Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Spowiedź Nergala" na okładce "Gali"! (FOTO)

462
Podziel się:

Smutny Darski opowie o tym, "dlaczego związek z Dodą był mezaliansem". Za 99 groszy.

"Spowiedź Nergala" na okładce "Gali"! (FOTO)
bEDPoURN

Związek Dody i Nergala przyniósł zdecydowanie więcej korzyści liderowi Behemotha. Rabczewskiej marzyła się kariera zagraniczna, Darski chciał być za to wreszcie rozpoznawalny również w Polsce. Zostanie celebrytą wyszło mu znacznie lepiej niż nauka angielskiego Dorocie.

Dobrym przykładem jest najnowsza okładka Gali, na której zobaczyć możemy Adama w czarnych piórach, patrzącego smutno prosto w obiektyw. Dowiadujemy się, że Negral "żadnych grzechów nie pamięta". Z opisu wydawcy wynika, że w środku znajdziemy sesję zdjęciową z jego udziałem oraz opowieść o tym, "dlaczego związek z Dodą był mezaliansem".

bEDPoURP
bEDPoUSq
KOMENTARZE
(462)
gość
9 lat temu
Nergal ty t**y d***u na usługach taniego poklasku kolorowych pisemek dla gimnazjalistek i telewizji państwowej, przynosisz taka wiochę polskiemu metalowi zupełnie jak Najman przynosi wstyd MMA pchając sie na ring chociaż ciągle dostaje po mordzie. Z tym, ze ty z tym samym skutkiem nie szmacisz sie sportowo, ale muzycznie i wizerunkowo, żeby nabić w butelkę pieniądze laickich metaluchów, którzy dowiedzieli sie o tobie co najwyżej podkradając mamie "Panią domu". Kończ waść, wstydu oszczędź.
AM
9 lat temu
0,99 TO ODPOWIEDNIA CENA DLA TEGO 'PANA'
gość
9 lat temu
celebrity pełną gębą...i to futro na okładce XD
bEDPoUSr
gość
9 lat temu
Kolejny, co się na Dodzie wypromował...
pachaNgA!!
9 lat temu
stoczył sie facet ;< związek z Dodą mu nie służył....
Najnowsze komentarze (462)
You've got it...
8 lat temu
You've got it in one. Codlnu't have put it better.
gość
9 lat temu
A DODA FAKTYCZNIE WASKA W BIODRACH JAK FACET!!!!!BLLLEEE...ZARAZ,ZARAZ czy ona napewno byla od zawsze kobietą????
gość
9 lat temu
NERGAL TY B****U ,TO PIER....NY CWANIAK,ZROBI WSZYSTKO ZEBY ZAISTNIEC!!!!!!!!!JAKBY BYL NA PIERWSZEJ STRONIE HAMMERA TO ROZUMIEM....ALE GALA!!!!!!!! TO DOPIERO SZATANISTAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!HAHAHAHHAHAHAHA. moja babcia miala kiedyś podobne futerko:DDDD
dk9aEj atbij...
9 lat temu
dk9aEj <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
A propos Darskiego.Co Adaś. Buty sobie kupowała? Rodzina mojej przyjaciółki przeszła ostatnio to samo. Niestety jej tato nie wyszedł. Ale pamiętam że przenieśli do szpitala "cały dom". Tato spał po chemii ona z bratem załatwiała różne swoje sprawy przez internet,telefon, mama przynosiła jedzenie im do szpitala, tacie co potrzebował, było w miarę "normalnie". Nikt nie siedział i nie trzymał go za rękę. Nie było płaczu.Zawsze gdy otwierał oczy ktoś był, czasami mógł pogadać,czasami nie. Ale on mówił że też się cieszy, bo wie że oni sobie poradzą.Poradzili bo musieli. Ale po kilku miesiącach wspominają tatę jak żartował jak się śmiał,jak też cierpiał,co nie zmienia faktu że to tragedia. Odszedł ktoś kogo kochali i on kochał ich. Panie Darski więcej pokory.
gość
9 lat temu
DODA GO WYLANSOWALA I URATOWALA MU ZYCIE. W PODZIECE JĄ KASA.
gość
9 lat temu
...
karolpodlasie
9 lat temu
Porazaka Adas porazka kurcze ale w GALI!!! NEWSWEEK BYM CI WYBACZYL WPROST BYM CI WYBACZYŁ JESTEM KATOLIKEM I CIEBIE LUBIE ale w gali stary no w gali...a co na to Kuba wu? jeszcze tylko w przyjaciólce sproboj szok!!! no w gali... nie ambitniejszych gazet ???
bEDPoUSj
gość
9 lat temu
NERGAJ
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
gość
9 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe?
gość
9 lat temu
B****n ? Nie. P***c
Marek
9 lat temu
Nergal podpalił Biblię, kór.wa co za p***c , on ma "15 lat i kręcone włosy" tyś kór.wo nie wisz coś zrobił!!! Na pewno nie będziesz cierpiał mniej ode mnie!!!
gość
9 lat temu
jak o nergalu cicho to wspomina o dodzie...na niej się wylansował,,,nie lubię dody, ale również nie lubię pasożytów!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDPoUTc
bEDPoUTd
bEDPoUTe
bEDPoUTf
bEDPoUTg
bEDPoUSL