Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łapickie PODZIELĄ SIĘ PIENIĘDZMI?

202
Podziel się:

Kto zarobi na publikacji dzienników Łapickiego? Dziewczyna która wyrzuciła jego pamiątki na śmietnik?

 Łapickie PODZIELĄ SIĘ PIENIĘDZMI?
bEDyQqRh

Jeszcze przed pogrzebem 87-letniego aktora wiadomo było, że całość swojego majątku zapisał żonie, młodszej od niego o 60 lat Kamili. Młoda wdowa miała dostać wszystko, mimo że spędziła z Łapickim zaledwie 3 ostatnie lata jego życia.

Do wyjaśnienia pozostało jednak kilka spornych kwestii. Należą do nich prawa autorskie do niepublikowanych jeszcze dzienników Andrzeja Łapickiego, znajdujące się w posiadaniu jego córki, Zuzanny. Mimo jednak, że córka aktora ma prawa do jego zapisków, rękopisów w sensie fizycznym nie posiada. Ma je Kamila Łapicka, oczywiście o ile nie zdążyła ich jeszcze wyrzucić na śmietnik razem z innymi pamiątkami. Cenne rzeczy aktora wyrzucone przez nią w trzy dni po jego śmierci miały sporą wartość i wyjęte ze śmietnika trafiły do gablotek w Teatrze Kamienica.

Zdaniem środowiska wydawniczego, pośmiertne wydanie wspomnień aktora, który jako nastolatek widział Hitlera na żywo, może okazać się finansowym sukcesem. Tylko czy Zuzanna i Kamila Łapickie zdołają dojść w tej kwestii do porozumienia?

bEDyQqRj

26 września podczas uroczystości na Zamku Królewskim w Warszawie razem odebrały nagrodę Dzieło życia przyznaną zmarłemu aktorowi za całokształt twórczości. Nagroda to nie tylko statuetka, lecz przede wszystkim nagroda finansowa w wysokości 25 tysięcy złotych. Nie wiadomo, jak się nią podzieliły. Z pewnością relacji obu pań nie poprawiają plotki o nowym chłopaku Kamili, z którym podobno spotyka się co najmniej od maja. Czyli romans rozpoczął się jeszcze za życia jej męża. Wprawdzie, jak sama zapewnia w wywiadach, mąż namawiał ją, by nie zwlekała z ułożeniem sobie życia, jednak chyba nikt nie przypuszczał, że zacznie jeszcze przed jego śmiercią.

bEDyQqRK
KOMENTARZE
(202)
gość
9 lat temu
No nie, to może powinna się z Nim spalić na stosie!!??? Na pewno nie liczył że będzie mu wierna bo to by było chore. Umiliła mu trzy lata życia i tyle.
gość
9 lat temu
nic nie mówcie, dalej leżę w łóżku
gość
9 lat temu
Dopiero sie zacznie jatka, rodzina miala troche klasy zeby nie zaczynac od razu po pogrzebie. Pogonia ja jak psa, zobaczycie!
bEDyQqRL
gość
9 lat temu
z Nami ???? Jestem na tak :)
gość
9 lat temu
Widać, że poleciała na kasę... I nawet d**y nie musiała dać
Najnowsze komentarze (202)
Dobosz
9 lat temu
Cel uświęca środki,zawsze trochę kasy zostanie po Łapickim i o to tu chodziło
gość
9 lat temu
Tylko facet może wydziedziczyć swoje dzieci w testamencie na rzecz obcej kobiety. Zadna matka by tak nie postąpiła. Znane są przypadki odwrotne (np. Jaqline Kennedy i Onasis)
gość
9 lat temu
"Cenne rzeczy aktora wyrzucone przez nią w trzy dni po jego śmierci miały sporą wartość i wyjęte ze śmietnika trafiły do gablotek w Teatrze Kamienica." Ciągle o tym piszecie, a tych "cennych" pamiątek nikt nie widział i nikt nie sfotografował - jakoś wam po prostu nie wierzę!
gość
9 lat temu
no i to jest nasza rzeczywistość - Kamila zajmowała się mężem w najtrudniejszym okresie życia , a teraz córeczka chce korzystać z finansów - jak ojciec został sam po śmierci zony , to córki nie było - a do pieniędzy wszyscy się odnajdują - na miejscu Kamili trzymałabym się testamentu - Pan Andrzej wiedział , co robi , omijając córkę
gość
9 lat temu
No fakt,bo faceci sa frajerami i mysla,ze te sflaczale palki tak jaraja kobiety hi,hi
Krzysztof7
9 lat temu
Kobiety to świnie . na grzbietach swoich tzw. kochasiów pna się w góre bo same do niczego by nie doszły. Miernoty i tyle . A teraz wszyscy a własciwie media maja co robić bo w tym kraju gówno sie dzieje a jak sie dzieje to nie wolno o tym pisac bo zaraz straszą sadem. Zresztą co to za ARTYŚCI tzw. polscy. BNikt ich w polsce a zawłaszcza w Europie i tym bardziej świecie nien zna wogóle. To własnie jest probierz sztuki jej uprawiania,talentów itd. śmiechu warte.
gość
9 lat temu
oj chyba lisiczka nie podzieli się z Zuzią,bo czy jej oczy mogą kłamać
gość
9 lat temu
Po co Łapicki żenił się z tą ostatnią?Zdradzała go już za życia aktora a teraz ma jego nazwisko i kasę.Wstrętna dziewucha,wyczuła interes i tyle.To niemoralne co zrobiła.Bleeeeeee.
bEDyQqRD
gość
9 lat temu
Rodzina powinna ją wygonic jak psa za to, że wyrzuciła pamiątki po mężu na śmietnik. Moze ona chora psychicznie, wysłac ja do psychiatry.
gość
9 lat temu
Rodzina powinna ją wygonic jak psa za to, że wyrzuciła pamiątki po mężu na śmietnik. Moze ona chora psychicznie, wysłac ja do psychiatry.
benigna.bloog...
9 lat temu
A co z synem Łapickiego? Został wydziedziczony, czy olał spadek, po skretyniałym na starość tatusiu
PB
9 lat temu
Kto po śmierci przyznaje nagrodę pieniężną ? Tak się trwoni pieniądze przeznaczone na kulturę.
gość
9 lat temu
hm coś za coś. Córka też ojca miała z głowy na stare lata to Łapicka się nim zajmowała więc.... Poza tym była jego żoną.
gość
9 lat temu
Za 3 lata męczarni ze starcem to sie jej coś należy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDyQqSw
bEDyQqSx
bEDyQqSy
bEDyQqSz
bEDyQqSA
bEDyQqSf