Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aubry i Martinez pobili się w domu Halle Berry!

95
Podziel się:

Były facet Halle i ojciec jej dziecka trafił do szpitala.

Aubry i Martinez pobili się w domu Halle Berry!
bETrMGlN

Halle Berry i Gabriel Aubry rozstali się w maju 2010 roku. Sąd wyznaczył miejsce pobytu ich córki, 4,5-letniej dzisiaj Nahli, przy matce, nie ograniczając tym samym praw ojca do jej wychowywania. Aktorka obecnie spotyka się z francuskim gwiazdorem, Olivierem Martinezem. W czasie rozstania pary nie obeszło się bez skandali, prania brudów i wyciągania sekretów. Przypomnijmy: "On naraził moją córeczkę na niebezpieczeństwo!"

Mimo oficjalnych zapewnień o pogodzeniu się stron dla dobra małej Nahli, konflikt nadal się rozwijał. Do groźnej w skutkach konfrontacji doszło wczoraj rano w domu Berry, gdzie spotkali się dwaj mężczyźni: jej były partner Aubry i przyszły mąż Martinez. Na dzień przed Świętem Dziękczynienia wdali się w bójkę, po której model trafił do szpitala. Policja odmawia szerszych komentarzy potwierdzając jednak, że doszło do walki, w której ucierpiał jeden z jej uczestników.

Oficjalnie nie wiadomo jeszcze, o co poszło, jednak przyczyną konfliktu mógł być fakt, iż Aubry nie zgadzał się na przeprowadzkę Halle wraz z Nahlą na stałe do Francji. Aktorka poszła z tą sprawą do sądu, chcąc jednoznacznie rozstrzygnąć, czy może zmienić miejsce zamieszkania swojej córki. W ubiegłym tygodniu sąd przyznał rację jej byłemu partnerowi.

bETrMGlP
bETrMGmq
KOMENTARZE
(95)
gość
9 lat temu
hehe model nie umie sie bić :D
gość
9 lat temu
śliczna dziewczynka
gość
9 lat temu
wysprzątałam dzisiaj mieszkanie, czekam aż Rozenek przyjdzie i zrobi test białej rękawiczki
bETrMGmr
gość
9 lat temu
a niby taki wysportowany model a tu przegrał
gość
9 lat temu
myślicie że Wojewódzki to naprawde gej?
Najnowsze komentarze (95)
7 lat temu
Jag Jenny shares his understanding on Cloud Networking and Cloud Server which makes you capable of finding the plans that most closely fits your requirements. If you want to learn a lot more on Cloud Networking and Cloud Server ?visit - and .Colon Facial cleanser A Welcome Stress Buster
7 lat temu
Pure uncertainty. the walnut oil mixture could keep to have an longer timeframe if you are planning to create a large batch. Like jojoba oil engine oil,Fake Louis Vuitton Card Owner, easy and simple method to sharpen your cutlery would be to carry these people to some specialized blade knife sharpener. plus the machine's power components convert an inside wheel, The shorts should have tapered thighs and legs along with the coat should be lengthy and narrow. It's also the best option for anyone girls who don't like to wear skirts and dresses. Hey there Vis apparel allow you to be protected against injuries although road running. She's written content on many subject matter connected to Equine using basic safety place on. and 120 month older Alice.
gość
9 lat temu
x.berith.pl/polecam12952showuptv Rejestracja z tego linka to 100 żetonów na pokazy erotyczne!
gość
9 lat temu
x.berith.pl/polecam12952showuptv Rejestracja z tego linka to 100 żetonów na pokazy erotyczne!
lady
9 lat temu
A ona niech sie zastanowi bo Martinez slizga sie na popularnosci swoich partnerek.aOn jest nieobliczalny i ktoregos razu Berty dostanie od niego w pysk
gość
9 lat temu
jest to gdzieś na ppv?
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
gość
9 lat temu
Ptc bank Ogólnie mówi się, że na oglądaniu reklam nie da się konkretnie zarobić. Większość programów tego typu, które funkcjonują w necie faktycznie płaci grosze, ale jest jeden wyjątek... PTC Bank daje całkiem niezłe możliwości: 0,10$ za kilka sekundową reklamę 50% z tego co zarobią polecone przez ciebie osoby Konkretnie wygląda to tak, że możesz oglądnąć max. 15 reklam dziennie czyli sam możesz zarobić 2$ na dzień (na 24h). Niby to nie za dużo, ale biorąc pod uwagę, że potrzebujesz na to zaledwie 10 minut czasu to nie jest źle. 1,5$ x 30 dni = 45$ na miesiąc, kwota nie powala na kolana, ale i tyle nie wala się po ulicy. Temat nabiera rumieńców, gdy zaczniesz zbierać poleconych. Wystarczy 10 min dziennie :) Niby w trakcie włączania jednej reklamy uruchamiają się 3 inne, ale myślę że gra jest warta świeczki :) Jakiś dodatek do codziennego budżetu zawsze się przyda tym bardziej, że nie wymaga to w tym wypadku dużego wkładu z naszej strony. Link do rejestracji: ptcbank.net/?r=xsunnyx88 Rejestracja jest prosta i myślę, że każdy sobie poradzi. Po zarejestrowaniu klikamy Viev Ads, następnie klikamy każdą reklamę po kolei(pojedynczo) w prawym górnym rogu pojawi się 2 razy opcja "skip add" za każdym razem gdy ją ujrzymy klikamy w jej pole raz. Jeżeli zrobiliśmy wszystko dobrze to pojawi się stronka z informacją DONE i zielonym znaczkiem "dobrze".
bETrMGmj
gość
9 lat temu
wiem co czuje
gość
9 lat temu
wściekł się bo wspaniała Halle chce wyjechać z córką do Francji - wcale mu się nie dziwię
gość
9 lat temu
Aubry jest boski....
gość
9 lat temu
Zasrany tatus.
gość
9 lat temu
Aubry nie przegrał tej walki...mają podobne obrażenia, poza tym wyszło na to, że Halle wzięła sobie modela dla genów by mieć z nim dziecko a parę lat później kopnęła go w d**ę by znaleźć tym razem kogoś z kasą........bo geny dla córeczki już ma to teraz potrzebny jej ktoś z "własnego" środowiska, przystojniaków też robią w balona w tym hollywood...
ivss
9 lat temu
Ojciec też ma prawo widywać swoje dziecko. Sąd ma rację.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETrMGnc
bETrMGnd
bETrMGne
bETrMGnf
bETrMGng
bETrMGmL