Szpak i Biernat oficjalnie razem?

1165
Podziel się

"Oni się naprawdę kochają."

Szpak i Biernat oficjalnie razem?

Paulina Biernat ma najwyraźniej słabość do celebrytów poznanych w Tańcu z gwiazdami. W 2010 roku na planie show spotkała Pawła Stalińskiego. Mimo że nie tańczyli w parze, bardzo się zaprzyjaźnili. Znajomość z czasem przerodziła się w poważniejsze uczucie. Jak wiadomo Paweł nie należy do łatwych partnerów, ze względu na stałą obecność jego matki. Paulinie jednak udało się wytrzymać z nimi aż 2 lata.

W 13. edycji show TVN-u poznała finalistę X Factor, Michała Szpaka. Chętnie pokazywała się w jego towarzystwie, jednak obydwoje zarzekali się, że łączą ich wyłącznie przyjacielskie relacje.

Jednak, jak donosi Fakt, przyjaźń zacieśniła się tak, że obecnie Biernat i Szpak są już oficjalnie parą.

Oni się naprawdę kochają - potwierdza w rozmowie z tabloidem ich znajomy. Starają się spędzić ze sobą jak najwięcej czasu. Nie chcą jednak afiszować się ze swoim uczuciem. Na razie chcą być sami dla siebie.

Najwyraźniej nie przeszkadza jej fakt, że jej facet nosi wyższe szpilki od niej. Pasują do siebie?

KOMENTARZE
(1165)
gość
7 lat temu
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
gość
7 lat temu
jak by nie patrzeć - związek jednopłciowy
gość
7 lat temu
Optycznie nie pasują do siebie, ale to nie ma znaczenia
gość
7 lat temu
omg
gość
7 lat temu
Ona wygląda jak jego starsza siostra ;)
Najnowsze komentarze (1165)
seo plugin
3 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
4 lata temu
Misiek, zostaw tą pudernicę
gość
4 lata temu
jaka ona jest wstretna ja pier...Wara od mojego MIchala!!!
gość
6 lat temu
oby nie bo jest ohyyyydna
gość
7 lat temu
wygląda jak jego matka
gość
7 lat temu
Dajcie już spokój. Ile oni mają niby lat? Skąd mają czerpać jakiekolwiek wartości skoro każde z nich ma po dwadzieściaparę lat. To jeszcze przecież dzieci. Trochę wyrośnięte, ale jednak wciąż dzieci. Zapomnieliście już gdzie się wychowywał Szpak? Gdzie on miał szukać jakiś wartości. Kto miałby z nim porozmawiać? Ojciec pracujący w fabryce steropianu i zajmujący się oprócz niego pozostałą trójką, w tym jego małą siostrą oraz matka będąca we Włoszech, właśnie wtedy , kiedy dziecko jej najbardziej potrzebuje. Nie wierzę, by którekolwiek z nich miało czas usiąść z nim i na spokojnie wysłuchać tego co go trapi i o czym myśli. Co do Pauliny to trochę się na niej zawiodłam. Przyjaźń nie polega tylko i wyłącznie na robieniu debilnych scen w kinie, jak wychodzenie specjalnie wyjściem ewakuacyjnym oraz opowiastek o spalonym króliku, ale i czasem wzajemnym wysłuchaniu problemów drugiej osoby , a przede wszystkim wspieraniu się.
Fanka :)
7 lat temu
Sweet para
gość
7 lat temu
to nie prawda to plotki
pusia1999Gold...
7 lat temu
Szczęścia, i się ciesze że są Oni razem ... Michał wreszcie
gość
7 lat temu
tworzą świetną parę życzę jak najlepiej
gość
7 lat temu
i co dalej?
gość
7 lat temu
paiac paiac
gość
7 lat temu
dajce njus o szpaku bo nudno
gość
7 lat temu
denerwują mnie reklamy
...
Następna strona