Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krawczyk domagał się roli dla Włodarczyk!

419
Podziel się:

"Jej kosmicznych oczekiwań finansowych też nie spełnimy" – mówi osoba z Akson Studio.

Krawczyk domagał się roli dla Włodarczyk!

Jak już pisaliśmy, Mikołajowi Krawczykowi nie daje spokoju myśl, że kochanka, dla której porzucił partnerkę i dwójkę wymagających rehabilitacji dzieci, od pół roku nie może znaleźć pracy. Jak wiadomo z wywiadu w Vivie, on i Agnieszka Włodarczyk są jednym ciałem astralnym, trudno się więc dziwić, że wszystko przeżywają wspólnie. Niestety okazało się, że wszechświat nie sprzyja im tak bardzo jak zakładali jeszcze w maju. Wprawdzie ich koty się pokochały, jednak na tym chyba sukcesy się skończyły.

W tej sytuacji Krawczyk zaproszony przez producenta serialu Przyjaciółki na casting do roli chłopaka Małgorzaty Sochy, postanowił postawić warunek, że przyjmie rolę jeśli dla jego kochanki też się jakaś znajdzie. W rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium Olga Kwiecińska z firmy Akson Studio rozwiewa jednak jego nadzieje.

Jeśli pan Krawczyk postawi taki warunek, może być pewien, że u nas nie zagra - wyjaśnia krótko. Po pierwsze nie pozwolimy, by ktokolwiek nas szantażował. Po drugie - jeszcze niedawno mieliśmy propozycje dla pani Włodarczyk, ale nie była zainteresowana. Jej kosmicznych oczekiwań finansowych też nie spełnimy. Zapewniam, że ta aktorka z naszych produkcjach nie wystąpi.

Wygląda na to, że Włodarczyk nadal czuje się gwiazdą.

KOMENTARZE
(419)
gość
9 lat temu
pomaranczowa twarz!!
gość
9 lat temu
Robili cyrk ze związku
gość
9 lat temu
skonczeni
gość
9 lat temu
powinien sie domagac rozumu dla kochanki! precz z GMO to syf i morderca!
gość
9 lat temu
ciagnie tandeta do tandety
Najnowsze komentarze (419)
gość
7 lat temu
Pasują do siebie idealnie
gość
8 lat temu
POWLILO JA NA MAXA
gość
8 lat temu
Włodarczyk jest gwiazdą 13 posterunku i Sary. Koniec kariery.
gość
8 lat temu
he he tak samo ją kochasz jak Anetę .Ciąża i myśl że kolejne dziecko wszystko by rozwiązało, Ucieczka do następnej kochanki Przecież tak samo był szczęśliwy jak teraz , i co ? . Odpowiedzialnym trzeba się urodzić. Anecie można wybaczyć bo młoda , ale ty do tej samej rzeki wchodzisz.
gość
8 lat temu
Zrób jej to dziecko , zobaczysz jak fajnie być ojcem przecież to ci nie zaszkodzi jedno więcj Jak mówią "gdzie strona tam dziecko" Mamusia chyba zabroniła mieć więcej dzieci bo się zaharuje na śmierć synek
gość
8 lat temu
ale przecież ona jest gwiazdą, czy wy w ogóle znacie historię jej kariery? na plotkach opinie swe budować.... apokalipsa
gość
8 lat temu
Skoro Krawczyk w "Przyjaciółkach" zagrał, to znaczy, że takiego "żądania" nie przedstawił. Czyli to tylko plotka wymyślona przez.... no właśnie, ciekawe, kto ma taką bujną wyobraźnię :)))))
gość
8 lat temu
WOW Ile tu nienawisci hehe Nie nakrecajcie sie tak ludzie Wiecej milosci :)
gość
9 lat temu
Fajnie się bawisz suczko !!!!!?
gość
9 lat temu
W ZYCIU NIE WIDZIALAM WIEKSZEGO ZALU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
jak ja NIE LUBIE TEJ SZMATY!!!!! WIELKA GWIAZDA BEZ TALENTU!!!!! S****A NAD SZMATY!!! R*********A ZWIAZKI I JESZCZE SIE BEZCZELNIE CHWALI SWOIMI PODBOJAMI I WIELKA MILOSCIA,M KTORA SIE SKONCZY JAK PAN KRAWCZYK BEDZIE GRAL W JAKIMS SERIALU Z KOLEJNA KOBIETA, WTEDY ZNOWU JA KOPNIE W D**E BO JEST SKONCZONYM FRAJEREM !!!! I NIE DOJRZALYM HUJKIEM!!! ZA GROSZ ROZUMU TO NIE MA!! JESZCZE TEJ P*****E SIE WYDAJE ZE H*J WIE JAKA Z NIEJ Z*******A I WIELKA AKTORKA!! ANGELINA JOLIE TO PRZY NIEJ LIPA!! K***A GDYBYM ICH, A W SZCZEGLNOSCIA JA SPOTKALA NA ULICY TO NIC TYLKO HARA W TEN POMARANCZOWY PYSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZERO SZACUNKU DLA TAKICH LUDZI KURWA
Weronika
9 lat temu
są żałośni
ina
9 lat temu
przyjaciółki chętnie oglądam, ale sorry, gdzie do tych aktorek ten caban mikuś i aga? przeciez to dwa prostaki bombą od pługa oderwane, mam nadzieję, że włodarze programowi polsatu usuną ich na zawsze, bo nie chcę widzieć tych dwóch karykatur na swoim 46 calowym ekranie
gość
9 lat temu
Kosmiczne kwoty, ciało astralne...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie