Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowak do Rozenek: "To odpowiednie DLA NIEDOROZWINIĘTYCH!"

436
Podziel się

"Większość czynności domowych mógłby wykonać w miarę rozgarnięty ośmiolatek."

Nowak do Rozenek: "To odpowiednie DLA NIEDOROZWINIĘTYCH!"
bDKmnKYB

Małgorzata Rozenek jest coraz częściej wyśmiewana przez "kolegów" z telewizji. Okazuje się, że jej zamiłowanie do porządków w domu wydaje się mocno wymuszone, a zachwyt nowinkami na rynku mało spontaniczny. Nawet jej "perfekcyjny" dom okazał się ściemą. Rozenek oczywiście w nim nie mieszka ani go nie sprząta. Został wynajęty i urządzony przez ekipę produkującą serial.

Dziwne wrażenie sprawiają też jej przesadnie "perfekcyjne" wywiady. Zobacz: Rozenek: "Jestem klasycznym przykładem mężczyzny!"

Niedawno niezadowolenia z obecności Rozenek na wizji nie krył teatrolog i kucharz-celebryta, Maciej Nowak (zobacz: Maciej Nowak: "PASZŁA WON, Perfekcyjna Pani Domu!"). Tym razem cytuje publikację Mistyka kobiecości Betty Friedan, by pokazać jej, co myśli o promowanych przez nią zajęciach:

bDKmnKYD

Z dedykacja dla Perfekcyjnej Pani Domu: "Kilkadziesiąt lat temu w instytucjach opiekujących się osobami opóźnionymi w rozwoju, za zajęcia domowe były szczególnie odpowiednie dla niedorozwiniętych umysłowo dziewcząt (...). Większość czynności domowych, które są najbardziej czasochłonne mógłby wykonać w miarę rozgarnięty ośmiolatek.

bDKmnKZe
KOMENTARZE
(436)
gość
8 lat temu
Wiadomo ze kobieta sprzatajca nie wyglada jak ona. Ludzie, przeciez nie w tym zecz! Na planie musialaby byc wspocona i kudlata? Nie rozumiem dlaczego ja tak kretykuja. niewazne czy Rozenek sprzata u siebie czy nie. Wazny jest sens programu : pokazac syfiarom jak mozna zyc w czystosci utrzymujc porzadek na codzieni i daje przydatne wskazowki :)))
gość
8 lat temu
ma racje chociaz z tym sprzataniem roznie bywa nie kazdy jednak umie
gość
8 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia.......
bDKmnKZf
gość
8 lat temu
i ma rację, co w sprzątaniu takiego nadzwyczajnego i trudnego? nic. bałagan bierze się co najwyżej z lenistwa, nie z braku umiejętności.
gość
8 lat temu
A to, że "Większość czynności domowych, które są najbardziej czasochłonne mógłby wykonać w miarę rozgarnięty ośmiolatek." to już jest chyba wina naszych czasów, że domy są zapuszczone i trzeba emitować takie programy, bo sobie nie radzimy ze zwykłym sprzątaniem... Ja tam lubię oglądać ten program, jak popatrzę na ten syf u innych, to wydaje mi się, że mam super czysto. I chociaż nie jest najgorzej, to o czystość aż tak przesadnie nie dbam.
gość
8 lat temu
nie lubię go, jest obrzydliwy
gość
8 lat temu
Prawda jest taka, że żeby utrzymać taki perfekcyjny poządek w 3 osobowej rodzinie, która nawiasem mówiac nie bardzo bałagani, trzebaby poświęcać ze 2-3 godz dziennie na sprzątanie. Poza pracą i spaniem to właściwie cały czas wolny. Dlatego ludzie nie mają idealnego poządku, bo wolą wyjść z dzieckiem na spacer, pobawić się odpocząć, czy pozerfować na go2.
gość
8 lat temu
Vo to znaczy: za zajęcia domowe były szczególnie odpowiednie dla niedorozwiniętych umysłowo dziewcząt (...). ? Nie rozumiem składni !!!
gość
8 lat temu
a ten jak zwykle żre !!!
gość
8 lat temu
będziesz ze mną ??
gość
8 lat temu
wyśmiewanie osób niepełnosprawnych i twierdzenie że ich umiejętnością jest tylko sprzątanie pokazuje jak pan łysy Nowak zazdrości pięknej wykształconej i perfekcyjnej Małgorzacie
gość
8 lat temu
wiele osób w Polsce żyje w brudzie i syfie, bo ze znajomymi spotykają się na mieście, i udają niwiadomo kogo
gość
8 lat temu
on wyglada na psychola naprawde niedorozwinietego,pewnie lubi młodziutkich chłopczyków,to tak beszczelnie szuka ze wytrzeszcz oczu dostał,nich od kaji weznie nitki czarodziejskie to sie uleczy
bDKmnKYX
gość
8 lat temu
Jaki on niedorozwinięty i Bardzo straszny to z tego pedalstwa ma chory wytrzeszcz,człowieka,mdli,gdy widze oblecha oblizującego po zjedzeniu łyżkę,je same tuczące obrzydliwe poskudztwa ,jakieś kolorowe kremiki śmietanki,wstretny stary ,straszny ,osobnik,,,brrrrr nie pokazujcie potworów,nie ma innych ,lepiej niektóry m***l wygląda
...
Następna strona
bDKmnKZz