Kukiz: "JUŻ NIGDY NIE UWIERZĘ TUSKOWI!"

557
Podziel się

Założył stronę dla "zmielonych" przez Platformę. "Zmielonych zostało 750 tysięcy obywateli!"

Kukiz: "JUŻ NIGDY NIE UWIERZĘ TUSKOWI!"

Paweł Kukiz coraz bardziej otwarcie krytykuje rząd Platformy Obywatelskiej. Ostatnio stwierdził, że boi się o wolność słowa w Polsce - jego zdaniem nasz kraj może niedługo przypominać Rosję, gdzie w pokazowym procesie skazano członkinie zespołu Pussy Riot. Zobacz: "Czuję się jak w Polsce Gierka! "Wyborcza" NISZCZY LUDZI!"

Kukiz ogłosił właśnie, że otworzył specjalną stronę internetową, za pomocą której chce odtworzyć 750 tysięcy podpisów pod projektem ustawy wprowadzającym jednomandatowe okręgi wyborcze. Platforma Obywatelska zebrała je w 2005 roku, a następnie wycofała się z tych deklaracji. Setki tysięcy podpisów zostało zniszczonych. Stąd właśnie nazwa strony - zmieleni.pl.

Przy okazji jej otworzenia Kukiz po raz kolejny zapowiada, że nigdy już nie zaufa Donaldowi Tuskowi:

Zmielonych zostało 750 tysięcy obywateli. Potężną ilość ludzi zlekceważono i poniżono. Ja po prostu poruszyłem kamyczek. Zaczyna się do internetu - mówi w rozmowie z Onetem. Nie idę do polityki. Wielokrotnie miałem propozycje startowania do Sejmu z list partyjnych. Do Senatu również. Ten mój głos jest zwykłym głosem obywatelskim, a jeśli głośniejszym niż zwykle, to tylko dlatego, że z gardła śpiewaka. Głos zabieram takim samym prawem jak ślusarz czy dziennikarz. Ja już nigdy nie uwierzę Tuskowi. Nigdy. Nie ma takiej możliwości. Zaufać mogę jedynie "Solidarności", która powróci do etosu z lat 80.

Kolejną petycję można podpisać na stronie Kukuza. Artysta obiecuje jej nie zmielić:

