Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ludzie "koczowali od rana"? Kościół był pusty... (FOTO)

634
Podziel się:

Kwaśniewska żaliła się w TVN, że przez tłumy dla jej gości nie starczyło miejsca... A jak było naprawdę? Mamy zdjęcia.

Ludzie "koczowali od rana"? Kościół był pusty... (FOTO)
bETfybvV

Tata Aleksandry Kwaśniewskiej publicznie ogłosił datę "ślubu roku", co pomogło wszystkim ciekawskim w zaplanowaniu wizyty pod kościołem i zobaczenie pary młodej. Rzeczywiście, zebrał się tam gęsty tłum fotografów. Problemem dla zaproszonych gości byli jednak podobno nie tylko oni, ale i tzw. "zwykli ludzie".

Panna młoda żaliła się w Dzień Dobry TVN, że ciekawscy "koczowali w kościele od rana", przez co nie zmieścili się w nim ważni goście. W swojej wyrozumiałośc nie zdecydowano się jednak na ich wyrzucanie. Zobacz: "Ludzie KOCZOWALI W KOŚCIELE od rana!"

A jak było naprawdę? Wygląda na to, że Ola nieco minęła się z prawdą. Być może ktoś jej to źle opisał. Paparazzi rzeczywiście oblegali wejście do kościoła, jednak w samym środku ludzie nie mogli "koczować od rana", bo, po pierwsze, wcześniej odbywał się tam inny ślub, a po drugie, jak widać na zdjęciach, od 14. wejście było zastawione.

bETfybvX

Tak wyglądał kościół o godzinie 14. w dniu ślubu. Zastawione wejście i zero ludzi - opisuje autor zdjęć. Poza tym tuż przed nimi obył ślub, o godzinie 17 lub 16.30. Młodzi wychodzili z kościoła chwilę przed tym, kiedy on przyjechali. A przed ślubem na 17. był jeszcze jeden, więc nikt nie "koczował od rana".

Zobaczcie zdjęcia:

bETfybwd
bETfybwy
KOMENTARZE
(634)
gość
9 lat temu
Skończcie wreszcie ten temat. Tak ciężko zrozumieć Oli że nikogo nie obchodziło jej wesele. Żałosna jest.
gość
9 lat temu
pudel litości, ile można wałkować ten sam temat??
gość
9 lat temu
oj Olunię chyba trochę poniosło.... :D
bETfybwz
gość
9 lat temu
Było zaprosić Grycanki i one by wypełniły tę pustkę
gość
9 lat temu
UWAGA OGŁOSZENIE PUDELKOWE: Nieobecność na portalu Panny Siwiec Natalii jest spowodowana zmianą pontonów na zimowe w zakładzie wulkanizacyjnym. Dziękuje za uwagę.
Najnowsze komentarze (634)
Dorotkaa2592
4 lata temu
ja ostatnio wygooglowałam całkiem spoko sklep z odzieżą termoaktywną dla wszystkich esportshop.pl/. Fajne i wytrzymałe ciuchy idealne na crossfit a ceny całkiem rozsądne !
gość
9 lat temu
kwaśniewski wynajął ludzi, żeby robili tłum w kościele, dla oli, że niby ona taka popularna. Za darmo pies z kulawą noga by nie przyszedł.
gość
9 lat temu
ryj kwaśniewskiej mówi, że zawsze mówi prawdę
gość
9 lat temu
mnie zastanawia jedno ,dlaczego taka celebrytka jak Ola w dmiu swojego ślubu ma tak zle zrobiony makijaż i fyzure i ogólnie wygląda nie ciekawie ................
gość
9 lat temu
jaka ona p******a i do tego popie....szona
Fakty i Mity ...
9 lat temu
zabezpieczaj się, najtańsze tabletki są po ok. 7 zł, są też tabletki 72h po wszystkie na receptę jesteś w niechcianej ciąży? Wejdź tu: . WOMEN ON WEB wspiera kobiety na całym świecie w uzyskiwaniu dostępu do bezpiecznej medycznej aborcji (przy użyciu Mifepristonu i Misoprostolu), aby zmniejszyć śmiertelność związaną z wykonywaniem niebezpiecznych zabiegów aborcyjnych. Serwis Women on Web przeznaczony jest dla kobiet żyjących w krajach, w których nie ma dostępu do bezpiecznych usług aborcyjnych. Aborcja przy użyciu tabletek jest bardzo bezpieczna i przebiega podobnie do spontanicznego poronienia. Miliony kobiet na świecie zastosowały tę metodę i udowodniono, że kobiety są w stanie przeprowadzić aborcję samodzielnie w domu przy bardzo małym medycznym nadzorze. Rzadko zdarza się, że po aborcji konieczna jest dodatkowa interwencja medyczna. W takim wypadku można zwócić się do jakiegokolwiek ginekologa w każdym kraju, tak samo jak w przypadku poronienia. Emailowy helpdesk Women on Web pracujący pod nadzorem lekarza zawsze udzieli Ci informacji i wsparcia. Napisz do nas email na: info@womenonweb.org
gość
9 lat temu
a to racja kwasniewski jako prezydent byl czlowiekiem lubianym i szanowanym ale do dnia "slubu roku" szopka anie nie slub jak przystalo na katolikow
gość
9 lat temu
kosciol jest domem dla wszystkich!!!!
bETfybwr
Fakty i Mity ...
9 lat temu
Jak uzyskać dostęp do bezpiecznej aborcji medycznej? Chroń swoje zdrowie i życie! Czy jesteś w niechcianej ciąży? Wejdź tu: . WOMEN ON WEB wspiera kobiety na całym świecie w uzyskiwaniu dostępu do bezpiecznej medycznej aborcji (przy użyciu Mifepristonu i Misoprostolu), aby zmniejszyć śmiertelność związaną z wykonywaniem niebezpiecznych zabiegów aborcyjnych. Serwis Women on Web przeznaczony jest dla kobiet żyjących w krajach, w których nie ma dostępu do bezpiecznych usług aborcyjnych. Aborcja przy użyciu tabletek jest bardzo bezpieczna i przebiega podobnie do spontanicznego poronienia. Miliony kobiet na świecie zastosowały tę metodę i udowodniono, że kobiety są w stanie przeprowadzić aborcję samodzielnie w domu przy bardzo małym medycznym nadzorze. Rzadko zdarza się, że po aborcji konieczna jest dodatkowa interwencja medyczna. W takim wypadku można zwócić się do jakiegokolwiek ginekologa w każdym kraju, tak samo jak w przypadku poronienia. Emailowy helpdesk Women on Web pracujący pod nadzorem lekarza zawsze udzieli Ci informacji i wsparcia. Napisz do nas email na: info@womenonweb.org
gość
9 lat temu
Ohydna cała familia.Karierowicze.A teraz jeszcze to kłamstwo....
gość
9 lat temu
a w jakiej pracy? w uczciwej?
gość
9 lat temu
gdyby wpuścili do kościoła zwykłych ludzi,to gdzie by się podziali goście
gość
9 lat temu
sama sobie winna najpierw ukrywali kiey i gzie ślub a potem sami wygadali.wieś tańczy i śpiewa.sukienka brzyka .
gość
9 lat temu
Miałam dla całej rodziny wielki szacun,ale z ty wielkim szumem w mediach i kosciołem przesadzili .Przerosło wszelki umiar i rozsadek ! nawet przebili w prostactwie Lecha W.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETfybxk
bETfybxl
bETfybxm
bETfybxn
bETfybxo
bETfybwT