Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Bohaterowie Basenu Narodowego" SKAZANI!

1065
Podziel się

2-letni zakaz stadionowy i... "Jestem oskarżony o wtargnięcie na murawę podczas imprezy sportowej. W tym czasie impreza sportowa została odwołana" - mówi 41-letni Adam Dziewulak.

"Bohaterowie Basenu Narodowego" SKAZANI!
bCXQFVvp

Dwóch kibiców odwołanego meczu na "Basenie Narodowym" stało się błyskawicznie gwiazdami internetu. Mężczyźni, którzy weszli na morką murawę i rozbawili innych zawiedzionych widzów, zostali również bardzo szybko doprowadzeni przed sąd - ich sprawa została rozpatrzona w trybie natychmiastowym.

41-letni Adam Dziewulak spod Siedlec, który na co dzień mieszka w Londynie i zgodził się na ujawnienie swojego nazwiska, tak argumentował swoje zachowanie:

- Przyznaję się do zarzutu, ale nie wiedziałem, że wtargnięcie na murawę jest przestępstwem - relacjonuje Gazeta Wyborcza.

bCXQFVvr

- Nie wiedział pan, że to nielegalne? - pytał sędzia.

- Wiedziałem, ale nie sądziłem, że grożą mi za to aż takie konsekwencje. Z tego co rozumiem, jestem oskarżony o wtargnięcie na murawę podczas imprezy sportowej. Chciałbym podkreślić, że w tym czasie impreza sportowa, co dwukrotnie słyszałem na własne uszy, została odwołana. Zrobiłem to pod wpływem chwili, adrenaliny. Może to śmiesznie zabrzmi, ale ten mój występ na murawie wręcz rozbawił ludzi i rozładował napięcie na trybunach.

Rzeczywiście, trudno się nie uśmiechnąć oglądając ich ucieczkę przed ochroną do muzyki ze Słonecznego Patrolu :)

bCXQFVvx

Postępowanie w sprawie zostało warunkowo umorzone na roczny okres próby. Dziewulak został również ukarany 2-letnim zakazem stadionowym i obciążony 110 złotymi kosztów sądowych. Podobnie osądzony został jego przyjaciel, Mariusz W. - Dostał dwuletni zakaz wstępu na stadion, roczny okres próby i koszty sądowe do pokrycia.

bCXQFVvy
bCXQFVvz
bCXQFVvA
bCXQFVvS
KOMENTARZE
(1065)
zenek
8 lat temu
nasze sądy!!!!!! DRAMAT a K. Waśniewska wolna!!!!!!
gość
8 lat temu
Przecież oni nic takiego nie zrobili, a ludzie przynajmniej mogli się pośmiać :/ A poza tym gratulacje dla PZPN!
gość
8 lat temu
polska rzeczywistość... to jest CHORE!!
bCXQFVvT
gość
8 lat temu
Fajni goście :)
gość
8 lat temu
Ten wyrok to nic innego jak POLSKA ŻENADA!!!!
Najnowsze komentarze (1065)
http://www.te...
7 lat temu
Very good info here, going to bookmark this page replica watches
YUIVmY nxozf...
8 lat temu
YUIVmY <a href=" [url= [link=
Krysia
8 lat temu
Ten Pan jest bohaterem, pokazał stan faktyczny osobom "odpowiedzialnym" , którzy tego po prostu nie zauważyli. Czyli gdzieś mieli kibiców, zawodników i opinie. Wiadomo było wszystkim że deszcz będzie padał.
kicia
8 lat temu
hahahahhahaha ale sie usmialam z filmiku, a co do wyroku i sadu kpina!!! Sadowwnictwo w Polsce potrzebuje kakretnej zmiany. Mordercy dzieci robia karjere w mediach i usmiechaja sie zarabiajac pieniazki na wywiadach a czlowiek uczciwy dostaje po d***e
gość
8 lat temu
No i co , poczucie humoru w Polsce jest źle widziane!!! Żałosny kraj!!!
gość
8 lat temu
Tym wyrokiem Polska pokazuje jak jest absurdalna! Chlopaki swietnie postapili bo przynajmniej pokazali na co ich stac za to PZPN dala D**y a wogole to gratuluje ze Wasniewska nadal na wolnosci. Smiech na sali
gość
8 lat temu
a jakie k u r w a koszty? bo ja place pensje tym d u p k o m w togach z mojej pracy. Co k u r w a kosztowalo 110zl?
gość
8 lat temu
gosciu sobie pobiegal po basenie a p i z d a co zabila dziecki od roku po pi er da la bez wyroku.
bCXQFVvL
gość
8 lat temu
Cudne to było, brawo chłopaki. Oglądam to i płaczę ze śmiechu. Szkoda tylko że taka kara ich spotkała.
znajoma
8 lat temu
Adam znam go super kumpel, zawsze wesoły ...''chciał rozbawić smutasów...''' bo nie wiadomo co by było dalej gdyby nie oni.ciekawe ile dostają wandale którzy demolują stadiony?
gość
8 lat temu
Ha ha znam tego dziewulaka ;D
gość
8 lat temu
.....ech życie.. :/ powinni być im wdzięczni za to "rozładowanie napięcia" :p anie karać..
gość
8 lat temu
Od tych chłopaków lepsza jest tylko zawiedziona minka Siwiec, której nie udało się "polansować" na meczyku :) BRAWO CHŁOPAKI!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Polskie sądy i wyroki w nich zapadające to kpiny i niesmaczne żarty ze sprawiedliwości. W Polsce karze się za bzdety a zbrodniarzy wypuszcza się na na wolność lub wysyła na wczasy w siodle!
...
Następna strona
bCXQFVwn