KOMENTARZE
(557)
gość
8 lat temu
my tez mu nie wierzymy, Tuski idz precz !
gość
8 lat temu
i brawka kukiz, ja zamierzam sprawdzić jeszcze raz Kaczyńskiego, za jego rządów żyło mi się najlepiej mimo tych ciągłych awantur, które - dziś można to powiedzieć - były sztucznie rozdmuchiwane.
gość
8 lat temu
a czy ktos mu jeszcze wierzy?!
gość
8 lat temu
byłeś kukiz lemingiem jak to sam miszczak nazwał wyborców PO ale jest ci wybaczone bo zmądrzałeś
gość
8 lat temu
Teraz macie czarno na białym jak wygląda sprawa - rządzą nami absolwenci "ZARZONDZANIA", jakichś szkółek-popierdółek ekonomicznych, szemrani PRZEDSIĘBIORCY, reprezentujący różne kliki, grupy interesów, którzy swoim intelektem, swoimi umiejętnościami rządzenia państwem, niczego nie prezentują, którzy potrafią tylko zabierać świadczenia i podwyższać podatki, przekazywać zobowiązania samorządom i nie dawać na to pieniędzy. Na koniec - warto pamiętać, że Donald Tusk tam, gdzie pracował Jarosław Kaczyński, mógłby być co najwyżej woźnym (o jego pomagierze - ciciu Grasiu - nawet nie ma co wspominać. To człowiek do cna cyniczny, płytki intelektualnie, który bez uprzedniego przygotowania nie potrafi odnaleźć się w sytuacji - nie wie jak się zachować, nie wie co powiedzieć. Mam nadzieję, że jak dożyjemy następnych wyborów, to ludzie pokażą mu czerwoną kartkę, a on sam wyemigruje z kraju, bo człowiekowi zagranicy nic nie zrobią.
Najnowsze komentarze (557)
http://www.mm...
7 lat temu
Wonderful & beautiful collection. replica breitling
Władek
8 lat temu
PAWEŁ KUKIZ NA PREZYDENTA! PO TYM WSZYSTKIM CO ZROBIŁ DLA POLSKI I PRAWDZIWYCH POLAKÓW POWINIEN NIE POWINIEN ZABAWIAĆ SIĘ W PRZYŚPIEWKI A POWINIEN ZAKASAĆ RĘKAWY I SIĘGNĄĆ PO NAJWYŻSZY URZĄD W KRAJU I ZJEDNOCZYĆ PRAWDZIWYCH POLAKÓW W NOWYM UGRUPOWANIU CHRZEŚCIJAŃSKA UNIA JEDNOŚCI. TO O CZYM ŚPIEWA CHCEMY USŁYSZEĆ Z MÓWNICY PREZYDENTA A NIE Z UST PRZECIĘTNEGO GRAJKA. PANIE PAWLE KUKIZIE, DO ROBOTY, CZEKAMY !
gość
8 lat temu
Spoko inicjatywa, czas sprawdzić KNP w sejmie
rodzina andrz...
8 lat temu
pieknie Andrzeju na tym zdjeciu wyszedłes, gratulujemy ;)
gość
8 lat temu
Paweł to ty mu kiedyś wierzyłeś?..... nigdy bym sie nie spodziewał
gość
8 lat temu
Kukiz,miałeś przestać pić !
gość
8 lat temu
jak widzę tego w kapeluszu to czkawki dostaję
gość
8 lat temu
Hołdys :D nie no wybaczcie .... znowu "dużo czytam" :D
gość
8 lat temu
Prawda jest taka, ze Wy wszyscy lecicie na frazesy mówców,lubicie to , bo zadna wiedzą nie dysponujecie,nic nie czytacie i rzadko chcecie sami poznać prawdę,wolicie, żeby ktoś wam ją powiedział, to tak jak streszczenie lektury szkolnej, które więksość wybiera, lubicie polityków, którym dobrze z oczu patrzycie i są mili, jak mily posel Kalisz,marszalek sejmu itd. A potem jestescie wielce zawiedzeni,ze was oszukali bo mieli dać.Młodzi wyksztalceni z dużych miast...Jak wy macie nie lubić partii, która zwieksza np dlug publiczny, skoro nie wiecie nawet co to jest d.publiczny? I wtedy patrzycie na to co rozumiecie,m dostrzegacie jak np.czy jest mily,czy mozna sie z nim wodki nbapic,czy jest cieply, czy ma dzieci itd. To wy swoja ignorancja doprowadziliscie doi tego, ze politycy maja nas gdzies, bo oni dobrze wiedza, ze wy nic nie kumacie i was doją.
gość
8 lat temu
Panie Kukiz - ta ilość rodaków to zaledwie 2% i sam pan jesteś zmielony. MOże byś pan tak wrócił do podstawówki? Tam uczą prostej arytmetyki - nie trzeba być ekonomistą żeby wiedzieć że pisuary nie mają o niczym, poijęcia. Wystarczy umieć RACHOWAĆ.....
gość
8 lat temu
The Saturdays-On Your Radar
gość
8 lat temu
Super. Bo ja mu nigdy nie wierzyłam.
Macias
8 lat temu
Rozwalmy ten "rząd" Polacy, przecież Polak potrafi wszystko! Skazać tych gnoi na wiele lat - niech zgniją w pudle, a Palikota dla przykładu zamknąć w klatce, na rynku w Lublinie, niech mu dzieciaki banany rzucają! Demontują nas, s********y jedne, ku naszej aprobacie. tak dalej być nie może!
gość
8 lat temu
KUKIZ JESTEŚ JUZ
...
Następna strona