Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przerażona Britney Spears?

323
Podziel się:

Zobaczcie jej dziwne, sztuczne uśmiechy.

Przerażona Britney Spears?
bEDUWOkB

Te zdjęcia to chyba definitywny dowód na to, że Britney Spears nie jest jeszcze gotowa do powrotu w światła jupiterów. Piosenkarka pojawiła się przedwczoraj na imprezie po zakończeniu kolejnego odcinka X Factor, podczas którego widzowie poznali finałową czwórkę.

Na czerwonym dywanie wydawała się być wyjątkowo spięta. Miała sztuczny, przyklejony uśmiech, a w jej oczach chwilami rysowało się przerażenie. Powinna zrobić sobie urlop? Program na żywo to spore napięcie, a głosno było już przecież o tym, że producenci angażując ją ryzykują kolejnym załamaniem nerwowym. Tym razem na antenie. Zobacz: "Miała atak paniki podczas pierwszego castingu!"

Britney powinna też na pewno pomyśleć o zmianie obuwia. Fotoreporterzy chętnie robili zdjęcia jej stopie dotkniętej łuszczycą...

bEDUWOkD
bEDUWOkJ
bEDUWOkK
bEDUWOle
KOMENTARZE
(323)
gość
9 lat temu
ona już nie wróci do normalności, bo za dużo widziała i doświadczyła w młodym wieku. branża od kuchni to syf, ćpanie, orgie, wykorzystywanie, pedofilia, przemoc, nie ma zmiłuj po prostu. Które dziecko/nastolatka wyrosłaby po czymś takim na kogoś stabilnego emocjonalnie czy psychicznie?
gość
9 lat temu
szkoda mi jej
gość
9 lat temu
W takiej sukience też czułabym się niekomfortowo.
bEDUWOlf
gość
9 lat temu
tzw. Gwiazdy to zwykle jednostki, które miały do czynienia z patologią w rodzinie przez co nie wykształciły w sobie odpowiedniego kręgosłupa moralnego bądź potrafią żyć tylko na pełnych obrotach (co daje show biznes), bo inaczej czują pustkę (Rihanna – ojciec narkoman i alkoholik, Minaj – ojciec bił matkę i ją, raz posunął się do podpalenia ich domu, Pink – ćpała już w wieku 13 lat, również heroinę, Aguilera – ojciec żołnierz, po tym jak matka Christiny znalazła jej czteroletnią córkę z zakrwawioną w wyniku pobicia przez ojca twarzą, postanowiła od niego odejść). Inny rodzaj gwiazd to małpki tresowane na gwiazdy przez rodziców od maleńkości, często wychowywane w rodzinie artystów bądź ludzi związanych z show biznesem (Beyonce, Britney, Christina, Whitney, Mariah). Lady Gaga – wiadomo, w jakim towarzystwie się obracała zanim została globalną gwiazdą – nocne kluby, kokaina, striptizerki itd. Tacy ludzie mają jeden cel w życiu – zrobić karierę i nie widzą innego powodu swojego istnienia na tym świecie, to jest ich sens życia, do tego dążą. Okultyści rządzą ich duszami i popkulturą, która największy wpływ ma na młodych (przyszłość każdego narodu...)
gość
9 lat temu
Przerażona Britney a gdzie dopisek SEKSOWNA?!
Najnowsze komentarze (323)
ray ban sungl...
6 lat temu
ray ban sunglasses outlet ray ban sunglasses cheap
FAKTY
9 lat temu
żal mi pudla obracacie fakty na waszą korzyść miała taki sztuczny uśmiech z powodu bólu stopy dotkniętej łuszczycą a musiała iść bo ma takie imprezy w kontrakcie nie naginajcie prawdy na wasza korzyść bo się pogrążacie ;)
gość
9 lat temu
WARNING! Carry on reading! Or you will die, even if you only looked at the word warning! Once there was a little girl called Clarissa, she was ten-years-old and she lived in a mental hospital, because she killed her mom and her dad. She got so bad she went to kill all the staff in the hospital so the More-government decided that best idea was to get rid of her so they set up a special room to kill her, as humane as possible but it went wrong the machine they were using went wrong. And she sat there in agony for hours until she died. Now every week on the day of her death she returns to the person that reads this letter, on a monday night at 12:00a.m. She creeps into your room and kills you slowly, by cutting you and watching you bleed to death. Now send this to ten other pictures on this one site, and she will haunt someone else who doesn't. This isn't fake. apparently, if u copy and paste this to ten comments in the next ten minutes u will have the best day of ur life tomorrow. u will either get kissed or asked out, if u break this chain u will see a little dead girl in your room tonight. in 53 mins someone will say i love you or sorry
gość
9 lat temu
jak jagnie przed stadem wilków
gość
9 lat temu
fajna guma, ale wieś
gość
9 lat temu
zęby ma z*******e
gość
9 lat temu
brzydkie to ma, ale jakie PUDLU proponujesz buty? kozaki, botki????????
gość
9 lat temu
BRITNEY! idź na SOLARIUM. łuszczyca zniknie !!!!!!!!!!! (to nieduża zmiana)
bEDUWOkX
gość
9 lat temu
biedna Britney niedosc ze zecie dalo jej w kosc to jeszcze ta łuszczyca BRITNEY LOVE ;*
gość
9 lat temu
jakby mi coś tak cycki spłaszczało też bym była przerażona
gość
9 lat temu
Żenada wam jej szkoda niby czemu?Nie sukienka ani buty ani nic jak oglądałam ''X Factor''Jak ktoś śpiewał jej piosenke i ją chwalił i fałszował ,ale ona zamiast chociaz podziękowac to mina identyczna
gość
9 lat temu
gwiazdka jeszcze miny strzela jagby zjadła cytryne xD
gość
9 lat temu
Sukienka za mala! Pozatym ta rana na stopie musiala ja strasznie b***c wiec pewnie stad ta mina... Albo przez to ze stala obok Simona :)
ann
9 lat temu
ona potrzebuje teraz wsparcia od ludzi, a nie dowalania że jest sztuczna. dajcie dziewczynie spokój to dojdzie do siebie. cholerne tabloidy...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDUWOlQ
bEDUWOlR
bEDUWOlS
bEDUWOlT
bEDUWOlU
bEDUWOlz