Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Figury: "Przeżywa bardzo trudny czas!"

257
Podziel się

"Gwarantuję jej wsparcie i pomoc" – mówi syn.

Syn Figury: "Przeżywa bardzo trudny czas!"
bDKmHlyt

Jeśli wierzyć informacjom tabloidów, Aleksander Chmielewski odegrał ogromną rolę w odejściu matki, Katarzyny Figury, od męża-sadysty. Powiedział jej, że nie może patrzeć na kolejne upokorzenia, na jakie naraża ją Kai, i zagroził, że zerwie z nią kontakt, jeżeli go nie zostawi. Aktorka w końcu przejrzała na oczy i wybrała syna.

Figura zdążyła już zmienić zamki w swoim domu na Saskiej Kępie, ale nadal boi się tam wrócić. Pomieszkuje u znajomych na Wilanowie, gdzie ukrywa się przed nieobliczalnym mężem za wysokim płotem.

Mama przeżywa bardzo trudny czas w swoim życiu - mówi Chmielewski w rozmowie z Twoim Imperium. Wolałbym nie mówić o tym, jak się czuje i gdzie teraz przebywa. Nie chcę też rozmawiać o moich przyrodnich siostrach, wolałbym, żeby to mama o nich się wypowiadała. Ja ze swojej strony gwarantuję im wsparcie i pomoc.

bDKmHlyv

Przyrodnie siostry Aleksandra, Koko Claire i Kaszmir Amber, są obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie opiekuje się nimi babcia. Figura wspomina, że ojciec próbował... odebrać im paszporty. Nie wiadomo, kiedy wrócą do Polski.

bDKmHlyB
bDKmHlyW
KOMENTARZE
(257)
gość
6 lat temu
Przecież już wczesniej byli na jej ślubie
Gość
6 lat temu
K..... ! Nie mogę już patrzeć na ten ryj. Wygląda jak burdel mama w tej szmacie ponad kolana !
gość
8 lat temu
POLSKA KRAJ ZŁODZIEI I OSZUSTÓW PRAWDZIWY STAN Państwa pod rządami Tuska i angielskiego żyda Rostowskiego na rok 2012 : - 470 zł realna średnia renta netto. - 880 zł realna średnia emerytura netto. - 1.420 – zł – realna średnia płaca netto. - 1 700 000 – osób – nie objętych ubezpieczeniem medycznym. - 5 000 000 – bezrobotnych bez prawa do zasiłku – poza rejestrem. - 1 900 000 – bezrobotnych pobierających średni zasiłek 534 zł netto - 320 000 – bezdomnych. - 2 000 000 – emigrantów wyjazdy w latach – 2007 – 2012. - 370 000 – dzieci niedożywionych. -13 500 000 – osób żyjących poniżej min. biologicznego–przyjęto kryteria ONZ–dzienny wydatek na utrzymanie 1 osoby nie przekracza 2,5 $ USA. - 93% – przedsiębiorstw państwowych „sprywatyzowanych” – zlikwidowanych. - 98% – sektora bankowego w obcych rekach. - 4 600 – zlikwidowanych placówek oświatowych szkoły,przedszkola,żłobki - 100.000 nowych urzędników w latach 2007-2012r - 56 000 – samochodów służbowych -dla naczelników, dyrektorów , krawaciarzy itp. - 4–5 – m-cy średni czas oczekiwania na wizytę u spec. lekarza !!! - 67 – lat wiek emerytalny. - 2.000.000.000 zł – koszt wybudowania najdroższego w Europie stadionu w Warszawie, który nie będzie w stanie po euro2012 zarobić na siebie. – - najdroższe w Europie autostrady i najdroższe opłaty za przejazd nimi. - – najdroższa energia elektryczna w Europie - – najdroższe ceny za gaz w Unii Europejskiej - – najdroższe prowizje bankowe i najwyższy w UE % na pożyczki. - – najdroższe w Europie opłaty za internet i połączenia telefoniczne - – najdroższe leki w Unii Europejskiej. - – najdroższe opłaty za naukę i przedszkola. To tylko maly % dorobek rudego psycholka. Euro2012: Nie dwa miliony zagranicznych kibiców, tylko nieco ponad 400 tysięcy. Nie 900 milionów zł zysku z ich obecności, tylko 450 milionów. Nie długofalowe z
bDKmHlyX
gość
8 lat temu
k***a, jaki ten koleś jest ohydny, nie wróże mu kariety w szołbiznesie, mimo, że tak sie o to stara. niech sobie lepiej przypomni, jak mamusia się an niego wypięła i kto go wychował?
gość
8 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia.......
gość
8 lat temu
Coś czuje,że dzieci nie wróca do mamy.
dfhdh
8 lat temu
Chucky,Lalka Chucky.Jeśli to przeczytałeś przeszła na Ciebie klątwa.Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chucky przyjdzie po Ciebie ,w swojej kryjówce weźmie siekiere odrąbie Ci głowe i zaniesie do łóżka!Możesz uniknąć klątwy wklejając to do 20 komentarzy! Fakty.Zgineło już 200 dziewczynek i 100 chłopców przepraszam
gość
8 lat temu
już zapomniał,że go w niemowlęctwie porzuciła?
gość
8 lat temu
Synku teraz dopiero wiesz ,ze masz matke???a gdzie byles tak dlugo????chcesz wejsc do show biznesu to z mama krecisz serial rozwodowy ????mozna to robic inaczej a nie w ?TV i gazetach!!!
gość
8 lat temu
bardzo jej współczuję ale czy to nie było trwanie dla pieniędzy?przeciez nie była zwykłą Koawalską która jest biedna i strachliwa.miała jakś swoja kase chyba więć czemu nie odeszła wczesniej jeszcze jak było jedno dziecko tym gościem On mi jakos od początku do niej nie pasował.
gość
8 lat temu
Patologia
gość
8 lat temu
Dziwne, że kobieta wykształcona, obracająca się w kręgach "elitarnych" nie wiedziała nic fundacjach i przemocy w rodzinie przez 12lat małżeństwa. Kobieta niezależna finansowo i zawodowo pozwoliła przez tyle lat poniewierać sobą. Co mają powiedzieć i zrobic kobiety uzależnione materiałnie od swoich tyranów.
gość
8 lat temu
No i zaczelo sie......promocja synka na niby tragedii rodzinnej
bDKmHlyP
gość
8 lat temu
zalosna baba Tylko przynosi wstyd innym maltretowanym kobietom. Zalosna baba tyle pomyj na niego wylala ale dziwnie zapominiala o swoim kolejnym wyczynie jak w tamtym miesiacu napruta jechala z dzieckiem w samochodzie w stanach i ktos zadzwonil na policje i ja zwineli. Po tym zdarzeniu to ona szybko zwinela sie do polski. Tam zlamala prawo a tutaj sobie dalej jezdzi jak gdyby nigdy nic no bo u nas gwiazdy sa ponad prawem
...
Następna strona
bDKmHlzr