Trwa ładowanie...
Przejdź na

"NIENAWIDZĄ SIĘ! Nie odzywają się do siebie!"

584
Podziel się

"Nie podają sobie ręki. Kinga miewa humory." Zazdrosne o szefa?

"NIENAWIDZĄ SIĘ! Nie odzywają się do siebie!"
bDJvmLpN

Kindze Rusin nie układa się ostatnio za dobrze z "kolegami" z TVN. Publicznie wyśmiewali ją między innymi Kuba Wojewódzki, Jarosław Kuźniar i Dorota Wellman. Teraz nie może sobie ułożyć poprawnych relacji z "perfekcyjną panią domu", Małgorzatą Rozenek.

W korytarzach stacji mówi się, że Rusin jest zazdrosna o ekspresową karierę nowej gwiazdy. Informatorzy Party twierdzą, że dała jej to jasno do zrozumienia kilkanaście dni temu, gdy Rozenek była gościem Dzień Dobry TVN. Była tak uprzejma, że... w ogóle się z nią nie przywitała. Wstała nawet podobno z krzesła, bo nie chciała być malowana w tym samym czasie... Jak widać, profesjonalizm to jej mocna strona.

Wiadomo, że Kinga miewa humory i być może nie odezwała się do Rozenek, bo miała zły dzień, a ktoś od razu zrobił z tego wojnę. Moim zdaniem cała ta wojna została wymyślona, choć zapewne jedna osoba chciałaby, żeby one naprawdę ze sobą walczyły - mówi pracownik stacji, po czym zdradza, że chodzi o Edwarda Miszczaka: Zdaniem szefa, gdy ludzie się nie lubią i jest miedzy nimi duża rywalizacja, to ich praca przynosi znacznie lepsze efekty, bo nagle każdy zaczyna brać udział w wyścigu i chce być najlepszy.

bDJvmLpP

Czy to dewiza TVN?

Konflikt między obiema gwiazdami jest coraz łatwiej zauważalny.

Nie odzywają się do siebie. Nie podają sobie ręki! Nie mogą na siebie patrzeć! Jednym słowem - nienawidzą się – mówi informator i dodaje, że Rozenek nie wydaje się tym onieśmielona: To nie jest typ przestraszonej debiutantki. Ona wie czego chce i maksymalnie wykorzysta szansę, którą dostała od losu.

Tak, w to nie wątpimy. Pokazała już, że jest w stanie powiedzieć cokolwiek, żeby szef się ucieszył.

bDJvmLpV
bDJvmLqq
KOMENTARZE
(584)
Kolejne dział...
8 lat temu
Kolejne działanie pana Palikota pod publiczkę. Jakoś jesczze niedawno ten pan będąc jednym z najważniejszych członkf3w rządzącej partii nie zrobił nic, żeby zalegalizować marihuanę. Teraz nagle stał się wielkim miłośnikiem trawki!Szkoda,że wielu młodych ludzi daję się na to nabrać.
gość
8 lat temu
hehehehhehehehehehehehhehehehheheheheheheheheheheheheheheehheheheheh ;pp
świeżej krwi!
8 lat temu
która to taka śliczna?Pupilka Miszczaka ze smiechem jak stara kobyła?Czy ta sztuczna lalka z wytrzeszczem?
bDJvmLqr
gość
8 lat temu
śliczna jest
gość
8 lat temu
Rozenek to piękna kobieta ,a nie takie brzydactwo jak cała Rusin,i jej zazdrość
gość
8 lat temu
Perfekcyjna sztuczność aż bije po oczach,zero naturalności,sam plastik,
gość
8 lat temu
Nie można przeczytać artykułu , tyle po prawej obrzydliwych zdjęć , fuj!
gość
8 lat temu
Rozenek jest sztuczna, a jesli chodzi o jej wiek to wygląda starzej od kingi
ja
8 lat temu
Ale cyca opiera o jego ramie
dr
8 lat temu
Rusin od rana nie ma chumoru bo jak popatrzy w lustro to od razu jest zazdrosna o samą siebie taka ładna i inteligentna.....
gość
8 lat temu
Głupie dziwy podlizują się staremu, obleśnemu dziadowi. Zachowują się jak zwykłe uliczne szmaty, a nie jak "kobiety sukcesu", za które chcą być uważane.
arina
8 lat temu
Taaaaak.., od zawsze uważałam, że Rusin nie jest profesjonalistką. Te jej liczne błędy językowe, brak równowagi emocjonalnej, g****a książka nawiązująca tytułem do programu prowadzonego przez jej męża. Prosta,żenująca i jak widać bez kultury.......
gość
8 lat temu
Rusinka to przereklamowana kobieta. Wzięłaby się trochę za siebie bo nie za ciekawie wygląda.
bDJvmLqj
gość
8 lat temu
jest jeszcze ktoś z kim pieszczocha Misztala Kingunia nie ma konfliktu???? kobieto przejrzyj na swoje małe oczka że on ma na razie w tobie tresowanego kundelka ale przyjdzie czas że mu się znudzisz i na jakim etapie będziesz wtedy w życiu????
...
Następna strona
bDJvmLqL