Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kozyra: "Józefowicz będzie zielony z zazdrości!"

217
Podziel się

Osobiste wycieczki w "Mam Talent"? "Gdybym grała z tobą w kapeli, to bym cię zabiła!"

Kozyra: "Józefowicz będzie zielony z zazdrości!"
bDYPEVit

Oglądając kolejne odcinki piątej edycji Mam Talent trudno oprzeć się wrażeniu, że nowy skład sędziowski okazał się całkiem dobrym pomysłem. Co prawda wypowiedzi Roberta Kozyry są nie mniej reżyserowane niż występy jego poprzednika, Kuby Wojewódzkiego, jednak Agnieszka Chylińska w roli przewodniczącej jury sprawdza się naprawdę dobrze, a na dodatek wszyscy wyglądają na uradowanych wspólną zabawą.

I tak, wszyscy dobrze bawili się, kiedy na scenę wszedł niejaki Zilber MC (znany z nieudanego występu w duecie w poprzedniej edycji X Factor), który przedstawił się jako "mistrz ceremonii" i zaprezentował freestyle do słów podanych przed jurorów: pieluchy (Chylińska), seks (Kozyra) i rzęsorek (Foremniak).

Jesteś* ekspansywny, wychodzisz do przodu, genialny, ja ciebie uwielbiam!* - zachwycała się Chylińska. Chłopak dostał komplet pozytywnych ocen i przeszedł dalej. Tyle szczęścia nie miał Tomasz Kabis, iluzjonista-recytator, który postawił nie tylko na sztuczkę z moczoną w szklance chusteczką, która nagle stała się sucha, ale również na opowiadanie "magicznej" historii, która bardzo przypadła do gustu Agnieszce.

bDYPEViv

Jakby pan przychodził do moich dzieci, gęby rozdziawione... - skomentowała jego występ. Niestety, reszta sędziów nie podzielała jej zachwytów i uczestnik nie przeszedł do kolejnego etapu.

Jako następny na scenie zaprezentował się Artur Świrat, którego nazwisko niezwykle rozbawiło Chylińską... Widzowie pamiętają go z poprzedniej edycji You Can Dance, a na widowni zobaczyć można było Bartosza Wilniewicza, z którym przyjaźnią się od czasu udziału w programie. 23-latek stepował i śpiewał, chociaż jurorzy woleli, żeby poprzestał raczej na tej pierwsze czynności.

Zaskoczyłeś nas trochę, bo więcej było śpiewu niż stepowania na tym gumolicie - oceniła Agnieszka. Jesteś przesympatyczny gość, ale ja bym bardzo chciała, żebyś tylko stepować, bo śpiewać, to nie bardzo - dodała Foremniak. Występ najbardziej spodobał się Kozyrze, który wykorzystał go do dość niespodziewanej prywatnej wycieczki w stronę... Janusza Józefowicza.

Masz wdzięk i masz talent. To był klasyczny musicalowy występ. Janusz Józefowicz jak włączy ten program to będzie zielony z zazdrości, bo jesteś taki, jaki on chciałby być!

bDYPEViB

Mieszane uczucia wywołał występ zespołu o intrygującej nazwie M.E.M, składającego się z „prywatnych przedsiębiorców” oraz policjanta w wieku od 38 do 44 lat. Wykonali dość dziwną piosenkę, odwołującą się do stylistyki muzyki elektronicznej w stylu Kraftwerk. Najbardziej aktywnym członkiem zespołu był niejaki Mariusz, który skakał, pokrzykiwał i namawiał widownię do "robienia wiatru"..

Posłuchaj mnie Mariusz, na moment przestań gadać - zaczęła Chylińska. Gdybym grała z tobą w kapeli, to bym cię zabiła. Bardzo pchasz się do przodu, więc albo załóż własną kapelę i bądź tam wiatrem, albo wycofaj się i daj szansę innym.

Jurorom nie spodobał się również występ Mikołaja Perłowskiego, bezrobotnego absolwenta filologii polskiej, którego pasją jest aktorstwo i, jak się okazało, Agnieszka Chylińska. W swojej melorecytacji zachwalał wokalistkę, odsłaniał łydkę i dokładnie nie było wiadomo, o co w tym występie chodzi.

