Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Gdy zobaczył Anetę, CHCIAŁ OD RAZU WYJŚĆ!"

1447
Podziel się

Krawczyk wypytuje organizatorów, czy matka jego dzieci przyjdzie na imprezę...

"Gdy zobaczył Anetę, CHCIAŁ OD RAZU WYJŚĆ!"
bDZtHQNx

Kilka dni przed końcem roku telewizja Polsat świętowała 20-lecie istnienia. Na imprezie pojawiły się gwiazdy stacji sprzed lat i te, które współpracują z nią obecnie. Dla gości gali sporym zaskoczeniem było pojawienie się Anety Zając oraz... Mikołaja Krawczyka z Agnieszką Włodarczyk.

Gdy Mikołaj zobaczył Anetę, chciał od razu wyjść! – mówi jeden z gości imprezy magazynowi Flesz. Przez resztę wieczoru był bardzo spięty. A Aneta... wręcz odwrotnie. Wyluzowana, cały czas dobrze się bawiła w towarzystwie przyjaciół z serialu. Na sali nawet nie widziała Mikołaja ani Agnieszki, bo siedzieli dwa rzędy za nią.

Czyli oni mieli z kolei świetny widok... Jak twierdzą informatorzy magazynu, Krawczyk często kontaktuje się z organizatorami imprez, by mieć pewność, że nie spotka swojej byłej partnerki. Tym razem się nie udało. Na 20-lecie Polsatu musieli widocznie przyjść wszyscy zaproszeni.

bDZtHQNz

Mikołaj rzadko kontaktuje się z Anetą – mówi jej znajoma. Sama daje sobie radę. Ma superrodzinę, fajne dzieci, więc nie lubi narzekać.

Jak myślicie, kogo bardziej stresują takie spotkania na imprezach?

bDZtHQNF
bDZtHQOa
KOMENTARZE
(1447)
gość
8 lat temu
FRAJER, WIELKI KOZAK, A SIE BOI SPOJRZEC KOBIECIE W OCZY. FRAJER@
gość
8 lat temu
TCHÓRZ :))
gość
8 lat temu
nie umie stawic czola swoim decyzjom... k****n
bDZtHQOb
gość
8 lat temu
NA POHYBEL ZŁODZIEJCE MĘŻÓW !!!
gość
8 lat temu
no to jest tchórzem!
Najnowsze komentarze (1447)
doona
8 lat temu
tchórz ze ho ho wstyd!!!
doona
8 lat temu
tchórz ze ho ho wstyd!!!
graf
8 lat temu
Aneta odważna - typek chciał się pod ziemię zapaść. Wygląd to nie wszystko - facet,to przede wszystkim charakter. Zostawił kobietę z dziećmi,bo problemy go przerosły. Aneta nie ma czego żałować, on nie dorósł do pewnych rzeczy. Swoim zachowaniem przypomina rozkapryszonego małolata...
tko
8 lat temu
krawczyk to d***l aneta jest śliczna
gość
8 lat temu
Tak trzymać! Głowa do góry i uśmiech na twarzy. Anetko masz klasę w przeciwieństwie do tamtej pary, która nawet zachować się nie umie.
is
8 lat temu
Jak sie Krawczykowi cos nie podoba, nie musi przychodzic na takie imprezy. Nikt za nim nie teskni. Moze siedziec z Wlodarczyk w domu i lepic klejne ciala astralne, a nie wkurzac swoim widokiem ludzi, ktorzy placa abonament,zeby obejrzec cos ciekawego a nie ich
gość
8 lat temu
Pan Krawczyk jest niepoważny,że wybrał sobie taką modliszke za kobietę. Już z jej wyglądu widać,że jest fałszywa
gość
8 lat temu
oj mikolaj jeszcze zatesknisz kiedys za rodzina:) a wtedy Ci pokaza tylek :)
bDZtHQNT
****
8 lat temu
Ale z niego ś****a jak odejśc i zastawic dziecito zrobił to bez większych ceregieli. A teraz boi się spojrzec dziewczynie w oczy. prezcież nic mu nie zawiniła. Jakim to trzeba byc człowiekiem. Powinna często pokazywac się na tych samych imprezach co on i byc blisko przy nim żeby się odegrac i tym bardziej zrobic mu na złosc
GRZECHU
8 lat temu
Ł***A I TYLE WIELKI KOZAK JAK TAKI TWARDY TO DO MMA
gość
8 lat temu
Brawo Aneta D***k myśli że świat kończy się dla Ciebie bez niego, będzie żałował swojej głupoty. Trzymaj się życzę Ci i twoim dzieciaczkom wszystkiego co najlepsze.
gość
8 lat temu
brud i smród
gość
8 lat temu
brzydal
gosc
8 lat temu
facet bez honoru i jaj,
...
Następna strona
bDZtHQOv