Zielińska odchodzi z "Kocham Cię, Polsko"!

466
Podziel się

"Z ciężkim sercem. Uwierzcie mi, to nie była łatwa decyzja."

Zielińska odchodzi z "Kocham Cię, Polsko"!

Oficjalnie potwierdziła tę decyzję na swoim blogu. Od dawna plotkowano, że nie dogaduje się z nową współprowadzącą, Joanną Koroniewską. W dodatku producenci obniżyli jej pensję, zrównując jej zarobki z gażą Koroniewskiej. Zobacz: Obniżyli jej pensję! Odejdzie z "Kocham Cię Polsko"?

Zielińska, która jest w programie od pierwszego odcinka, poczuła się niedoceniana i poważnie zastanawiała się, czy warto podpisywać nowego kontraktu. Jak wynika z jej notki na blogu, w końcu się zdecydowała, ale tylko na jeden sezon.

Z ciężkim sercem, ale też poczuciem dumy z tego, co wspólnie osiągnęliśmy, zdecydowałam, że będzie to mój ostatni sezon w programie - napisała aktorka. Uwierzcie mi, to nie była łatwa decyzja. To w sumie 4 lata pracy z fantastycznymi ludźmi. Udziałem w tym programie spełniłam część swoich marzeń. Jest to dowód na to, że warto marzyć i układać sobie w głowie swoją drogę na przyszłość. Mam nadzieję, że będziemy się spotykać przy innych produkcjach telewizyjnych.

Decyzję Zielińskiej potwierdzają jej menedżerka, Małgorzata Matuszewska i przedstawicielka producenta, firmy Rochstar, Krystyna Kulesza.

Myślicie, że Joanna się ucieszyła?

KOMENTARZE
(466)
gość
8 lat temu
chcialabym miec tylko takie ciezkie decyzje do podejmowania...
mika
8 lat temu
i bardzo dobrze, zarozumiała baba której do reszty się przewróciło w głowie.
ola
8 lat temu
i dobrze, za dużo jej było i tylko czekałam aż mi z lodówki wyskoczy :/
gość
8 lat temu
za duzo tej Zielinskiej wszedzie
gość
8 lat temu
z jednego propramu odchodzi to bedziemy ja musieli ogladac w kolejnym
Najnowsze komentarze (466)
gość
7 lat temu
powinien odejść Maciek bo jest niesprawiedliwy Koroniewska robi z nim co chce
gość
7 lat temu
no i dobrze - zarozumiały p****k z wsi
gość
7 lat temu
nataszka dobrze gada!!!!!
gość
7 lat temu
Katarzyna Zielinska ma ogromny potencjał. Zna się na wielu rzeczach. To co robi jest zawsze dopracowane.Zielińska pojawia się w dużej ilości programów, ponieważ jest zdolna i każda telewizja chce ją miec. Ma wielkie doświadczenie.Joanna Koroniewska to w zasadzie już nie młoda aktorka,ale młode ma doswiadczenie.Przyjęli ją do'M jak miłośc " i myślała, że wystąpi na Brodway'u.Z tego co wiem 'M jak miłośc" powoli upada(nie ukrywajmy)więc trzymią ją tam na siłe żeby ona tam została jak juz wszyscy zdolni odeszli.Wolę Kasię,ponieważ jest staranna i wie co w życiu ma robic.Koroniewska niech wyłazi z telewizora!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie dziwcie się czemu Kasia jest wszędzie jak jest zdolna to ma siedziec pod miotłą ?!!!!!!!!
Kinia
7 lat temu
huuuuuuraaaa!!!!!!!! no w końcu !!!! niedługo otworzę lodówkę a tam wyskoczy z niej Zielińska! ile można oglądać w kółko jedną i tą samą osobę, która widzi tylko kasę i nic więcej
gość
7 lat temu
no i dobrze, nie lubie jej
gość
7 lat temu
moze marzenka wroci
gość
7 lat temu
dawno o tym wiem
Mistrz Plo Ko...
7 lat temu
W łubie jej się poprzewracało
gość
7 lat temu
Nie wiem jak Joanna Koroniewska, ale ja też jestem Joanna i się cieszę:)
gość
7 lat temu
Bez Zielińskiej to już nie będzie fajny program. Koroniewska jest dużo gorsza!!! Zauważyliście, że trzeba ściszać telewizor jak się odzywa - strasznie się drze.
gość
7 lat temu
koroniewska jest do d...y
gość
7 lat temu
Tylko dlaczego ona
gość
7 lat temu
ale szkodaaaa ;< była fajna ! lepsza od tej koroniewskiej ;/
...
Następna strona