Trwa ładowanie...
Przejdź na

Młynarska o matkach-celebrytkach: "TO HANDEL DZIEĆMI!"

291
Podziel się

Krytykuje Skrzynecką, Figurę, Górniak i wielu wielu innych. Jej zdaniem takie okładki powinny być piętnowane. Zobaczcie.

Młynarska o matkach-celebrytkach: "TO HANDEL DZIEĆMI!"
bCOLiecB

Kilka dni temu Paulina Młynarska postanowiła skrytykować na swoim blogu medialne wyznania celebrytek o ich rodzinnych dramatach. Córka Wojciecha Młynarskiego, która sama została wkręcona w show biznes jako dziecko, nie wytrzymała i napisała, co myśli o takich wywiadach i okładkach. Impulsem były wystąpienia Katarzyny Figury, która swój rozwód postanowiła zapowiedzieć w Vivie, opowiadając o 14 latach życia z mężem-sadystą. Młynarska skomentowała to bardzo dosadnie, atakując przy okazji inną medialną matkę, Edytę Górniak. Zobacz: "Figura i Górniak rozjeżdżają WALCEM PSYCHIKĘ swoich dzieci!".

W rozmowie z Tomaszem Golonko w Na temat Młynarska rozwija swoją myśl i stwierdza, że niezależnie od statusu rodziców, dziecko ma prawo do prywatności, której pod żadnym pozorem nie powinno mu się odbierać. A już na pewno nie w imię lansowania się w kolorowych magazynach.

Młynarska zaczyna mocno: Gdybym była Rzecznikiem Praw Dziecka to postulowałabym, żeby prawnie zabroniono wykorzystywania wizerunków dzieci do celów marketingowych, związanych z karierą rodziców.

bCOLiecD

- Dziecko nawet, jeśli ma znaną mamę, czy tatę, ma prawo do prywatności i intymności. I jeżeli rodzice nie bronią prywatności dziecka powinno to zrobić prawo. (...) Jeżeli sami pchamy się przed obiektywy z dzieciakiem, to dopuszczamy się nadużycia. Dla mnie to jest rodzaj handlu dziećmi.

- Ostatnio dużo się handluje - zagaja dziennikarz.

- Mnie to potwornie razi. Mówi się, że jak gwiazda opowie o swoich dramatach to pomoże tym innym ludziom. Tylko przy okazji ta gwiazda sprzedaje historie dzieci. Swoich dzieci.

- I znów dramat.

bCOLiecJ

- Tak. Bo to strasznie miesza dzieciom w głowach. Zdarza się, że syn czy córka zaczyna wierzyć, że jest taką samą gwiazdą jak rodzic. Sodówka uderza do głowy. W końcu zaczynają żyć w jakimś fikcyjnym świecie. (...) Dzieci same nie podjęły decyzji, że będą w mediach. Ale poniosą tego konsekwencje. Jeżeli życie rodzinne staje się przedmiotem dyskusji w całej Polsce, to pamiętajmy, że dotyczy to także dzieci żyjących w tej rodzinie.

Młynarska odwołuje się do doświadczeń ze swojego życia. W wieku 16 lat zadebiutowała u Andrzeja Wajdy, co, jak wspominała w wywiadzie dla Twojego Stylu, okazało się dla niej traumą na całe życie.

Mam przemyślenia wywiedzione z własnych doświadczeń. To nie jest tak, że ja sobie to wzięłam z powietrza. Po pierwsze sama byłam dzieckiem artystów. Poza tym, zostałam wciągnięta do show-biznesu mając lat 15. Wiem, jakie mogą być tego skutki - mówi dziennikarka. To jest bardzo obciążające.

Przekonuje też, że pozowanie z dziećmi na okładce powinno być piętnowane, podobnie jak bicie czy molestowanie:

bCOLiecK

Istnieje przekonanie, że jak się gwiazda pojawia z dzieckiem na okładce, to się nic nie dzieje. Przecież to nie jest ani bicie, ani katowanie. Jakby jednak tak się bliżej przyjrzeć, to jest wkręcanie w życie medialne, robienie z tych dzieci małych gwiazd. To jest bardzo szkodliwe.

Przypomnijmy kilka najsłynniejszych okładek, na których dzieci posłyżyły do "ocieplenia wizerunków" swoich mam i ojców:

bCOLiecL
bCOLiecM
bCOLiede
KOMENTARZE
(291)
gość
8 lat temu
w sumie racja
gość
8 lat temu
brawo PAULINA!
gość
8 lat temu
w szolbiznesie wszyscy wszystko sa w stanie sprzedac,za odpowiednio wysokie pieniadze.jedno wielkie g***o,gdzie pojedyncze bobki chca pokazac ze sa lepsze od innych
bCOLiedf
gość
8 lat temu
ma trochę racji. ale zdjecia w ciąży mnie nie rażą, w końcu to piękny stan. najgorsze jest obrzucanie się rodziców błotem - czytaj: Edyta Górniak.
gość
8 lat temu
no racja, dzieci później beda sprzedawać starość rodziców.
Najnowsze komentarze (291)
gość
8 lat temu
młynarska do p*****a albo prace społeczne
gość
8 lat temu
to że młynarska nie radziła sobie w życiu nie znaczy ze wszyscy handlują dziećmi!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
kasia srzynecka najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nxt
8 lat temu
a mój mały szkrab pomimo tego że wygrywa konkurs na najsłodszego brzdąca w jakiś dzień dziecka na dzień dzisiejszy ciągle ma dzieciństwo, główna nagroda i sesja fotograficzna tylko pokazała pomimo pełnego profesjonalizmu wykonawców jak męczące to może być dla dzieciaka. wolę żeby była spokojna i szczęśliwa niż sławna
gość
8 lat temu
no to pojechała też swojej rodzince bo o ile pamiętam to w jakieś ilustowanej gazeciekilka lat wstecz była też rodzina młynarskiej...min.jej siostrzeńcy :)))))
gość
8 lat temu
apież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia
gość
8 lat temu
Goła latala rodzice na to pozwolili i Wajda.A jeżeli chodzi o Skrzynecką to wszędzie jej pełno+meza z głupim uśmiechem.Były mąż Urbański to była klasa
gość
8 lat temu
Młynarska do szkoły!!!!!! Tak wielu ludzi z wykształceniem nie ma pracy .....
bCOLiecX
gość
8 lat temu
W końcu ktoś to powiedział.
gość
8 lat temu
Paulina jest mądra i śliczna.
gość
8 lat temu
A sama się pcha wszedzie bo nikt jej nie chce pokazywać ,żałosna kobieta.Z parciem na szkło. To po kiego licha jako dziecko latała goła przed całym swiatem ,obrońca sie znalazła.
gość
8 lat temu
EXPERTKA PO SZKOLE PODSTAWOWEJ,
gość
8 lat temu
Ktoś madrze przemówił brawa!!!!
gość
8 lat temu
a ta znowu się urwała, niech poszuka sobie 5-tego czy też 6-tego męża ....
...
Następna strona
bCOLiedz