O żesz ty w mordę, Jezu Mikołaj, co za zaszczyt... - zaczęła zmieszana Chylińska. Najgorsze jest, że pomyliłeś się we wszystkim... Kiedy uczestnik zszedł ze sceny, słysząc trzy razy "nie", dodała: Wyobraź sobie, że taki facet miałby uczyć dzieci?

bDYPEViC

Chcielibyście zostać tak skomentowani na oczach kilku milionów widzów?

bDYPEViD
bDYPEViW
KOMENTARZE
(217)
gość
9 lat temu
Tylko Pani Chylińska z całego trojga wymiata. Kropka
gość
9 lat temu
Zgadzam się, Chylińska jest z nich najlepsza. No przepraszam, ale co Foremniak ma do talentów .?! Wgl telewizja teraz promuje same pustaki. Zero talentu, tylko najważniejsze żeby były cycki i goła d**a.
gość
9 lat temu
Ostatnio Kozyra się wyrabia;) Małgosia jak zawsze naćpana
bDYPEViX
gość
9 lat temu
Janusz 'buffo-n" Józefowicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Chylińska fajnie w tym blondzie wygląda, ale Kozyry nie lubię udaje sympatycznego by się przypodobać a wszyscy wiedzą jaki był za czasów radia Zet
Najnowsze komentarze (217)
gość
9 lat temu
przez Kozyrę ten program dużo stracił, sztywniak, totalny brak poczucia humoru, równie dobrze na jego miejscu mogliby posadzić manekina. Tvn zatrudniając go w kolejnej edycji działa na własną niekorzyść
gość
9 lat temu
Kozyra Józefowiczowi mógłby buty czyścić, pod warunkiem, że najpierw podanie złoży...
gość
9 lat temu
kozyry niecierie oblesny czlowiek
gość
9 lat temu
Tak Chylińśka najlepsza, szkoda tylko ,ze zabija ją komercja. Ale Kozyra to nie zła d****a, trzeba przyznać:)
niunia
9 lat temu
no chyba ludziom się podobają takie programy skoro się do nich zgłaszają i dają się takim niby specjalistom obrażać a oni za to gruba kasę biorą więc co im zależy
gość
9 lat temu
Chylińska jest na miejscu.Reszta to pacynki.Taka jest tendencja FACHOWCY sa rzeczowi lemingi na stanowiskach o ktorych czytali bredą pusząsię ,i przynudzaja aż cie mdli widzu.To jest w rzadzie sejmie sądzie .... tam gdzie klamstwo od razu rozpaoznasz .Rozynkowa tez sie dziwi krytyce,nie wie o co.Kupi,postawili to gra.
gość
9 lat temu
Raz piszecie, ze Chylinska jest dobra, za chwile, ze zla - zdecydujcie sie
gość
9 lat temu
Oglądam swietny MbetheM zaczelam dla JURY-SZtaba cudny pani Zapedowska ale tez Kora i Łozo.Jest fajna atmosfera profesjonalne i z szacunkiem ocenianie wykonawcow bez popisow i histerycznych napinan.Zdrowy entuzjazm obu stron. Przy okazji zwroce uwage na wyraz oczu/obraz duszy nieskazonej myslą/niektorych facetow szolbizie.Jako pierwszy Kozyra/przez niego nie ogladam/.Dowbor i mlody Nowicki.Tego sie nieda zagrac lub nie zagrac.
bDYPEViP
gość
9 lat temu
Kozyra jest meeega :-) ślicznota a głos ma powalający, jest gburowaty ale takie jest życie :-)
gość
9 lat temu
Nie oglądam takich " shows" w telewizjach, ale o nich czytam. Wypowiedź Kozyry dot. Józefowicza pokazuje, że ten gość do tej pory ma problem z faktem, że obydwaj byli kochankami E. Górniak. Może jeszcze Kozyra niech pojedzie po innych ex narzeczonych Górniaczki, a trochę ich było.
gość
9 lat temu
CHYLINSKA CORAZ PIEKNIEJSZA
gość
9 lat temu
Formuła programu Mam talent jest niezła pod warunkiem, że sędziowie reprezentują tak zwany poziom. Niestety w polskim wydaniu nie zadbano o tak istotną sprawę i obsada jest żenująca. Program mógłby być świetny i oglądalność znakomita gdyby nie to podłe towarzycho. Przykro i szkoda,
unSYMPATHETIC...
9 lat temu
a ja myślę, że pan Kozyra jest jedyny w swoim rodzaju. a dlaczego tak jest wie tylko ON ;)
gość
9 lat temu
Ta Chylińska ma ordynarną gębę!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDYPEVjr