Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fanning: "Nie my powinniśmy osądzać Kristen"

151
Podziel się

Przyjaciółka Stewart staje w jej obronie. Ma rację?

Fanning: "Nie my powinniśmy osądzać Kristen"
bDZpLAzV

Po ujawnieniu romansu Kristen Stewart z reżyserem filmu Królewna Śnieżka i Łowca większość znajomych oraz przyjaciół stanęło po stronie pokrzywdzonego Roberta. Dopiero teraz, kilka miesięcy po aferze, Dakota Fanning postanowiła poprzeć aktorkę, która poznała na planie Zmierzchu.

Dakota i Kristen ponoć się przyjaźnią. Fanning przyznała, że nadal sporo czasu spędza ze Stewart i nie zamierza unikać jej, jak to robi wielu ich byłych znajomych. Dodatkowo atakuje media za krytykowanie zdrady. Twierdzi, że jedyną osobą, która ma prawo wypowiadać się źle o Kristen jest Pattinson.

Wszystkim się wydaje, że mają prawo cię oceniać. Setki prywatnych osób zdradza małżonków, chłopaków i narzeczonych. Nam też się to zdarza, tylko wszyscy to nagłaśniają – powiedziała gwiazda w rozmowie z In Style. Uważam, że Kristen została niesprawiedliwe potraktowana. Była zagubiona i popełniła błąd, ale to nie my powinniśmy ją osądzać.

bDZpLAzX

Zgadzacie się z jej opinią?

bDZpLAAy
KOMENTARZE
(151)
gość
9 lat temu
Dlaczego nikt nie potępił tego reżysera? Dlaczego tylko na Kristen plują? Nie lubię jej, ale to nie jest ok, żyjemy w XXI wieku a tylko kobiety dostają po tyłku w takich sytuacjach.
gość
9 lat temu
Błędy rzecz ludzka grunt to podnieść się i iść dalej pamiętając jednak o przeszłości
gość
9 lat temu
Zdrada jest nie w porządku, ale ona jest traktowana dużo surowiej niż inni zdradzający, tylko dlatego, że zdradzony jest bożyszczem nastoletek i to już jest niesprawiedliwe.
bDZpLAAz
gość
9 lat temu
Teoretycznie "dobrze gada", jednak różnica między nami, zwykłymi, szarakami, o których nie pisze prasa, a gwiazdami, które SAME wybrały sobie taki zawód, jest taka, iż to są osoby publiczne. Nieważne co zrobią, kichną, puszczą bąka, adoptują dziecko czy zdradzą - póki będą medialne, póki będą grać/śpiewać/udzielać wywiadów/występować w telewizji, gazety będą o nich pisać, będą ich osądzać. Takie jest życie aktorów i muszą się z tym liczyć decydując się na taki zawód. Opinii nie da się ocenzurować, nie pilnujesz swojej prywatności - media nie zrobią tego za Ciebie.
gość
9 lat temu
To on został zdradzony, to tylko on może decydować, czy wybaczyć.
Najnowsze komentarze (151)
jadzia456
7 lat temu
ja się z nią zgadzam i z emmą watson też po prostu to są aktorki i wiedza co robią mimo że ludzie potępiają je i besztają z błotem np taki udział w porno np ale takim dziwnym filmie ale spoko no jak tam tak nie było o ile wiem na razie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Baśka
8 lat temu
Zdrada to jest tragedia. Okropna jest zdrada. Ja się brzydzę zdradą.
gość
8 lat temu
Nie dziwie się Dakocie tez bym tak zrobiłam:)W całej sytuacji ja wspierałam tylko ona o tym nie wie,A szkoda!!!!
gość
8 lat temu
zgadzam się z tym.
gość
8 lat temu
ma rację i dlaczego nie winią tego Sandersa ? On ma żonę, dzieci , a Kristen tylko chłopaka a on pozostał bez winy, i to się nazywa sprawiedliwość w XXI wieku k***a -,-
gość
8 lat temu
TO RACJA NIE POWINISMY JEJ OSĄDZAĆ PONIEWAŻ KAŻDY POPEŁNIA BŁEDY W ZYCIU a potem żałuje
gość
8 lat temu
Zgadzam się!
gość
8 lat temu
dobrze mowi..fajna dziewczyna z tej dakoty
bDZpLAAr
wiktoria
8 lat temu
to ta z volturii?
keepsmiling
8 lat temu
Zgadzam się z Dakotą. Może oni są sławni, ale to nie powód żeby ich osądzać w ten sposób.Każdy popełnia błędy, ale dzięki nim uczymy się jak żyć.
gość
8 lat temu
Ma rację :)
gość
8 lat temu
Zgadzam się, błąd może popełnić każdy. I racja, nikt nic nie zwalił na reżysera - jest starszy, teoretycznie mądrzejszy. Ale to Kristen dostała po tyłku... To o niej mówiło się że zniszczyła dwa związki za jednym zamachem. I co do tego że każdy zdradza też się zgadzam... Oni może i są aktorami/kami ale to dzięki nim mamy co robić po dniu pracy czy szkoły. Oni tak zarabiają na życie i dodatkowo dają nam rozrywkę.
gość
9 lat temu
oczywiście!!! to sprawa między nią i patinsonem!
gość
9 lat temu
ja się zgadzam z dakotą
...
Następna strona
bDZpLAAT