Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mlynkova i Nowicki już się nie lubią...

202
Podziel się

"Łukasz stwierdził, że Halina nie jest już tą samą osobą, którą znał i kochał."

Mlynkova i Nowicki już się nie lubią...
bDeXPaAB

Dzisiejszy Fakt narzeka, że rozwód popsuł ich relacje. Cóż, z reguły po orzeczeniu sądu mąż i żona oddalają się od siebie. Wydawało się jednak, że Halinka Mlynkova i Łukasz Nowicki będą wyjątkiem. Tak w każdym razie zapewniali. Ich znajomi z rozmowach z tabloidami też przekonywali, że rozwód "nic nie zmienił w ich życiu". Tak podobno było do czasu, gdy piosenkarka poznała Bartosza Prokopowicza, wdowca po zmarłej 4 miesiące temu założycielce fundacji Rak'n'Roll.

Łukasz stwierdził, że Halina nie jest już tą samą osobą, którą znał i kochał - potwierdza w rozmowie z Faktem znajomy Nowickiego. Bardzo się zmieniła. Spotyka się z całkiem innym towarzystwem, stroni od dawnych przyjaciół. Jego zdaniem stała się chłodna i nieprzystępna. Łukasz nie ma w niej już takiego przyjaciela jak kiedyś.

Znajomi Młynkowej także narzekają na zmiany, które w niej zaszły pod wpływem nowego związku. Ich zdaniem Prokopowicz nie jest dla niej odpowiednim mężczyzną. Halina jednak najwyraźniej nie podziela tej opinii.

bDeXPaAD
bDeXPaBe
KOMENTARZE
(202)
gość
8 lat temu
przyjazn po rozwodzie to w amerykanskich filmach...
gość
8 lat temu
oczywiście że tak. Chyba nikt nie uwierzy, że te wszystkie pary tak się potem lubia szanuja wspierają i in bzdury
gość
8 lat temu
a tak się kochali..prokopowicz z żoną też :((
bDeXPaBf
gość
8 lat temu
A co ona pomyślała kiedy zostawił ją na Boże Narodzenie i pojechał na wycieczkę..odkrywać własne ja....aż żal była patrzeć na nią podczas koncertu świątecznego emitowanego na jednej ze stacji tv.....to jest zakochany w sobie bufon
gość
8 lat temu
któż to wie jak jest naprawdę
Najnowsze komentarze (202)
gość
5 lata temu
Daj mu to piep... Ciastko
V7PDgo xbciy...
8 lat temu
V7PDgo xbciyhpbthwv, [url= [link=
gość
8 lat temu
Łukasz jest przystojny, a wiecznie wyglada jak lump..
gość
8 lat temu
Panie Nowicki Pan naprawdę myślał że życie się zatrzymuje.Będzie Pan miał wiecznie 25 lat , syn będzie miał wiecznei 7lat, a żona będzie ciągle patrzyła tylko na Pana i siedziała w domu? To nie ona, lecz Pan zawodzi.
gość
8 lat temu
wystarczy spojrzec jej w twarz.....
gość
8 lat temu
Lubię jak Halinka śpiewa ale jej osoba jest jakaś antypatyczna.
gość
8 lat temu
Lubię jak Halinka śpiewa ale jej osoba jest jakaś antypatyczna.
gość
8 lat temu
Gdyby nie to, że jego ojcem jest znany i lubiany aktor - niejaki Łukasz Nowicki byłby normalnym, tzw. szarym obywatelem - ale miał ten fart, że dzięki koneksjom ojca otrzymywał dobrą pracę w TV i rozpoczął gwiazdorzenie po całości, niestety
bDeXPaAX
enej
8 lat temu
tak często bywa, jak po rozwodzie jedna ze stron szybko sie " pocieszy", oj cierpi sie cierpi i wspomina dawne chwile..
gość
8 lat temu
jakaś ona brzydka i chuda strasznie
WWW.MILOSC-ME...
8 lat temu
●●●●●●●●●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●●●●●●●●●● ─────▀██▀───▀██▀─▀██──██─▀██▀▀▀─────── ──────██─────██───██▄█▀───██▄█──────── ─────▄██▄▄█─▄██▄─▄██──██─▄██▄▄▄─────── ●●●●●●●●●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬●●●●●●●●● Komentarz czytelniczki książki MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY : Na prawdziwą miłość czekałam od zawsze. Byłam już kiedyś zakochana lecz niestety nieszczęśliwie, jednostronnie. Gdy wpadłam przez przypadek na wasz poradnik Miłość Mężczyzny pomyślałam a nuż.. raz kozie śmierć . Gdy kupiłam i przeczytałam uświadomiłam sobie wiele rzeczy i błędy jakie popełniałam.Dziś jestem w szczęśliwym związku, to niesamowite, brzmi jak bajka, cuda się jednak zdarzają !
kaba-nos
8 lat temu
przecie to po oczach widać, że chłodna i wredna
gość
8 lat temu
wiejska baba i facet o urodzie psychopaty! może przestaniecie ich pokazywać? nie ma już nikogo ładniejszego ( i mądrzejszego, ale o takich to trudno)?
gość
8 lat temu
Co to za uchem Nowickiego??????????????
...
Następna strona
bDeXPaBz