Herbuś znów z Barańskim?

80
Podziel się

"Wspieramy się, doradzamy sobie."

Herbuś znów z Barańskim?

Edyta Herbuś niechętnie rozstaje się z miłymi wspomnieniami. Z reguły dba o to, by ze swoimi byłymi chłopakami pozostawać w jak najlepszych relacjach. Wyjątkiem jest striptizer Dawid Ozdoba, z którym stawiała pierwsze kroki w show biznesie i o którym wolałaby chyba teraz zapomnieć.

Szczególnie ciepłe relacje łączą Edytę z tancerzem Tomkiem Barańskim, z którym przez kilka lat łączyło ją gorące uczucie.

Tomek jest moim przyjacielem, najlepszym na świecie - wspominała o nim ciepło w wywiadach. Wspieramy się, doradzamy sobie.

Jak donosi Fakt, w miniony piątek Herbuś i Barański pojawili się razem na pokazie mody, nie szczędząc sobie czułych gestów. Jednak zaledwie kilka dni wcześniej Herbuś widziana była ze swoim ostatnim chłopakiem. Mariuszem Trelińskim. Spędzili razem cały dzień.

Oni się tylko przyjaźnią - zapewnia w jednym z dwutygodników menedżerka Herbuś, Małgorzata Herde.

Edyta i Mariusz wybrali się razem na przedświąteczne zakupy, a potem poszli do kina. Najwyraźniej awantury, które popsuły humor gościom weselnym Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha to już przeszłość.

KOMENTARZE
(80)
gość
7 lat temu
Bardzo dobrze ! Ładnie do siebie pasuja, a tamten wczesniejszy to za ojca jej robil a nie partnera
gość
7 lat temu
Oni powinni byc razem, bo wbrew pozorom to nie przeciwieństwa się przyciągają a cechy wspólne. Oni zaś mają wiele wspólnego. No i Tomek to całkiem fajny chłopak, a Edyta zasługuje na fajnego chłopaka, nie na starego pryka Trelińskiego, co to się promuje przy młodej i metrykę sobie cofa.
Marvell
7 lat temu
Dajcie już z nią spokój, pretensjonalna pseudogwiazda...
gość
7 lat temu
Miec przyjaciela to jest najwiekszy skarb w dzisiejszych czasach
gość
7 lat temu
widać,że lubią...
Najnowsze komentarze (80)
gość
7 lat temu
Ta Herbus to takie nic! Kto ją chce oglądać w tych galeriach. Jak nie znajdzie nowego bogatego sponsora niedługo będzie tańczyć na dyskotekach w remizach strażackich.
gość
7 lat temu
A ta tylko z k****a na k****a skacze
gość
7 lat temu
pudelku, zweryfikuj proszę informacje - oni byli ze sobą, gdy mieli po 15, 16 lat i nie był to związek z prawdziwego zdarzenia, szłoby powiedzieć "chodzenie". Tomek mówił o tym, gdy był w "You can dance" i pytano go o to ;) pozdrawiam.
gość
7 lat temu
PANIE BARTANSKI OPAMIETAJ SIE !!NIE WRACAJ DO TEJ PUSTEJ DZIEWUCHY ..TO SMIEC ....NIC NIE WARTY ...SZUKA FACETOW Z KASA!!!!
gość
7 lat temu
Pies prowadzący auto, autentyk, wpiszcie w google: kiedyś był pies jeżdźący koleją
gość
7 lat temu
Moze i sa razem bo po awanturach jakie robił pod jednym z warszawskich bloków na Targówku jak domniemywam swojej dziewczynie, to może być sam. Trzeba było zamykac okna bo ilość niecenzuralnych słów jaka wypływała z jego ust przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Nie wspomne, że jak bym tak wroga nie potraktowała jak on dziewczyne. Szkoda slów. a kiedyś miał moja pełną sympatie jako tancerz i celebryta!
gość
7 lat temu
Pasują do siebie :D powinni do siebie wrócić
gość
7 lat temu
głupiutka jak na swój wiek ale niestety takie mają parcie na szkło i są zauważane za niccccc jest takich wiele pseudo gwiazdek w Polsce
gość
7 lat temu
Edzia weż się w końcu do roboty pseudo gwiazdo od siedmiu boleści
gość
7 lat temu
przecież to jest stare zdjęcie! to na którym siedzą obok siebie i Herbusiowa ma tą chuste wokół szyi. Pudlu lubisz wzniecać ploty :/
gość
7 lat temu
Ona musi sie gdzies podwiesic, na zycie trzeba jakos zarobic
gość
7 lat temu
O czym ona rozmawiała z tym Trelińskim?... Nic dziwnego, że mu się znudziła. Pasowała do niego jak kwiatek do kożucha.
gość
7 lat temu
Siwiec, Herbuś, Steczkowska, Rusin, Sablewska i Kwaśniewska to takie zwykłe miernoty. Aż dziw, że Pudel tyle o nich pisze. One istnieją dzięki portalom plotkarskim. Napiszcie w końcu o kimś ciekawym,niebanalnym i mającym coś interesującego do powiedzenia a nie tylko ładną sukienkę, czy okulary-kujonki.
gość
7 lat temu
Ileż można pisać o takiej przeciętnej tancereczce, która sypia najpierw ze striptizerem, a potem ze starym prykiem , który szuka rozrywki przy młodej dupci.
...
Następna strona