Środa 05.09.2012 00:03

Kukiz: "JUŻ NIGDY NIE UWIERZĘ TUSKOWI!"

Paweł Kukiz

Kukiz: "JUŻ NIGDY NIE UWIERZĘ TUSKOWI!"Agencja FORUM

Paweł Kukiz coraz bardziej otwarcie krytykuje rząd Platformy Obywatelskiej. Ostatnio stwierdził, że boi się o wolność słowa w Polsce - jego zdaniem nasz kraj może niedługo przypominać Rosję, gdzie w pokazowym procesie skazano członkinie zespołu Pussy Riot. Zobacz: "Czuję się jak w Polsce Gierka! "Wyborcza" NISZCZY LUDZI!"

Kukiz ogłosił właśnie, że otworzył specjalną stronę internetową, za pomocą której chce odtworzyć 750 tysięcy podpisów pod projektem ustawy wprowadzającym jednomandatowe okręgi wyborcze. Platforma Obywatelska zebrała je w 2005 roku, a następnie wycofała się z tych deklaracji. Setki tysięcy podpisów zostało zniszczonych. Stąd właśnie nazwa strony - zmieleni.pl.

Przy okazji jej otworzenia Kukiz po raz kolejny zapowiada, że nigdy już nie zaufa Donaldowi Tuskowi:

Zmielonych zostało 750 tysięcy obywateli. Potężną ilość ludzi zlekceważono i poniżono. Ja po prostu poruszyłem kamyczek. Zaczyna się do internetu - mówi w rozmowie z Onetem. Nie idę do polityki. Wielokrotnie miałem propozycje startowania do Sejmu z list partyjnych. Do Senatu również. Ten mój głos jest zwykłym głosem obywatelskim, a jeśli głośniejszym niż zwykle, to tylko dlatego, że z gardła śpiewaka. Głos zabieram takim samym prawem jak ślusarz czy dziennikarz. Ja już nigdy nie uwierzę Tuskowi. Nigdy. Nie ma takiej możliwości. Zaufać mogę jedynie "Solidarności", która powróci do etosu z lat 80.

Kolejną petycję można podpisać na stronie Kukuza. Artysta obiecuje jej nie zmielić:

www.zmieleni.pl

Agencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1202)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1202
Odpowiedz
972 83
zgłoś
gość 05.09.2012 02:34
a czy ktos mu jeszcze wierzy?!
Odpowiedz
1311 228
zgłoś
gość 05.09.2012 02:34
i brawka kukiz, ja zamierzam sprawdzić jeszcze raz Kaczyńskiego, za jego rządów żyło mi się najlepiej mimo tych ciągłych awantur, które - dziś można to powiedzieć - były sztucznie rozdmuchiwane.
Odpowiedz
1409 117
zgłoś
gość 05.09.2012 02:35
my tez mu nie wierzymy, Tuski idz precz !
Odpowiedz
674 63
zgłoś
gość 05.09.2012 02:35
Teraz macie czarno na białym jak wygląda sprawa - rządzą nami absolwenci "ZARZONDZANIA", jakichś szkółek-popierdółek ekonomicznych, szemrani PRZEDSIĘBIORCY, reprezentujący różne kliki, grupy interesów, którzy swoim intelektem, swoimi umiejętnościami rządzenia państwem, niczego nie prezentują, którzy potrafią tylko zabierać świadczenia i podwyższać podatki, przekazywać zobowiązania samorządom i nie dawać na to pieniędzy. Na koniec - warto pamiętać, że Donald Tusk tam, gdzie pracował Jarosław Kaczyński, mógłby być co najwyżej woźnym (o jego pomagierze - ciciu Grasiu - nawet nie ma co wspominać. To człowiek do cna cyniczny, płytki intelektualnie, który bez uprzedniego przygotowania nie potrafi odnaleźć się w sytuacji - nie wie jak się zachować, nie wie co powiedzieć. Mam nadzieję, że jak dożyjemy następnych wyborów, to ludzie pokażą mu czerwoną kartkę, a on sam wyemigruje z kraju, bo człowiekowi zagranicy nic nie zrobią.
Odpowiedz
109 25
zgłoś
gość 05.09.2012 02:36
no i masz dziadu .Poparles zlodzieja i chama to teraz sie wstydz!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1202