Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Syn powiedział, że ZERWIE Z NIĄ KONTAKTY!

392
Podziel się:

"Po którejś kłótni pstawił jej ultimatum." To on przekonał ją do rozwodu?

"Syn powiedział, że ZERWIE Z NIĄ KONTAKTY!
bEDVUutN

Jak już pisaliśmy, sadystyczny mąż Katarzyny Figury niezbyt dobrze znosił jej nawiązane na nowo relacje z synem z poprzedniego związku. Aktorka twierdzi, że wściekał się, widząc że bardzo się do siebie zbliżylii powtarzał, że to nie jego dziecko. Znajomi aktorki sugerują, że to Aleksander Chmielewski namówił matkę na rozwód.

Był świadkiem wielu kłótni mamy z jej mężem - zdradza w rozmowie z Faktem osoba z otoczenia aktorki. Widział, jak ona cierpi i nie zamierzał stać z założonymi rękami. Dlatego postanowił działać.

Zaczęli dużo rozmawiać na ten temat. Aktorka zauważyła wiele podobieństw charakterologicznych i w podejściu do życia pomiędzy sobą a swoim synem. Uwierzyła więc, że Aleksander wie, co mówi. Jednak to nie pomogło. Konieczne okazało się postawienie sprawy na ostrzu noża.

bEDVUutP

Po którejś kłótni Aleksander postawił jej ultimatum - mówi informator tabloidu. Wiedział, ze jej zależy na odbudowaniu ich relacji. Kazał jej więc wybierać. Powiedział, ze jeśli ona nic nie zrobi z Kaiem, to on nie mogąc patrzeć na jej cierpienie, zerwie z nią kontakty. Obiecał, że będzie ją wspierać. Kasia, wiedząc, że nie zostanie sama, zdecydowała się na radykalne kroki.

Figura boi się, że jej nieobliczalny mąż może teraz skrzywdzić jej córki. To chyba najmocniejsze, jakie kiedykolwiek wydrukowała kolorowa Viva: "Boję się go! Boję się, co zrobi! JEST ZDOLNY DO WSZYSTKIEGO!"

