Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Zarzuty wobec mnie w 99% nie mają nic wspólnego z prawdą"

496
Podziel się

Rozenek znów zapewnia, że TVN nie stworzył jej życiorysu od nowa...

"Zarzuty wobec mnie w 99% nie mają nic wspólnego z prawdą"
bDYgLgUl

A co z pozostałym 1 procentem? Kryje się za nimi wiek, operacje plastyczne, pierwsze, starannie ukrywane małżeństwo, czy jeszcze coś innego? W rozmowie z Super Expressem Małgorzata Rozenek zapewnia, że mimo ataków na jej osobę, póki co, trzyma się. Ale ją to boli.

Nie będę kłamać i mówić, że mnie to nie boli, ponieważ te ataki bardzo często maja charakter personalny - żali się w tabloidzie. Zdaję sobie sprawę z tego, że plotki są nieodłącznym elementem mojej pracy i tak staram się do nich podchodzić. Decydując się na udział w programie, zdawałam sobie sprawę, że mogę budzić pewne kontrowersje. Już sam format programu może być źle odbierany, jeżeli nie ma w nas dobrej woli. Zresztą tak naprawdę jak jej nie mamy to wszystko może być źle odbierane. Ponieważ te zarzuty w 99 procentach nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, to po prostu staram się uodpornić. Staram się o tym nie myśleć. A tak naprawdę to nie mam czasu, by jakoś przesadnie o tym myśleć.

Rozenek najwyraźniej dokładnie zapoznała się z kontraktem, który dał jej do podpisania TVN. Jako absolwentka prawa z pewnością zdaje sobie sprawę, co jej grozi, jeśli wyjdzie z narzuconej jej przez stację roli. Dlatego idzie w zaparte, że prowadzony przez nią program jest absolutnie cudowny i niezwykle potrzebny.

bDYgLgUn

To wspaniały program - zachwyca się w tabloidzie. Jest bardzo potrzebnym programem. Czerpię ogromną przyjemność z tego, że mogę go prowadzić. A krytyka jest elementem mojej pracy. I to nieprawda, że jestem krytykowana bardziej niż inni. Czy wzięłabym w tym udział jeszcze raz? Bez wahania odpowiadam: tak.

bDYgLgUO
KOMENTARZE
(496)
gość
8 lat temu
chyba naprawdę mamy nierówno pod sufitem, że o tych pierdołach czytamy...
fredy
8 lat temu
Rozenek ma twarz 45 latki!
gość
8 lat temu
hahahahahahahahaha dobry zart
bDYgLgUP
dzasta
8 lat temu
stara d**a jesteś i tyle..
gość
8 lat temu
tylko winny sie tłumaczy pani Małgorzato (imię chyba prawdziwe?)
Najnowsze komentarze (496)
gość
8 lat temu
SPOJRZENIE SUPER-NIANI...BEZCENNE
moi
8 lat temu
Jeszcze tylko 23 minuty do..."Perfekcyjnej Pani Domu"!!!!!!!!!!! :DDDDD
zauroczony
8 lat temu
Taka kobieta rodzi się raz na 100 lat. :)
A_girl_with_a...
8 lat temu
Tak oglądam Jej zdjęcia z ostatniej "Vivy" i dochodzę do wniosku, że piękniejszej kobiety, to ja jeszcze nie widziałam. Cudownie się na Nią patrzy i Jej słucha.
gość
8 lat temu
FFFFUUUUUU!!!!!!!!!1111
gość
8 lat temu
dajcie jej już spokój...szukacie sensacji której nie ma. Pani Małgosia jest zwykłą miłą kobietą, która zarabia na życie w uczciwy sposób.
gość
8 lat temu
a ja ją bardzo lubię i uwielbiam jej program. fajnie popatrzeć jak ktoś ma bajzel w domu, a potem super porządek.
gość
8 lat temu
czy Polacy muszą wszystkich wkoło nienawidzieć?! zastanów się ile razy dziennie okłamujesz swoje towarzystwo wokół. po chwili zastanowienia...masz prawo oceniać innych?
bDYgLgUH
gość
8 lat temu
Skan dowodu? Ona absolutnie wygląda na 43 lata. Nie ma mowy, żeby tam była trójka z przodu, nawet, jeżeli miałaby być przed dziewiątką :)
gość
8 lat temu
jej maz woli inne...:)
gość
8 lat temu
Co za okropna zazdrość,jak nie wstydzicie się tak pisać,bo jest śliczna,wyksztalcona i szczęśliwa,program jest fajny,może brudasów coś nauczy,najpierw siebie skrytykujcie.
gość
8 lat temu
jest cudowna pod kazdym względem, a program obnaża brudasów, dobrze im tak, wstyd
gość
8 lat temu
sprzedaż warszawa
gość
8 lat temu
ale prymitywy..... spadajcie stąd!
...
Następna strona
bDYgLgVj