"Jesteś oryginalny, tandetny i kiczowaty JAK JA!"

160
Podziel się

Mazurówna zachwyca się nowym uczestnikiem "Got to Dance". Oglądacie?

"Jesteś oryginalny, tandetny i kiczowaty JAK JA!"

Dzisiaj ruszyła druga edycja programu Got to Dance. Tylko taniec. Program okazał się jednym z większych hitów wiosennej ramówki Polsatu. Producenci postanowili kuć żelazo póki gorące i już w wakacje rozpoczęli castingu do drugiej edycji show. Dzisiaj rozpoczęła się jej emisja.

Na początek zaserwowano sporą dawkę koloru i uśmiechu. Rumbę z elementami salsy zaprezentował Diaman Czeszewski, makijażysta, który lubi wykonywać malunki również na sobie. Mazurówna nie kryła swojego zachwytu młodym adeptem tańca:

Masz wspaniałe wyczucie rytmu, jesteś oryginany i inny, kompletnie tandetny, kiczowaty i masz tanie chwyty. Czyli zachowujesz się tak jak ja. Wtórowała jej Joanna Liszowska: Absolutnie jesteś osobowość sceniczną. Zastanawiałam się, czy będzie mi brakowało partnerki, ale nie brakowało mi.

Na cztery pozytywne głosy mogła liczyć grupa Fresh Flava. Nawet nie będę się wypowiadać, wreszcie ktoś wykręcił 9. Genialne pomysły, Titanic, co to za mistrzostwo, nie ma panie żadnej gadki – zachwycał się Alan Andersz.

W pierwszym odcinku drugiej edycji pojawili się również Super Dorośli From CD. Michał Malitowski był jak najbardziej na tak: Oczywiste jest to, że przełamujecie stereotyp. To jest super. Jesteście dowodem na to, że taniec to sztuka życia. Cała choreografia mi się podobała.

W programie wystąpiła również para Litwinów, Jekaterina Romankova i Justas Kucinskas, którzy pojawili się już w pierwszej edycji. Kontuzja kostki tancerki nie pozwoliła im wziąć udziału w półfinale. Tym razem również zdobyli cztery zielone gwiazdki.

Jak oceniacie pierwszy odcinek programu? Kto podobał Wam się najbardziej?

KOMENTARZE
(160)
gość
7 lat temu
Pani Mazurówna była kimś za "starych czasów"- zapomniano o Niej, bo wyjechała w świat- takie czasy były
gość
7 lat temu
nuuuudaaa
aneta usa
7 lat temu
nie ogladam ale o Mazurownie czytam newsy na necie, fajna babeczka:) ps. pozdro B-stok
kola
7 lat temu
Mazurowna jak Lady Gaga za 40 lat ;-)
gość
7 lat temu
Polsat nie popisał się ostatnio- nudne programy i seriale
Najnowsze komentarze (160)
gość
7 lat temu
w tym programie najbardziej podoba mi się pan juror, Michał:D:D ciasteczko, co nie, dziewczyny?:D
gość
7 lat temu
GDZIES CZYTALAM ZE LISZOWSKA NIE MIESZKA W SZWECJI....CHYBA MUSI MIESZKAC TUTAJ JEZELI JEST ZAREJSTROWANA W GETEBORGU Z OLA-KRISTIANEM SERENKO PO JEDNYM ADRESEM, JEZELI ZAMELDOWANA JEST TUTAJ TO MUSI POBIERAC BARNBIDRAG ( ZAPOMOGA DLA DZIECKA , KTOREMU KAZDEMU NALEZY SIE TUTAJ BEZ WZGLEDU CZY SA BOGACI CZY BIEDNI ) TAKZE ZDZIWILAM SIE JAK NAPISALI ZE ONA NIE MIESZKA W SZWECJI....
gość
7 lat temu
DOBRY FOTOGRAF, ZIELONA GÓRA. ŚLUBY, DZIECI, CIĄŻA, SESJE, PORTFOLIO. PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA. WWW.NASNIEDOGONIAT.COM
n
7 lat temu
Pani Krystyno tak trzymać jest pani super
gość
7 lat temu
ta cała Mazurówna niech s******a do swojej Ameryki. Tam może robic za klowna
A.
7 lat temu
Nooo para litwinów była super-finał murowany! Ale jury z d..wzięte więc raczej namiętnie ogladać nie będe..
gość
7 lat temu
Fajny klip,,Jaskółeczka'' http://www.youtube.com/watch?v=aJ1b9VzAzAs&feature=channel&list=UL
gość
7 lat temu
Co to jest z tym robactwem na twarzy?
gość
7 lat temu
TA KOBIETA NIE JEST NORMALNA ....WYGLĄDA JAK POTWÓR
small kitty
7 lat temu
a kto to kur*a jest ta pani? to jakis p*******y wybryk natury, i na ch*j jej te woale przy spodnicy albo spodniach?
gość
7 lat temu
www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś! www.pasion-caribe.pl TAKIEJ biżuterii jeszcze nie widziałaś!
gość
7 lat temu
Dowbor^^^^^^:)
gość
7 lat temu
Mazurówna jest starym, przebrzydłym straszydłem co myśli,że jest nalepsza. A takim wyglądem robi z siebie pośmiewisko!:D
gość
7 lat temu
Stare, głupie, rozlatujące się ścierwo....masakra, nie oglądam!!!!!
...
Następna strona