Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Stuhr plecie głupoty!"

791
Podziel się

Aktora krytytuje... "babcia Józia" z "Plebanii".

"Stuhr plecie głupoty!"
bEpLCYeZ

Maciej Stuhr bronił filmu Pokłosie chyba najzacieklej ze wszystkich, którzy zabrali głos w dyskusji na jego temat. Wziął na siebie tę rolę w zastępstwie reżysera, który nie chciał się pokazywać w telewizji. Pojawił się nawet w programie swojego kolegi, Kuby Wojewódzkiego, gdzie wyznał, że "był na jednej stronie internetowej z Adolfem Hitlerem". Zobacz: "W Polsce łatwiej powiedzieć JESTEM GEJEM niż JESTEM ŻYDEM!". Stroniący do tej pory od mediów i show biznesu aktor zaczął się w nich co raz częściej pojawiać i, można odnieść wrażenie, że zaczęło mu to sprawiać przyjemność.

W ostatnim wywiadzie dla magazynu Zwierciadło Stuhr zakpił ze swoich kolegów po fachu, którzy grają w serialach. Stwierdził, że to dobrze, że niedługo nastąpi koniec świata, bo część tych produkcji nie ujrzy światła dziennego. Zobacz: Stuhr wyśmiewa aktorów serialowych!

Na te słowa Stuhra oburzyła się... "babcia Józia" z Plebanii, czyli Katarzyna Łaniewska.

bEpLCYfb

Może dla pana Stuhra ten koniec świata będzie wybawieniem po tych głupotach, które naplótł - powiedziała 73-letnia aktorka Super Expressowi, nawiązując wyraźnie do jego głośnej wpadki. W rozmowie z serwisem Stopklatka aktor pomylił fakty historyczne:

Nigdy się nie mówi o nas źle, to znaczy my nie mówimy o sobie źle. Jest Skrzetuski, Wołodyjowski, powstanie warszawskie, powstanie styczniowe, przywiązywaliśmy dzieci pod Cedynią jako tarcze i to jest super, znaczy to jest najlepsze co Polskę spotkało - wyliczał Stuhr.

Okazało się, że chodziło o bitwę pod Głogowem, a dzieci były przywiązywane do maszyn oblężniczych nie przez Polaków, ale przez Niemców... Stuhr tłumaczył później, że ta pomyłka nie zmienia ona sensu wypowiedzi, bo to Polacy strzelali do dzieci:

Ten błąd nie zmienia absolutnie sensu mojej wypowiedzi. Bo moja myśl jest taka: czy ojczyzna mogłaby zmusić mnie do tego, abym strzelał w machinę oblężniczą, do której przywiązane jest moje dziecko i potem usiłowałaby mi wmówić, że to jest dobre. Ja bym w to nigdy nie uwierzył. A w takich mitach jesteśmy wychowywani.

bEpLCYfh

Sama Katarzyna Łaniewska nie ukrywa swoich prawicowych sympatii, wspierając otwarcie Prawo i Sprawiedliwość. W ubiegłym roku z ramienia tej partii ubiegała się nawet o miejsce w Senacie.

bEpLCYfi
bEpLCYfC
KOMENTARZE
(791)
gość
9 lat temu
Stuhr to fajny facet, inteligentny
gość
9 lat temu
nudno jakos tak ;) dżingobels dzingolbel lalala
gość
9 lat temu
Cos sie dzieje z mackiem
bEpLCYfD
gość
9 lat temu
anypolski film, rasizm wobec Polaków..a ile Polaków oddało życie za ukrywanie i ratowanie żydów..tysiące, ale to się przemilcza w mediach , bo to niewygodne.
gość
9 lat temu
czasem ludziom odbija
Najnowsze komentarze (791)
Gość
4 lata temu
cos sie p. Stuhrowi pomylilo. Nikt nie mowi ze strzelanie do kogokolwiek jest dobre. Chodzi o szacunek dla tradycji i kultury narodowej i dla swojego kraju czyli Polski, a przynaleznosc Polski do Europy wcale w tym nie przeszkadza
gość
8 lat temu
Szczur to szczur.
gość
9 lat temu
niedouczony p****t, kolejny PO-wski celebryta
gość
9 lat temu
obrzydliwa stara pisówka!
gość
9 lat temu
babcia J ozia już ma \ło gra ,raczej trw w tym serialu ,bo rólka niewielka ,,,i coraz mniejsza ,,, a Stuhr to inteligentny człowiek ,dobry aktor ,
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka i super piosenka Gusła
gość
9 lat temu
też mosiek pejsaty - będzie lizał d**y ryżemu i gajowemu
gość
9 lat temu
a Pani Laniewska gdzie ma beret?
bEpLCYfv
gość
9 lat temu
babcia na drzewo
ateistka
9 lat temu
po co tę babę pokazujecie i cytujecie przecież to nieapetyczne
Fred70
9 lat temu
Moherowa babcia zawsze najmądrzejsza tak jak jej mentor Lech co wszystkie rozumy świata pozjadał włącznie z nawigacją samolotu.
Bartek
9 lat temu
Jak Babcia Józia popiera PIS to dla niej każdy plecie głupoty :-)))
gość
9 lat temu
Inteligentny to on nie jest, natomiast wyrachowany i stronniczy, antypolskie zachowania nie wpłyną pozytywnie na jego wizerunek, no chyba, że u globalistów i innych ów.
janek
9 lat temu
durne zaklamane b****o
...
Następna strona
bEpLCYfX