Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Mój były mąż SZKODZI ALANOWI!"

725
Podziel się

Górniak już otwarcie grozi mu pozwem! Sprytnie to sobie wymyśliła? A może Krupa naprawdę jest takim draniem, jak twierdzi?

"Mój były mąż SZKODZI ALANOWI!"
bDJJifDV

W mediach głośno ostatnio o dramatach kilku znanych rodzin, a tymczasem najostrzejsza walka o dziecko rozgrywa się między Edytą Górniak a jej byłym mężem. Po kolejnym ataku, który przepuszcza na Dariusza Krupę w nowym Party widać, że spór wchodzi właśnie w decydującą fazę. Został im już chyba tylko sąd i oczernianie się na łamach tanich, kolorowych gazet.

Streszczając, sprawa wygląda tak: Górniak znalazła szkołę dla swojego syna bardzo daleko od domu jego ojca. Szybko okazało się, że Darek ma kłopoty z dowożeniem dziecka na czas. Żeby nie spóźnić się na lekcje, musi wstać z nim podobno o 5 rano. Edyta szybko znalazła więc rozwiązanie tej trudnej sytuacji: Allan powinien mieszkać tylko z nią i jej facetem, a nie z ojcem. Będzie miał wtedy bliżej do szkoły... I będzie się wysypiał.

Prawda, że logiczne? :)

bDJJifDX

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze spóźnienie do szkoły. Edyta ogłasza je na łamach Party i... grozi Krupie pozwem.

Magazyn, który zrobił z tego temat numeru, biorąc stronę celebrytki (publikuje ataki tylko jednej ze stron), tak relacjonuje "dramatyczny" poranek Edyty:

Poniedziałek, 10 września. Edyta Górniak odchodzi od zmysłów. Właśnie dostała informację ze szkoły Alana, że jej syn nie dotarł na lekcje. Dzwoni do Allana, ale jego telefon jest wyłączony. Dzwoni do byłego męża, który miał odwieźć go do szkoły, ale jego komórka też milczy. Po kilku godzinach gwiazda dowiaduje się, że chłopiec dojechał na zajęcia dopiero o 11! Przypadek czy celowe działanie Darka? - pyta tabloid, sugerując oczywistą odpowiedź.

- Do poprzedniej szkoły w Ursusie jeździliśmy ponad 40 kilometrów, a ja w przeciwieństwie do Darka nie mam ani prawa jazdy, ani auta, a jednak Allan zawsze docierał na lekcje punktualnie - wyrzuca z siebie Górniak. I atakuje:

bDJJifEd

Działania mojego byłego męża szkodzą Allanowi, dlatego muszę walczyć. Kiedy stawką jest edukacja Alana liczy się każdy dzień.

Dalej, w swoim niepowtarzalnym stylu daje do zrozumienia, że Darkowi brak ambicji i jako mężczyzna nie jest dobrym wzorem dla dziecka. W odróżnieniu od jej nowego faceta:

- Chcę, żeby Alan miał normalny dom, wzorce, ambicję, pokorę. Dlatego uważam, że powinien mieszkać ze mną i Piotrem. Czekam na decyzję Darka. Albo on otworzy oczy, albo złożę pozew do sądu!

Przypomnijmy, że partner Edyty jest prawnikiem.

bDJJifEe

Jak oceniacie, sprytnie to sobie wymyśliła, żeby mu dowalić? A może Krupa jest naprawdę tak podłym i marnym człowiekiem, jak sugeruje od dawna Edyta? Może naprawdę zależy mu na szkodzeniu swojemu synowi?

Ciekawe, czy omawianie tych spraw i grożenie ojcu sądem w tabloidach pomoże chłopakowi w życiu. Przypomnijmy, że Allan zadebiutował jeszcze jako umazany kupą niemowlak na stronie internetowej swojej mamy.

bDJJifEf
bDJJifEy
KOMENTARZE
(725)
Gość
5 lata temu
Ta i*****a powinna sie leczyc.Szkoda mi tylko tego chlopaka co rusz "wychowanego" przez nowego wujka.
seo plugin
7 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
7 lat temu
Panie Krupa a gdzie reszta rodziny ????????????????????????????????????????
bDJJifEz
edzio
8 lat temu
wszyscy byli Edzi sa źli, prawnik też taki sie okaże, jak jej sie znudzi. Ona nie umie rozstawac się z klasą..
gość
8 lat temu
Edyta dawno odeszła od zmysłów . Lubię jej muzykę . Jest fajnie dopóki śpiewa , gorzej kiedy zaczyna mówić .... Boi się , że przestaną pisać , więc wykorzystuje syna . Na zasadzie niech piszą cokolwiek , byle nazwiska nie przekręcili
gość
8 lat temu
ona jest pojebana i to zdrowo,huk kogo obhodzo jej problemy zmyslone,ludzie majo problemy wieksze ale i prawdziwe,
gość
8 lat temu
ona jest pojebana i to zdrowo,huk kogo obhodzo jej problemy zmyslone,ludzie majo problemy wieksze ale i prawdziwe,
gość
8 lat temu
Też bym się wkurzyła...
jabis
8 lat temu
Durna s*****z - tylko dziecka żal.
gość
8 lat temu
G****a ta Górniakowa i jest beznadziejna. Szkoda czasu na oglądanie jej i sluchabnie jej piosenek.
gość
8 lat temu
Jeśli ktoś tu robi wodę z mózgu dziecka to na pewno nie ojciec.
gość
8 lat temu
biedne dziecko:(
gość
8 lat temu
"Wzorce, ambicje"? O ile wiem Pani Edycie jakoś nie starczyło ambicji aby zdać maturę.
bDJJifEr
gość
8 lat temu
jak ona może to robić własnemu dziecku???
...
Następna strona
bDJJifET