Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mlynkova i Nowicki już się nie lubią...

0
Podziel się

"Łukasz stwierdził, że Halina nie jest już tą samą osobą, którą znał i kochał."

Mlynkova i Nowicki już się nie lubią...
bDZoHoRh

Dzisiejszy Fakt narzeka, że rozwód popsuł ich relacje. Cóż, z reguły po orzeczeniu sądu mąż i żona oddalają się od siebie. Wydawało się jednak, że Halinka Mlynkova i Łukasz Nowicki będą wyjątkiem. Tak w każdym razie zapewniali. Ich znajomi z rozmowach z tabloidami też przekonywali, że rozwód "nic nie zmienił w ich życiu". Tak podobno było do czasu, gdy piosenkarka poznała Bartosza Prokopowicza, wdowca po zmarłej 4 miesiące temu założycielce fundacji Rak'n'Roll.

Łukasz stwierdził, że Halina nie jest już tą samą osobą, którą znał i kochał - potwierdza w rozmowie z Faktem znajomy Nowickiego. Bardzo się zmieniła. Spotyka się z całkiem innym towarzystwem, stroni od dawnych przyjaciół. Jego zdaniem stała się chłodna i nieprzystępna. Łukasz nie ma w niej już takiego przyjaciela jak kiedyś.

Znajomi Młynkowej także narzekają na zmiany, które w niej zaszły pod wpływem nowego związku. Ich zdaniem Prokopowicz nie jest dla niej odpowiednim mężczyzną. Halina jednak najwyraźniej nie podziela tej opinii.

bDZoHoRj
bDZoHoRK
KOMENTARZE
(0)
bDZoHoSf