Trwa ładowanie...
Przejdź na

Waśniewska: "To DZIECKO TO WRÓG, CYBORG! Wykańcza mnie!"

1306
Podziel się:

Prokuratura dotarła do pamiętnika Katarzyny. Mordując Madzię chciała się zemścić na Bartku? "To dziecko nie może przyjść na świat."

Waśniewska: "To DZIECKO TO WRÓG, CYBORG! Wykańcza mnie!"

Mimo że Katarzyna Waśniewska była przekonana, że prokuratura nie ma na nią żadnych haków, lista dowodów przeciwno niej zaczyna być coraz poważniejsza. Wiadomo już, że mała Madzia została uduszona. Kilka dni wcześniej jej matka sprawdzała w Internecie ceny małych trumienek oraz wysokość zasiłku pogrzebowego. To były widocznie jej największe zmartwienia przed tragedią. Dziennikarze Gazety Wyborczej dotarli do kolejnych dowodów przeciwko Waśniewskiej: wpisów z jej pamiętnika, historii przeglądanych w sieci stron oraz... rozmów z koleżankami w sieci.

Katarzyna wyszła za mąż za Bartłomieja Waśniewskiego zaledwie cztery miesiące po pierwszej randce. Powodem była ciąża. Oboje nie byli gotowi na to, by bawić się w dorosłość. Szukała "domowego sposobu" na przerwanie ciąży.

Ta bajka, która trwa, którą z nim przeżywam, musi się katastrofalnie skończyć, katastrofalnie dla mnie i dla niego – napisała w pamiętniku. Jestem samotna z Bartkiem, czuję całą sobą pustkę zdarzeń i emocji, które mi towarzyszyły. Ślub to była pomyłka, skomplikował mi życie. Nie chcę tego dziecka. To dziecko nie może przyjść na świat. Mam już przypadkowego męża, dość tych przypadków. Traktuję to dziecko jako wroga, zagrożenie, wykańczającego mnie cyborga.

Po narodzinach Madzi relacje Katarzyny i Bartka zaczęły się psuć jeszcze bardziej. Sfrustrowany mąż odnowił znajomości z byłymi partnerkami i zaczął umawiać się z kolejną. Waśniewska odkryła jego SMS-y i historię rozmów na Facebooku.

W związku z zachowaniem mojego męża wstrzymuję seks, nie mogę się mu oddać w zaufaniu, nie zadowala mnie. Madzia śpi, a tyran w pracy. Jestem sprzątaczką, praczką, kucharką, opiekunką, z seksem czuję się jak dziwka, bo tylko on ma przyjemność.

Historia przeglądanych stron wykazała, że Waśniewska chciała początkowo dziecko... zaczadzić. Przeglądała hasła: "zasiłek pogrzebowy niemowlaka", "pochówek dzieci", "kremacja niemowlaka", "nieumyślne spowodowanie śmierci" i "mierzenie stężenia co". Do zaczadzenia miało dojść 20 stycznia. Dziecko uratował nieoczekiwany, wcześniejszy powrót Bartka z pracy.

Waśniewska najpewniej wpadła wtedy na inny pomysł. Chciała sfingować porwanie. W sieci szukała informacji na temat eteru, środków usypiających i pigułek gwałtu. Dwa dni później rzuciła dzieckiem o próg, ale dziewczynka przeżyła. Uszkodziła jedynie szyjny odcinek kręgosłupa. Katarzyna przystąpiła więc do duszenia dziecka ręką lub workiem. Jej ciało wrzuciła do wózka, zawiozła do parku i zakopała. Na miejscu znaleziono niedopałek papierosa ze śladami jej DNA oraz rękawice robocze. Następnie zabrała pusty wózek, położyła się na chodniku, udawała nieprzytomną i czekała aż ktoś ją znajdzie. Zgłosiła napad i porwanie córki.

Prokuratura przesłuchiwała także więźniarki, które spotkały Waśniewską. Stwierdziły, że wypytywała się, ile się o niej pisze i czy serwisy telewizyjne zaczynają się od informacji o niej.

Wczoraj sąd przedłużył jej areszt o sześć miesięcy. Proces rozpocznie się pod koniec lutego. Grozi jej dożywocie, ale psycholog sądowy przekonywała niedawno, że Katarzyna W. odsiedzi tylko 10-11 lat. Okolicznością łagodzącą ma być jej "trudne dzieciństwo"...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1306)
gość
10 lat temu
Tak, teraz pewnie będą arumentować, że była chora psychicznie....
gość
10 lat temu
jak można... ja jestem bezpłodna i nigdy nie będę mieć swojego dziecka, a ta... &*#wa zabiła własne... GDZIE SPRAWIEDLIWOŚĆ?????????????????????
gość
10 lat temu
Brak słów na tą sukę!
gość
10 lat temu
promujcie ja dalej..
gość
10 lat temu
Gdy czytam o takich "ludziach" , to marzę o powrocie do średniowiecza i łamaniu kołem .
Najnowsze komentarze (1306)
gość
6 lat temu
Do gazu z nią...
TakichKurwuwN...
6 lat temu
Ta sz**ta sama kiedyś zginie ja bym jom jako rodzic zabił
Gość
6 lat temu
Co za prawo pojebane ,dożywocie a naj lepiej kara śmierci morderstwo było zaplanowane ,ile te dziecko musiało sie nacierpieć zanim je zabiła ,tylko ona to wie ,i jeszcze Jam pokazują na okładkach gazet w bikini ,brak mi słów co za kur....
gość
6 lat temu
super expres , super okładka, kreatywni inaczej tam pracują
gość
7 lat temu
Powinni przywrócić KARĘ ŚMIERCI w naszym kraju a ten "stwór waśniewska" winna umrzeć
Madzia z Sos...
10 lat temu
Ku pamięci małej Madzi z Sosnowca (*) (*) Niech tego małego dziecka dusza zazna wreszcie spokoju .........................
gość
10 lat temu
Mściła się s**a na mężu że ją zdradzał !!!!!!!!!!!!!! K.................. a nie matka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Nienawidzę jej.
gość
10 lat temu
Karę śmierci powinni przywrócić
gość
10 lat temu
MOGŁA ODDAĆ DZIECKO JA BYM CHCIAŁA A NIE MOGĘ NAWET S**A NIE ZOSTAWIA SZCZENIAKÓW TERAZ POWIE ZE MIAŁA DEPRESJE POPORODOWĄ K***A SIĘ WYWINIE Z ZABÓJSTWA \ POWINNI JA W TYM WIĘZIENIU Z*****Ć ZA DZIECKO JA BYM K***E Z 3 PIĘTRA ZRZUCIŁA JAK ONA MOGŁA DZIECKIEM RZUCAC S****A NIEZASŁUGUJE NAWET NA PROCES POWINNI JĄ NA RYMKU POWIEŚIĆ PUBLICZNIE ALBO JEZYK UCIAC I OCZY WYDŁUBAĆ
gość
10 lat temu
DOZywocie celebrytka z
gość
10 lat temu
z*****ć to mało
gość
10 lat temu
Mogła dodać dziecko ,a trudne dzieciństwo miała nie tylko ona. To nie jest powód zabójstwa. Jest narcystyczną psychopatką.
gość
10 lat temu
ja mam nadzieję, że jej pod celą zrobią "trudną młodość"... i oby tak przez całą 15-letnią co najmniej odsiadkę...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie