Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pudelek życzy Szczęśliwego Nowego Roku!

160
Podziel się:

Macie już plany na Sylwestra?

Pudelek życzy Szczęśliwego Nowego Roku!
bEDdMDmJ

No i kolejny rok za nami. Tym razem udało nam się przeżyć też zapowiadany koniec świata. Mamy nadzieję, że 2012 był dla Was udany i że zrealizowaliście, albo przynajmniej spróbowaliście zrealizować swoje plany z poprzedniego Sylwestra. Dziś życzymy Wam naprawdę udanej zabawy i, jeżeli szukacie, poznania kogoś wyjątkowego. Dzisiejsza impreza to chyba dobra okazja :)

Pudelek radzi: Nie siedźcie w domu! Dziś jest czas, żeby spotkać się ze znajomymi. Nie ma co oglądać tych gwiazd w telewizji. Pamiętajcie, że im za to płacą, a Wam nie. Sprawdzicie to sobie jutro na Pudelku.

Jaki był ten 2012? Zaczął się bardzo mocno - od ogólnopolskich protestów przeciwko ACTA. Protestów, których siła dotarła w końcu nawet do rządzących polityków. Protestów, które zakończyły karierę irytującego wszystkich od dłuższego czasu Zbigniewa Hołdysa. Muzyk będący "autorytetem od wszystkiego" przekonywał publicznie, że "bunt przeciwko ACTA powstał na kłamstwie". Wkrótce potem musiał uciec z Facebooka. Napisaliśmy o ACTA tekst, który, mamy nadzieję, pomógł trochę nagłośnić ten temat. Temat dziwnie zbagatelizowany przez "poważne media". Ciekawa i warta zapamiętania była też nerwowa reakcja na niego Gazety Wyborczej. Jeżeli chcecie to sobie przypomnieć, linki poniżej:

bEDdMDmL

Dziś polecamy Wam przede wszystkim nasze noworoczne rankingi. Wybierzcie w nich oficjalną Żenadę Roku 2012, Najgorzej Ubraną Gwiazdę i Polski Teledysk Roku. Zagłosujcie też w tych, które pokazaliśmy w piątek i w sobotę - na najlepiej ubraną polską i zagraniczną gwiazdę. Liczą się wszystkie Wasze głosy oddane do północy:

bEDdMDmR

Pamiętajcie, że jesteśmy z Wami do końca świata i o jeden dzień dłużej. Razem, z Waszymi komentarzami będziemy wyciskać ten polski show biznes jak przysłowiowe "trzy cytryny".

bEDdMDmS
bEDdMDnm
KOMENTARZE
(160)
Pawełek
9 lat temu
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WSZYSTKICH LUDZI :)
gość
9 lat temu
cos ty sie k***a obudzil dopiero teraz ?
gość
9 lat temu
dziękujemy !!!!!!
bEDdMDnn
gość
9 lat temu
Zdrowia w Nowym Roku.
gość
9 lat temu
Wszystkiego najlepszego i ciekawych newsow.
Najnowsze komentarze (160)
gość
9 lat temu
Piękny Pudelku kiedy masz urodziny bym złożyła Ci życzenia może by Ci się pysiu uśmiechnoł bo jesteś taki smutny ale pięknie się ubrałeś na Sylwestra
gość
9 lat temu
SZCZĘśLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!
Mruczek
9 lat temu
Dziekuje Pudelku:)
gość
9 lat temu
Bardzo normali ludzie. Skromnie i elegancko ala 2013-01-01 08:26:16 Odpowiedz ? Piękni młodzi ludzie. Iza 2013-01-01 01:01:24 Odpowiedz ? maja 23-12-12 21:28 21:28 Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia
polka 18lat
9 lat temu
sex party w klubie w warszawie
gość
9 lat temu
życzę ignorantce Roy - pseudoautorce z pudla, by w nowym roku przejrzała na oczy i dostrzegła jaka ta jej ignorancja jest żenująca
gość
9 lat temu
dzieki pudelek ;)
gość
9 lat temu
dzieki pudelek ;)
bEDdMDnf
Czarownica Ma...
9 lat temu
Wszystkim Spokojnego i tylko spokojnego Całego Roku.....2013....jakoś mi się ten Nowy Rok który za kilka godzin nastąpi wcale mi się nie podoba...Pudel Tobie życzę tylko uśmiechu:)i zdrowia:)
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka i super piosenka Gusła
gość
9 lat temu
TOBIE PUDLU TEŻ ŻEBY NIE BYL GORSZY JA IDE DO NOT-u (NOCNE OGLĄDANIE TELEWIZJI
gość
9 lat temu
DZIEKUJE CI PUDELKU ZA ZYCZENIA NAJLEPSZEGO ROKU. NIGDY NIKT W ŻYCIU NIE ŻYCZYŁ MI NIC DOBREGO. TY;LKO TY DAJESZ MI NADZIEJE I NATCHNIENIE NA KAZDY KOLEJNY DZIEN W ZYCIU. DZIEKI TOBIE NAWET ZMYWANIE NACZYN ZACZYNA MIEC SENS. KOCHAM CIE PUDELKU
gość
9 lat temu
No Pudlu aleś się nabzdyczył.... Szczęśliwego Nowego Roku CI życzę
gość
9 lat temu
PUDEL szczęścia Ci życzę w Nowym Roku
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDdMDnY
bEDdMDnZ
bEDdMDoa
bEDdMDob
bEDdMDoc
bEDdMDnH