Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znajoma Łapickiej: "Robi to, o co prosił ją mąż"

339
Podziel się:

Pozwolił jej spotykać się z młodszym chłopakiem, gdy jeszcze żył?

Znajoma Łapickiej: "Robi to, o co prosił ją mąż"

Jak już wspominaliśmy, Kamila Łapicka związała się już z innym mężczyzną, tym razem, o dziwo, w swoim wieku. To prawdopodobnie z jego powodu przeprowadziła się z mieszkania, w którym dwa miesiące temu zmarł jej pierwszy mąż do apartamentu na warszawskim Ursynowie. Również fakt wyrzucenia na śmietnik pamiątek po Andrzeju Łapickim świadczy o tym, że Kamila jest gotowa rozpocząć nowe życie.

Trochę tylko niezręcznie wypadło, że tę gotowość pokazała zaledwie w trzy dni po śmierci męża, a jej nowy związek rozpoczął się jeszcze za jego życia. Łapicka szybko zorientowała się, że popełniła pewien nietakt i obecnie próbuje naprawić go metodą "ocieplania wizerunku" w mediach. Niedawno w wywiadzie dla Newsweeka przekonywała, że mąż namawiał ją, by skróciła żałobę po nim do niezbędnego minimum i nie zwlekała z ułożeniem sobie życia.

Tę wersję potwierdza znajoma młodej wdowy z rozmowie z Faktem.

Liczył, że zwiąże się z mężczyzną, który ją uszczęśliwi, założy z nią rodzinę - twierdzi przyjaciółka Kamili.

To zapewne oznacza, że Łapicka zacznie wkrótce pokazywać się z nowym chłopakiem. Zaczęli się podobno spotykać jeszcze za życia męża Kamili. Ciekawe, co jej rówieśnik myślał o tej niecodziennej sytaucji.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(339)
gość
10 lat temu
Według pudla taki facet z klasą jak Łapicki zabronił by jej ułożyć sobie życia po jego śmierci? On jak widać nie był oderwany od rzeczywistości. Dała mu szczescie na stare lata, no ale teraz go nie ma a żyje sie dalej.
gość
10 lat temu
Ja nie wiem co się jej tak uczepiliście. Nie nam oceniać czy go kochała czy nie. Ich sprawa i ich miłość.
gość
10 lat temu
Ojeny no to chyba normalne że Łapicki nie kazał jej być zakonnicą do końca życia.mądry facet i ją pewnie kochał to wszystko zdążyli sobie ustalić za jego życia. Lepsze to niż jakaś obłudna żałoba i fałszywa rozpacz.
znadiia
10 lat temu
Moim zdaniem dobrze robi. Żyje swoim życiem, na pewno jej nie jest łatwo
gość
10 lat temu
co was to obchodzi?????kim jestes pudlu aby ja oceniac?
Najnowsze komentarze (339)
gość
10 lat temu
Też ma prawo do życia.
gość
10 lat temu
Też ma prawo do życia.
gość
10 lat temu
zrobila staremu mu loda a jej komin czysci mlodszy:))
gość
10 lat temu
Wreszcie wymienila na nowszy model ,ze sprawnym wackiem.
gość
10 lat temu
dziewczynie chpdzilo o to by zaistniec w branzy przyszka z nikad a zyc trzeba
Bona
10 lat temu
Kamilo żyj i korzystaj z wszystkiego co najlepsze.Dałaś dużo ,a teraz bierz dla siebie.Życzę Ci szczęścia.
gość
10 lat temu
to małżeństwo nie było zawarte ani z miłości ani dla seksu..resztę sobie dopiszmy...
gość
10 lat temu
a gdyby Lapicki żył dajmy na to do setki?
a
10 lat temu
powodzenia w zyciu, juz dosc przeszla z starcem....
a
10 lat temu
no i dobrze, bo to jest okrepne jak mlode dziewczyny wiaza sie z starymi prykami, ktorzy tylko pierdza i gledza, faceci opamietajcie sie....
antośka
10 lat temu
okropieństwo!!!!! To wszystko to jest okropieństwo, brak szacunku dla siebie, dla bliskich, (ojciec), zmarłych ( mąż) , myślenie tylko o własnej d***e!!!! TYCH PAMIĄTEK PO MĘŻU CO JE ZARAZ POWYRZUCAŁA-to jej nigdy nie zapomnę, myśle ze zycie jej sie zrewanżuje, tak jak ona ojcu i męzowi.Przecież wszystko do człowieka wraca.Jej dzieci będą takie jak ona.
gość
10 lat temu
PO CO , CI TO BYŁO11111
gość
10 lat temu
Bzdury. Kiedy miała za życia meża tego nowego adoratora??Przecież przez całą dobe niańczyła i towarzyszyła Łapickiemu. Uroda nie grzeszy więć nie było lawiny adoratorów.
as
10 lat temu
Tego sie trzymała Łapicka: Dekalog mądrej żony: Stawiaj na pierwszym miejscu dobro waszego związku. Uwierz, że tak samo jest ono ważne dla twojego partnera. Nie zakładaj z góry, że to, co on robi, jest wymierzone przeciw tobie lub waszemu małżeństwu. Akceptuj go takiego, jakim jest – pamiętaj zawsze o jego zaletach, wybaczaj wady. Miej zaufanie do partnera – nie odrzucaj jego pomysłów. Jeśli niektóre cię przerażają, spokojnie o nich porozmawiajcie. Związek to nie handel wymienny. Nie sprawdza się gra “gdy ja tobie to, to ty mnie w zamian tamto”. Skoncentruj się na swoim własnym życiu. Zamiast narzekać, że to ty jesteś inicjatorką wszystkich pomysłów, oddaj czasem inicjatywę w jego ręce. Nie manipuluj seksem, dbaj o intymność w związku. Nie uzależniaj swojego samopoczucia od tego, co zrobił lub czego nie zrobił twój partner. Chociaż sama świetnie potrafisz o siebie zadbać, nie wzbraniaj się prosić go o pomoc, jeśli jej potrzebujesz. Nie wymagaj jednak gwiazdki z nieba. Dawanie jedzenia to symbol okazywania uczuć. Nie irytuj się więc, gdy on kolejny raz pyta “kochanie, co na obiad?”.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie