Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będą WALCZYĆ O DZIECI? "Marta potrafi być TWARDYM GRACZEM!"

888
Podziel się:

"Marcin zażyczył sobie widywać je w każdy weekend. Marta nie wyobraża sobie takiej sytuacji."

Będą WALCZYĆ O DZIECI? "Marta potrafi być TWARDYM GRACZEM!"
bEDDftHF

Marta Kaczyńska zdecydowała się wreszcie opuścić zajmowane wraz z mężem mieszkanie w Gdyni i przenieść się wraz z córkami do apartamentu w Sopocie. Jak można się domyślać, nosiła się w tym zamiarem od dłuższego czasu, bo przez minione kilka miesięcy z pomocą ekipy remontowej dostosowywała mieszkanie do swoich potrzeb. Niestety, wkrótce po przeprowadzce pojawiły się kłopoty. Chodzi o dzielenie się opieką nad córkami.

Marcin zażyczył sobie widywać je w każdy weekend, jednak Marta nie wyobraża sobie takiej sytuacji, że żadnej soboty i niedzieli nie będzie spędzała z Ewą i Martynką - mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo ich znajomy. Nie ma nic przeciwko spotkaniom Marcina z dziewczynkami, ale chce, żeby nie zabierał jej weekendów. Oboje nie chcą ustąpić i tu może zrodzić się konflikt.

Raczej mało prawdopodobne wydaje się, by Dubieniecki zrezygnował ze swoich roszczeń. W przeciwieństwie do swojej żony pracuje zawodowo i córkami może zająć się tylko w weekendy. Do Marty jednak najwyraźniej taki argument nie przemawia.

bEDDftHH

Wygląda ma to, że Marcin nie zamierza odpuścić - mówi w rozmowie z tabloidem koleżanka Kaczyńskiej. Marta liczy się z tym, że on będzie z uporem walczył o swoje, ale ona w kwestii dzieci potrafi być naprawdę twardym graczem, co udowodniła już swojemu pierwszemu mężowi.

Rzeczywiście, nawet bardzo "twardym graczem". Piotr Smuniewski dowiedział się po latach, że to Marcin Dubieniecki a nie on jest ojcem jego córki... Szefowa Prokuratury Rejonowej w Sopocie potwierdziła w Super Expressie, że w 2007 roku Marta skierowała do Sądu Rejonowego w Sopocie pozew o zaprzeczenie jego ojcostwa.

To musiała być naprawdę niemiła niespodzianka.

Dubieniecki uprzedzając ewentualny ruch Kaczyńskiej zdążył już zapewnić w Newsweeku, że jest biologicznym ojcem obu jej córek.

bEDDftHN

Być może jednak wytoczenie najcięższych dział okaże się niepotrzebne. Kaczyńska nie powinna mieć problemu z udowodnieniem, że Dubieniecki córkami interesował się okazjonalnie, a ciągu minionych miesięcy wpadał do domu tylko w weekendy.

bEDDftIi
KOMENTARZE
(888)
gość
9 lat temu
Zrobili z kaczorowej celebrytkę na miarę Natalii S.
gość
9 lat temu
na takiego buraka trzeba byc twardym
gość
9 lat temu
o prosze nowa celebrytka
bEDDftIj
Ola
9 lat temu
Pan Dubieniecki wydaje się być bardzo niesympatyczną osobą.
gość
9 lat temu
A zawsze w takich relacjach najbardZiej cierpia dzieci
Najnowsze komentarze (888)
gość
4 lata temu
jasne tym razem się okaże że ojcem jednak jest ktoś inny
gość
4 lata temu
martusia to chyba nawet nie wie kto jest ojcem jej córek
gość
8 lat temu
Dubieniecki to gagatek niezły !!!! Ona chyba na kase poleciala... A poza tym to trzeba przyznac ma figure dziewczecą, potrafi sie ubrać z klasą.
gość
8 lat temu
Pani Marta to wzór katoliczki!
Lululemon Out...
8 lat temu
Ll their woes after an the unknown authoress yet thougin this Moncler Sale form Moncler For Sale by those i conceive espe, m good times Lululemon Sale one evening jacques de beaune he . Lululemon Outlet Sale
tej pani na b...
9 lat temu
tej pani na blogu rozwija się i ucminaa cały tabun "pożytecznych idiotf3w",bo tylko tacy tam mają możliwość pisania,ktf3rych głf3wnym zajęciem jest opluwanie,poniżanie ludzi ,ktf3rzy nie zgadzają się z linią RRK. Ta jednostka blogerska umożliwia im to i jeszcze inspiruje innych do takiego działania.Moje zwinięcie jest rf3wnież pokłosiem moich stanowczych wpisf3w na blogach rrkpodobnych. Promocja RRK przez Donaldino dała jej jeszcze dodatkowe zezwolenie na opluwanie tak wielu ludzi.Mam jednak nadzieję,że P.Dubaniecki nie odpuści i może w jakiś sposf3b doprowadzi do przewietrzenia rf3wnież tych złogf3w Mysiej na salonie,a samą rrk do odpowiedniego ukarania niszczyciela kultury dyskusji.Popieram w całej rozciągłości Pańską notkę i podpisuję się obu rękami pod jej wnioskami.Z szacunkiem i poważaniemLeszek Kisielewski.Pozdrawiam serdecznie
ewa
9 lat temu
jakoś rodzicom nie udało się wychować córki a co na to wujek Jarek? Gdzie podziały się te katolickie korzenie? Chyba że Kaczyńscy wyznawali zasadę cudze pod lasemsię widzi a własne pod nosem nie
gość
9 lat temu
ta laska to ma w życiu za...ne szczęście..
bEDDftIb
gość
9 lat temu
Chociaż jednej udało się wyrolować facetów jednego po drugim.
gość
9 lat temu
obydwoje sa siebie warci - cichodajka i p****t. Szkoda jedynie tych dziewczynek no i w sumie,pierwszego meza :/
gość
9 lat temu
Jak ja nie znoszę ten kobiety...
gość
9 lat temu
ot cicha woda....któż by pomyslał ,że pani Mania ma taki temperament
myszka
9 lat temu
Wstyd!O****a Kaczyńskiej poraża.W kampanii prezydenckiej ojca ,występowała jako przykładna żona i matka,podczas gdy dziecko miała z innym mężczyzną.Biedny rogacz,jej pierwszy mąż,niczego nie był świadomy.
USA
9 lat temu
If yes, you can now apply for loans, you mode of availing the loan. , found, [url=" found, :PP,
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDDftIU
bEDDftIV
bEDDftIW
bEDDftIX
bEDDftIY
bEDDftID