bEDVUuuq
KOMENTARZE
(392)
gość
9 lat temu
Kazdy syn ,by tak powiedzial.Dziwicie sie?Ja nie.
gość
9 lat temu
Moim zdaniem chlopak ma racje.Kto by chcial,aby jego matka byla poniewierana?
gość
9 lat temu
wiedzialam,ze w tej sprawie pojawi sie promowany synus!i o to chodzi!
bEDVUuur
gość
9 lat temu
już się zaczyna rodzinny tasiemiec. życzę miłego dnia
gość
9 lat temu
Cyrk na kółkach
Najnowsze komentarze (392)
TgvdHc ndcks...
9 lat temu
TgvdHc <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
Taka jest niestety prawda. Schoenhals mógłby przy rozwodzie mieć przyznane prawo do wychowywania córek i zabrania ich do USA,a gdyby Figura została pozbawiona opieki nad dziećmi,to przeszłoby jej koło nosa kupę kasy,bo szacuje się,że może wyrwać od Schoenhalsa 20 tysięcy złotych.Poza tym,miałaby utrudnione kontakty z nimi,z racji na odległość i koszt podróży pomiędzy Polską i USA.W związku z powyższym,między Figurą i Schoenhalsem toczy się bezpardonowa walka o opiekę nad dziećmi i bardzo wysokie alimenty,bo gdyby Figurze przyznano opiekę i alimenty w takiej wysokości,to przez wiele lat mogłaby nie pracować,a oprócz córek utrzymywać z tych pieniędzy i dorosłego syna z pierwszego małżeństwa.Niejeden Polak lub Polka nie zarobią przez rok tyle,ile ona dostawałaby na miesiąc,więc stąd to bezpardonowe obrzucanie błotem Schoenhalsa w mediach.Już chyba wszystkie polskie media pozwalają Figurze rozpowszechniać historyjki o przemocy i strachu przed mężem,co ma pośrednio wpłynąć na wynik sprawy rozwodowej,bo być może,że o wyniku sprawy rozwodowej zadecyduje jakaś "sędzina" po niedobrych przejściach z mężczyznami,która też czyta Vivę,Galę,Super Express,Fakt i ogląda telewizję.
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Jaskółeczka
gość
9 lat temu
Ten syn to jak dziewczynka
gość
9 lat temu
ROBI WAM WÓDĘ Z MÓZGU .... PROSZE BARDZO OFIARE ,,,,,;GWIAZDE ZA KTORA SIE UWAZA W PL ,,,; g****a stara krowa robi wam pranie mozgu Katarzyna Figura-Schoenhals, lat 50, z Canandaigua NY został zatrzymany za niedotrzymanie prawo na trasie 364 w kierunku południowym w Mieście Gorham. Po jej pojazd został zgłoszone 911 jako kierowca chorym lub pod wpływem alkoholu. Później ustalono, że oskarżony był w stanie nietrzeźwym, a ona została oskarżona o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, brak zachować prawo i pogarsza DWI jak miała pasażera w pojeździe, który miał mniej niż 15 lat.Pozwany pojawi się w późniejszym terminie, w Gorham Town Trybunału do udzielenia odpowiedzi na zarzuty.
gość
9 lat temu
PROSZE BARDZO OFIARE ,,,,,;GWIAZDE ZA KTORA SIE UWAZA W PL ,,,; g****a stara krowa robi wam pranie mozgu Katarzyna Figura-Schoenhals, lat 50, z Canandaigua NY został zatrzymany za niedotrzymanie prawo na trasie 364 w kierunku południowym w Mieście Gorham. Po jej pojazd został zgłoszone 911 jako kierowca chorym lub pod wpływem alkoholu. Później ustalono, że oskarżony był w stanie nietrzeźwym, a ona została oskarżona o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, brak zachować prawo i pogarsza DWI jak miała pasażera w pojeździe, który miał mniej niż 15 lat.Pozwany pojawi się w późniejszym terminie, w Gorham Town Trybunału do udzielenia odpowiedzi na zarzuty.
OLGA
9 lat temu
fIGURA KLAMIE. cHCE WYRWAĆ KASE I TYLE.
gość
9 lat temu
I TO WSZYSTKO MOZECIE PRZECZYTAC W GAZECIE ZA NIECALA ZLOTOWKE,brawo pani Kasi trzeba pomoc synowi niewazne jakim kosztem
bEDVUuuj
gość
9 lat temu
To jest jedna wielka bzdura i gra pani Kasi. Bylam w USA ponad 15 lat i znam prawo tamtejsze. Tam jest nie do pomyslenia by byc pfiara przemocy tyle lat !!! By ojciec czy matka bili male dzieci !!! Pani Kasiu o co Pani gra??? Chyba o duze pieniadze i zycie w Polsce z duzymi alimentami. Tam Pani nie zrobila kariery i nie zrobi , tam pani nie zablyszczy w mediach. Tu owszem..dlatego pani zdecydowala sie zostac w Polsce. Tylko potrzeba dodatkowych jeszcze pieniedzy?? Ok wiec wymyslec przemoc. tam po jednym uderzeniu czy znecaniu sie ktoregosz rodzicow a szczegolnie mezczyzn , ojcow kobieta wystarczy ze raz zadzwoni na policje i facet jest ugotowany. Moze pani dodatkowo zalozyc order of protection i facet odsuniety jest od domu , dzieci i pani wszedzie , nawet na ulicy sie nie moze do Pani zblizyc. Kai wie o tym. I prosze nie karmic bzdurami Polakow ( mamy internet i zyjemy w XXi wieku. ) Teraz kolejna Pani gra wielkiej ofiary przemocy ..a moze posluchac co ma do powiedzenia Pani Maz ???! Jest pani zalosna z tymi klamstwami i ta gra ofiary przemocy.
gość
9 lat temu
ten jej syn niesamowicie na zdjęciach wychodzi
gość
9 lat temu
Kasia trzymaj sie byłaś i jesteś okey.A takich łysych padalców olewać.
gość
9 lat temu
sliczny syn widac ze byla zahukana przez kaia
gość
9 lat temu
SUPER JAKOŚĆ W MAKSYMALNIE NISKICH CENACH TYLKO NA ALLEGRO ZNAJDŹ UŻYTKOWNIKA GABI-STYLE A PRZEKONASZ SIĘ SAMA
gość
9 lat temu
p****k matka i p****o syn - dobrali sie, a jej śpiewka... to nie w tej piosence
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVUuvc
bEDVUuvd
bEDVUuve
bEDVUuvf
bEDVUuvg
bEDVUuuL