Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ja ogłupiam? OGLĄDA MNIE 8 MILIONÓW!"

627
Podziel się:

Gessler broni swoich programów w TVN. "Cały naród jest durny? Nikt nie stoi za ludźmi z karabinami, by wybierali inne kanały!"

"Ja ogłupiam? OGLĄDA MNIE 8 MILIONÓW!"

W najnowszym numerze Wprost ukazał się kontrowersyjny ranking „Najbardziej ogłupiających programów telewizyjnych”, inspirowany wypowiedzią Grzegorza Miecugowa o niskim poziomie polskich telewizji. Przypomnijmy, że stwierdził, że tabloidyzacja programów TVN jest winą... widzów, którzy są zbyt prości. Zobacz: Miecugow krytykuje widzów TVN: "To ONI SĄ NAJWIĘKSZĄ SŁABOŚCIĄ TELEWIZJI!". Jak się okazało, w plebiscycie trzy z pięciu pierwszych miejsc zajęły właśnie programy TVN.

Na pierwszym znalazła się Perfekcyjna Pani Domu, specjalistka od "testu białej rękawiczki". Dostało się też mocno Magdzie Gessler, za to, że w swoim show kreuje się nie tylko na specjalistkę od gotowania, ale na specjalistkę od wszelkich problemów Polaków, z psychologicznymi na czele. Zobacz: Rozenek i Wojewódzki są "NAJBARDZIEJ OGŁUPIAJĄCY"!

Gessler jest oczywiście oburzona takim komentarzem. Na swoim blogu w Na temat zapewnia, że oglądalność programów z jej udziałem świadczy o tym, że "ogłupiać" nie mogą, bo stoi za nią "cały naród". A poza tym jej zdaniem to "demokratyczny wybór widzów". Czy na pewno?

Ja ogłupiam? Wciskam kit? Ktoś chyba nie wie co mówi... nakład "Wprost" spada. To śmieszne, że osobę, która tak ogłupia naród, ogląda tygodniowo 8 mln osób - w "MasterChef" i w "Kuchennych rewolucjach" - chwali się Magda. Czy według "Wprost" cały naród jest w takim razie tak durny? To jest demokratyczny wybór telewidzów, że chcą oglądać Magdę Gessler. Nikt nie stoi za ludźmi z karabinami, by wybierali inne kanały niż te, które sami chcą oglądać.

Karabiny rzeczywiście nie są potrzebne. Chwaląc się swoją "demokratycznie" zdobytą oglądalnością celebryci zapominają często wspomnieć, że na rynku telewizyjnym nie ma i nigdy nie było wolnej konkurencji. Miliony Polaków wciąż mają do wyboru tylko dwa kanały publicznej telewizji i dwa komercyjne, należące do firm, które dostały ogólnopolskie koncesje. A większość kanałów tematycznych też całkowicie należy lub zależy od tych samych ludzi. Dlatego o tym, kto jest gwiazdą i ma wysoką oglądalność decydowali zawsze dyrektorzy tych stacji a nie widzowie. Widzowie mogą sobie wybierać z gwiazd, które dostały od szefa program o dobrej godzinie.

W tym sezonie aż trudno się zdecydować na najlepszy :)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(627)
gość
10 lat temu
Ja tam lubię KUCHENNE REWOLUCJE :)
gość
10 lat temu
może to nie program najwyższych lotów ale lubię czasem pooglądać kuchenne rewolucje ;)
gość
10 lat temu
całe społeczeństwo głupieje nam, ot cała prawda
gość
10 lat temu
Ale zimno, herbatkę piję
gość
10 lat temu
Ja lubie oglądac Gesslerowa :D i zawsze musza dawać ośmieszające zdjęcia gdzie ktoś niekorzystnie wyszedl ;/
Najnowsze komentarze (627)
gość
8 lat temu
gessler prawde ci powie eheheh
gość
8 lat temu
8mln chciała by jest szczera ale często przesadza i to przyciąga widzów chamstwo i dramaty ludzi dobrze się sprzedają o czym wiedzą szefowie tvn
gość
10 lat temu
Kuchenne rewolucję są okay ale oglądam je tylko dlatego,że nie ma nic innego w tvn chociaż teraz już nie oglądam bo leci w innych godzinach i mam wtedy lepsze zajęcia większość ludzi ogląda głupie programy po nie ma nic normalnego i fajnego w tv więc niech niech Gessler się tym tak nie chwali
kkk
10 lat temu
Pani Magdo, bardzo panią szanuję i kocham pani stylizację stołu, te wszystkie dania przepysznie wyglądające. Kikla lat temu miałam okazję zjeść w jednej z pani restauracji i byłam oczarowana. Parę dni również odwiedziłam pani restaurację i ... byłam mocno rozczarowana. Danie które próbowałam zjeść, było po prostu niesmaczne. Nie będę wchodziła w szczegóły, bo to nie o to chodzi, ale apeluję do pani ,żeby zwracała większą uwagę restauracjom, które są firmowane pani nazwiskiem.
gość
10 lat temu
z*******e ma loki
karolina
10 lat temu
nie rozumiem stwerdzenia "ogłupiajace" w tych przypadkach, chętnie ogladam wyżej wymienione programy w chłodne wieczory po pracy
gość
10 lat temu
8 milionow oglada i sie zastanawia ....czy zepchac ze schodow czy poprostu przy... krzeslem
gość
10 lat temu
8 mln ją ogląda? Max 3, no może 4, nie więcej. To, że są 2 programy, to nie znaczy, że są dwie różne widownie - ci, co oglądają KR oglądają również i tego debilnego masterchefa.
gość
10 lat temu
Jakie pani G. ma brzydkie zęby, a kucharze powinni mieć "porządek" w buzi - ponoć! :)
gość
10 lat temu
P***A GESSLER ona ma mordę jak uliczna dzi................
adi
10 lat temu
dajcie jej żyć, to ostatni moment na promocję i zarobek w mediach w tak mało subtelnym stylu.
gość
10 lat temu
Ktoś w Wprost chyba ma marna restauracje pełną E... i trzęsie porami
gość
10 lat temu
Aż przykro słuchać, że jest 8 milionów głupich oglądających tę panią
Wolf
10 lat temu
Te programy ogląda 8 milionów głupich kobiet. Bo tylko one potrafią oglądać coś tak dennego i bezsensownego jak "Perfekcyjna pani domu". Jakaś paniusia, która sama nie sprząta bo ma służbę uczy szare kobiety jak maja to robić, jednocześnie poniża godność Polskiej kobiety przedstawiając ją, że jej dom to brud i smród! Żaden prawdziwy facet nie ogląda tego gówna ale kobiety są naiwne i głupie co się właśnie potwierdza a niektórzy wiedzą jak to wykorzystać. Róbcie tak dalej, dajcie się omamiać!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie