato
gość
9 lat temu
wielka paniusia, przypomnijmy sobie jak wyglądała kilka lat temu. tłusta swinka, bidna do konca zycia musi byc na diecie, co to za zycie.
gość
9 lat temu
Wyglądają trochę jak rodzeństwo ;)
gość
9 lat temu
Jak zwykle fatalna fryzura
gość
9 lat temu
o mój Boże! co ona ma na głowie???litości.............................:( :( :(
bEDaeBUr
gość
9 lat temu
pewnie kolejna pejsata
gość
9 lat temu
straszne b****o
gość
9 lat temu
straszne b****o
gość
9 lat temu
Jezu, jak mnie to nie obchodzi. Ona jest taką zwykłą babą!
gość
9 lat temu
Ładna kobieta ,ma piękne oczy ale co za stylista ,który ją tak uczesał. Czy upiększa Katarzynę wielkie czoło .No cóż stylistą być dobrym to trzeba się nim urodzić ,nauczyć można się techniki ale poczucie piękna mieć od urodzenia .Oczy w innej fryzurze też będzie widać a mankament w postaci nieproporcjonalnego do twarzy czoła może być ukryty pani Katarzyno .Radzę zmienić stylistę.Poza tym trochę małych krągłości nie zaszkodzi kobiecości. Kobieta musi być piękna jak mówi większość mężczyzn no przede wszystkim nie pozbawiać się atutów kobiecości
gość
9 lat temu
gereno Sietino - jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Agn
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDaeBVk
bEDaeBVl
bEDaeBVm
bEDaeBVn
bEDaeBVo
bEDaeBUT