Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kirstie Alley: "Patrick sporo pił i zdradzał żonę"

180
Podziel się

"On był tak pijany, że nie było mowy o seksie" – opowiada aktorka.

Kirstie Alley: "Patrick sporo pił i zdradzał żonę"
bEiaUxgB

Kirstie Alley kontynuuje swoją wielką spowiedź na temat innych gwiazdorów i ich życia prywatnego. Po wyznaniu, że Travolta na pewno nie jest gejem, znowu przyszła pora na kilka szczegółów o nieżyjącym Patricku Swayze. Wcześnie Alley stwierdziła, że ona i aktor poznali się na planie serii Północ-Południe i przez lata byli w sobie zakochani. Zobacz: Kirstie Alley: "Patrick Swayze kochał TYLKO MNIE!" Po fali krytyki ze strony fanów gwiazdora, który bohatersko walczył z rakiem, Kirstie postanowiła się bronić.

Naprawdę ja i uczucie Patricka do mnie to ostatni problem, jaki miała z nim Lisa Niemi. To nie był idealny facet. Powiem tylko, że Patrick zawsze sporo pił, a na planie serialu niemal cały czas był wstawiony. On tego nie ukrywał, więc to żadna tajemnica – powiedziała Alley.

Lisa niewiele wiedziała o jego przeszłości – stwierdza Alley, która najwyraźniej uważa, że lepiej znała aktora. Wiem, że ją zdradzał. Jednak nigdy nie zrobił tego ze mną. Raz przyszłam do niego i powiedziałam: "Zróbmy to". Jednak on był tak pijany, że nie było mowy o seksie.

bEiaUxgD

Tak, zdecydowanie po tych wyznaniach dostrzegamy w Alley same cnoty, a nie chęć zwrócenia na siebie uwagi i zarobienia na kontrowersyjnych wypowiedziach.

bEiaUxhe
KOMENTARZE
(180)
gość
9 lat temu
Patrick to byl niezły aktor być może nie do końca doceniony, a ten baleron scientologiczny niech sobie gada i tak nikt specjalnie tego nie słucha ...
gość
9 lat temu
ehh a tak dobrze ja kojarzylam z I KTO TO MOWI ;/
gość
9 lat temu
KIRSTIE NIE CHLEJ TYLE
bEiaUxhf
gość
9 lat temu
ta baba jest ''full of shit''!!
gość
9 lat temu
TYlko skonczona s****a mowi takie zeczy zonie po smierci meza!
Najnowsze komentarze (180)
birkenstock a...
6 lat temu
birkenstock australia clearance birkenstock arizona sale
http://www.fa...
8 lat temu
Just too Hectic To Manage sunglass? Fake oakley sunglasses Sale
http://www.fi...
8 lat temu
Weekly shoes Wrap up is definitely beginning to really feel a little outdated fitflops uk
http://www.lo...
9 lat temu
Due to the fact a professional doesn‘s thank you the way you desire them to make sure you,doesn‘s result in customers have on‘s thank you with all of they need. [url= vuitton handtaschen[/url] louis vuitton handtaschen
http://www.ug...
9 lat temu
Absolutely love stands out as the active dilemma of the days additionally , the increase of that which most people absolutely adore. [url= france[/url] ugg france
gość
9 lat temu
i zapił swoją wątrobę...
gość
9 lat temu
ma przepity mözg i nie wie co czyni, gruba jedza.
http://www.fr...
9 lat temu
By which there may married life without the benefit of really like, you will get really like without the benefit of married life. [url= Armani[/url] Survetement Armani
bEiaUxgX
LeśnyTroll
9 lat temu
nie dziwie się że z nią dużo pił. Podobno potrafiła sporo wychlać. PS znajomy z otoczenia
gość
9 lat temu
Wstyd wyciągać takie brudy po jego śmierci.Co chcesz ugrać stara rozpasła,scjentologiczna lampucero?
gość
9 lat temu
SPROSTOWANIE: 'emily' może zanim zaczniesz pisać cokolwiek na forum publicznym, poducz się chociaż na tyle angielskiego żeby zrozumieć przynajmniej sens plotek, które chcesz rozsiewać.PODAJĘ TEKST ORYGINAŁU, KTÓRY POCHODZI Z AMERYKAŃSKIEJ GAZETY" Kirstie, 61, recalls in her new book telling the married actor: 'I want to make love with you. I just don't care anymore, let's just do it.' Swayze, who was married to his wife of 34 years, Lisa Niemi, didn't accept her offer, however. Brushing off her advances, she recalls him telling her: 'No. Come on, you're drunk. Kirstie, you don't really want to do it. You're not that kind of girl'." Wolne tłumaczenie 'emily' : " Raz przyszłam do niego i powiedziałam: "Zróbmy to". Jednak on był tak pijany, że nie było mowy o seksie", ALE ORYGINAŁ BYŁ TAKI: Kirstie, 61, WSPOMINA W SWOJEJ KSIĄŻCE ROZMOWĘ Z ŻONATYM AKTOREM. Kirstie: "CHCĘ SIĘ Z TOBĄ KOCHAĆ, NA NIC JUŻ NIE ZWAŻAM, ZRÓBMY TO. " Swayze, KTÓRY BYŁ ŻONATY Z LISĄ NIEMI OD 34 LAT NIE PRZYJĄŁ JEJ OFERTY. POWIEDZIAŁ JEJ: "NIE. DAJ SPOKÓJ, Kirstie, JESTEŚ PIJANA, TAK NAPRAWDĘ WCALE TEGO NIE CHCESZ. NIE JESTEŚ TEGO TYPU DZIEWCZYNĄ." Przetłumaczyłam, bo wkurza mnie szarganie opinii takiego fajnego faceta!!!
gość
9 lat temu
p******y b******l, napewno zonie sie ciezko czyta a nawet jakby to byla prawda to po co jej to wiedziec. A ja ta babe lubilam teraz juz jej nie chce ogladac!
gość
9 lat temu
Nie ruszyłbym jej za pieniądze.
gość
9 lat temu
on był cudowny
...
Następna strona
bEiaUxhz