Katarzyna W. nie przyszła na konfrontację

262
Podziel się

"Nic jej nie grozi."

Katarzyna W. nie przyszła na konfrontację

Luiza twierdzi, że matka uduszonej Madzi przestraszyła się jej i tego, co ma do powiedzenia. Chodzi o noc z 2 na 3 lutego, kiedy to Katarzyna W. wyznała Rutkowskiemu, że Madzia nie została porwana, lecz zmarła w wyniku uderzenia główką o próg. Gliwicka prokuratura chce ustalić, czy zeznanie nie zostało wymuszone groźbą lub szantażem. Wczoraj w tej sprawie zeznawała obecna przy rozmowie Rutkowskiego z Waśniewską była zakonnica.

Prokurator planował skonfrontować jej zeznania z wersją Katarzyny, jednak ta nie pojawiła się w prokuraturze.

Nie wiem dlaczego, ale myślę, że to był kolejny jej kaprys, że nie przyszła - powiedziała Luiza, opuszczając budynek. Dziwię się, że pani Katarzyna nie jest w stanie pokonać tak krótkiego dystansu. Albo się wystraszyła, albo doszło do kolejnej manipulacji. Złożyłam zeznania.Treści nie mogę ujawnić. Powiem tyle, że Krzysztof Rutkowski w żaden sposób nie skłaniał jej do składania fałszywych zeznań. To jej wymysł i fanaberia. Przekazałam również prokuraturze pewne dowody, które dał mi Rutkowski, mam nadzieję, że pomogą w sprawie.

Zapytana, w jakich relacjach pozostaje obecnie ze swoim byłym kochankiem, który - według jej własnych słów - zdradzał ją i oszukiwał, odpowiedziała: W bardzo przyjaznych.

Po zeznaniach Luizy Rutkowski wyraźnie nabrał pewności siebie i zapowiada zemstę na matce Madzi.

Podjąłem decyzję i w najbliższych dniach złożę zawiadomienie do gliwickiej prokuratury, dotyczące składania fałszywych oskarżeń i zeznań wobec mnie przez Katarzynę Waśniewską - ogłosił dziennikarzom.

Tymczasem, jak informuje Michał Szulczyński, rzecznik gliwickiej prokuratury, Waśniewskiej za unikanie konfrontacji nie grożą żadne sankcje.

Mogła to zrobić, bo występuje w sprawie jako świadek - wyjaśnia rzecznik. Musi jednak przedstawić usprawiedliwienie swojej nieobecności. Kolejnej konfrontacji obu pań nie będzie. Waśniewskiej, mimo że się nie stawiła, nic nie grozi.

W ogóle chyba nic jej nie grozi.

KOMENTARZE
(262)
gość
8 lat temu
te, od nowenny, śpisz????
gość
8 lat temu
lansowanie Wasniewskiej na pudlu trwa w najlepsze
gość
8 lat temu
o j ciez pier te od nowenny wyprzedziłeś mnie
Ja
8 lat temu
Robicie celebrytkę z morderczyni! Chodzi z podniesionym łbem i ma w d***e wszystkich
gość
8 lat temu
ta sprawa nie ma końca... jak długo można prowadzić śledztwo?
Najnowsze komentarze (262)
gość
7 lat temu
To jest wlasnie k***a polskie prawo za jednego jointa siedzisz 3 lata albo wiecej a za zabicie dziecka nic ci nie grozi i lansujesz sie jako striptizerka...
gość
7 lat temu
szopka lepsza niz zrobil ferdek, a swoja droga to k.. solidanosc jajnikow, bo jakby facet upuscil, to zamkneliby by go na drugi dzien i dali 20 lat.
gość
7 lat temu
na przyjemność trzeba sobie zasłurzyć
gość
7 lat temu
s****a
gość
7 lat temu
jak ja nie cierpie tej s uki
gość
7 lat temu
dalej wodzi wszystkich za nos
gość
7 lat temu
Fajnie, że ktoś zaczął pisać, żeby już nie pokazywać tego barachła.
Gościówka:*
7 lat temu
oo ta.. mamusia
gość
7 lat temu
s****a s****a szmata
gość
7 lat temu
taka g****a baba... kara śmierci dla niej powinna być a ona w najlepsze sobie chodzi po świecie z tym jej głupim uśmieszkiem na twarzy nie rozumiem dlaczego Polska jest takim popiep.... krajem z chęcią za to co zrobiła sama bym jej przywaliła... wrrr
gość
8 lat temu
To drugie zdjecie swiadczy o stosunku Wasniewskiej do calej sprawy
gość
8 lat temu
Zapraszam na mojego bloga o psach i zachęcam do obserwowania :) www.zmiloscidopsow.blogspot.com
gość
8 lat temu
ZDECHNIJ SZMATO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Na grupy.banzaj.pl znalazlam cos takiego ----> Waśniewski agentem służb specjalnych? --- Data: Kwiecień 07 2012 00:25:45 --- Autor: Eugeniusz Sikorski ----> "B.Waśniewski agentem służb specjalnych? ---- Waśniewski wszystko na to wskazuje jest agentem służb specjalnych. A cała akcja upozorowana. Wysportowany, charakterystyczny sposób wypowiedzi, ćwiczenia z bronią. Białą i palną. Oraz inne symptomy, które zdradzają profesję. A córka nie zginęła, została przerzucona za granicę. Nie ma ciała, nikt tak na prawdę nie widział ciała. Kiedy doszło do pierwszego wskazania tam było zawiniątko. Potem pieniądze i nowe życie. Wszystko starannie wyreżyserowane. Służby uruchomiły go, aby odwrócić uwagę opinii publicznej od afery ACTA. Ustawy skandalu mającej kontrolować Polaków korzystających z internetu - największy afery legislacyjnej rządu PO w powojennej polityce."
...
Następna strona