Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler, Wojewódzki i Drzyzga zarabiają najwięcej dla TVN!

234
Podziel się:

Rozumiecie ich fenomen?

Gessler, Wojewódzki i Drzyzga zarabiają najwięcej dla TVN!

Twarze celebrytów to świetny biznes dla właścicieli koncesji telewizyjnych. Aby dowiedzieć się, kto zarabia dla swoich firm najwięcej dom mediowy PanMedia Western przeanalizował przychody reklamowe telewizji pod kątem najbardziej "dochodowych" celebrytów.

W rankingu aż dwa razy pojawiło się nazwisko Kuby Wojewódzkiego, który zajął dziesiąte oraz pierwsze miejsce. Na reklamach w bloku programu Kuba Wojewódzki Talk Show TVN zainkasowało 24,2 miliona złotych. Natomiast na szczycie listy uplasował się show X Factor i jego jurorzy, którzy przynieśli stacji aż... 87,6 miliona.

Na drugiej pozycji znalazła się Magdalena Gessler, która najwyraźniej na razie nie musi obawiać się Marty Grycan. Kuchenne rewolucje restauratorki zarobiły 66,7 miliona złotych w pierwszym półroczu 2012 roku. Trzecia w tym roku okazała się Ewa Drzyzga (55,3 miliona), po niej zaś Bronisław Cieślak z programem Malanowski i Partnerzy (55,1 miliona).

Miejsce piąte zajęli sędziowie z polsatowskiego Must be the music, dzięki którym stacja wzbogaciła się o 51,6 miliona złotych. Po nich w zestawieniu znalazł się Robert Janowski (46,1 miliona), zaś na pozycji siódmej Michał Piróg, Kinga Rusin, Agustin Egurrola oraz Patricia Kazadi z You Can Dance, które na reklamach zarobiło 35,5 miliona.

Na tle pozostałych muzycznych show najgorzej wypadła Bitwa na głosy. Wiecznie chwalące wszystkich jury w składzie Alicja Węgorzewska, Zbigniew Zamachowski i Sonia Bohosiewicz ostatecznie przynieśli TVP2 tylko 29,4 miliona złotych.

Oto pełna lista:

  1. Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik i Czesław Mozil z X Factor (87,6 milionów)
  2. Magdalena Gessler (66,7 milionów)
  3. Ewa Drzyzga (55,3 miliony)
  4. Bronisław Cieślak (55,1 milionów)
  5. Kora, Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska i Wojciech Łozowski (51,6 milionów)
  6. Robert Janowski (46,1 milionów)
  7. Michał Piróg, Kinga Rusin, Agustin Egurrola i Patricia Kazadi (35,5 miliona)
  8. Joanna Liszowska, Michał Malitowski, Krystyna Mazurówna i Alan Andersz (35,5 miliony)
  9. Alicja Węgorzewska, Zbigniew Zamachowski, Sonia Bohosiewicz i Piotr Kędzierski z Hubertem Urbańskim (29,4 miliony)
  10. Kuba Wojewódzki z własnym show (24,2 miliony)
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(234)
gość
12 lat temu
X-Factor zarobił prawie 90 MILIONÓW, a nagroda dla zwycięzcy to MARNE 100 tysięcy... Już w Mam Talent jest większa (300 tysięcy + 100 i 50 za kolejne miejsca) gdzie z reklam zarobek jest mniejszy. Oglądamy długi czas X-Factor UK i USA, spodziewaliśmy się więcej profesjonalizmu w Polskiej edycji. Niestety wasze główne show to wygłupy jury... To nie jury jest najważniejsze! BEZNADZIEJNY PROWADZĄCYM EVER (zapraszaliście zagraniczne gwiazdy a ten przypał nie potrafił się dogadać po angielsku i mu tam na słuchawkę podpowiadaliście - był to taki kwas, że szok... uwierzcie, że WSTYDZILIŚMY się za niego - tzw. zażenowanie), marna nagrodą i ubogie show na live dobijają ten format jeszcze bardziej... Piszę to z lekkim bólem serca, bo jest to mój ulubiony format. Jest bardzo, bardzo duża przepaść. Szkoda... :( Info dla produkcji: Bierzcie Macieja Rocka (lub kogoś podobnego) na PROWADZĄCEGO, Nagroda CO NAJMNIEJ 500 tysięcy (pamiętajcie, że im większa nagroda tym większa presja/więcej uczestników/większa oglądalność --- w USA nagroda to teraz 5 MILIONÓW $), większe show na live: tancerze, widowiskowe ozdoby na scenie. Po prostu wzorujcie się na wersach UK/USA, a będzie dobrze... Posłuchajcie w końcu... :/
gość
12 lat temu
TVN - kiedyś ok, teraz najbardziej stronnicza telewizja świata
gość
12 lat temu
Wojewódzki wygląda jakby był upośledzony w stopniu ciężkim.
gość
12 lat temu
dziadek Wojewódzki pije herbatę z wody po parówkach
gość
12 lat temu
Wojewódzki to powinien płacić ludziom że by go oglądali, a nie odwrotnie
Najnowsze komentarze (234)
gość
11 lat temu
W ch*j dużo a co mnie to obchodzi morze ja też będę tyle zarabiał
R
11 lat temu
Gesler to nikt niechce ogladac. Widzowie na jej widok przelaczaja na inny program. Nie wprowadzajcie widzow w blad, nie sciemniajcie.
gość
11 lat temu
obleśna, gruba padaka!!!!!!!!!!!!!
greg
12 lat temu
prawda jest taka ze TVN jest pod kreska (przynosi obecnie straty chyba) to jak jest z tym zarabianiem "pudelku"?, inteligencja tego seriwsu jest na poziomie TVN inaczej do du..
greg
12 lat temu
prawda jest taka ze TVN jest pod kreska (przynosi obecnie straty chyba) to jak jest z tym zarabianiem "pudelku"?, inteligencja tego seriwsu jest na poziomie TVN inaczej do du..
gość
12 lat temu
Przestancie pokazywac Gessler na swoich stronach bo jak patrze na nia to dostaje zapalenia spojowek. Przeciez ona jest modelem brzydoty kobiecej.
gość
12 lat temu
leśny dziadek z odbytem na mordzie
gość
12 lat temu
co z tego jak i tak TVN ma słabą,okrojoną ofertę, czuć rzeźbienie w kupie
gość
12 lat temu
nie cierpię Gessler ...... reszta ok!!
gość
12 lat temu
w tym że ich matoły oglądają
gość
12 lat temu
kubus al loviu
gość
12 lat temu
kubus the best
gość
12 lat temu
wojewódzki jest nie kuuuuuuuuuuuuuuuul
gość
12 lat temu
wojewudzki=fiogurski
...
Następna strona