Trwa ładowanie...
Przejdź na

"PATOLOGICZNIE KŁAMIE! Jest niezdolna do odczuwania wyrzutów sumienia!"

810
Podziel się:

Kolejne mocne słowa z aktu oskarżenia. "Dla Katarzyny W. najważniejszy był jej własny wizerunek. Chciała być idealna".

"PATOLOGICZNIE KŁAMIE! Jest niezdolna do odczuwania wyrzutów sumienia!"
bECrzYwR

Znamy coraz więcej szczegółów aktu oskarżenia, który został przedstawiony 22-letniej "Katarzynie W.". Waśniewska oskarżona jest o zabójstwo swojej 6-miesięcznej córki, poinformowanie o popełnieniu przestępstwa, którego nie popełniono oraz o skierowanie podejrzeń na inne osoby. Grozi jej dożywocie.

Jak już pisaliśmy, biegli nie mają wątpliwości: Waśniewska zamordowała dziecko, dusząc je, a następnie ukryła zwłoki w pobliskim parku. Zdaniem psychologów posiada "osobowość psychopatyczną", a z jej pamiętników, które również zostaną przedstawione jako dowód, wyłania się obraz osoby zdeterminowanej do pozbawienia dziecka życia. Zobacz: "To DZIECKO TO WRÓG, CYBORG! Wykańcza mnie!"

Jedną z hipotez, którą wysuwano już na etapie śledztwa, jest inspirowanie się Katarzyny filmem pt. Kolor zbrodni. Pokazana jest w nim historia matki zabijającej swojego syna, która powiadamia policję o jego porwaniu. Zdaniem biegłych, W. "patologicznie kłamie", a mówienie nieprawdy przychodzi jej bardzo łatwo, niezależnie od sprawy, jakiej dotyczy.

bECrzYwT

To kobieta o skłonnościach do patologicznej kłamliwości, niezdolna do odczuwania wyrzutów sumienia, dążąca do przewodzenia poprzez manipulowanie - opisuje TVN24 na podstawie opinii psychologów i psychiatrów. Dodatkowo, prokuratorzy wskazują, że "wielokrotnie przedstawiała jako własne przeżycia zdarzenia dotyczące innych osób, fabuły książki lub filmu".

Analiza zgromadzonego materiału dowodowego wskazuje, iż Katarzyna W. z wysokim prawdopodobieństwem znała omawiany film oraz wykorzystała jego fabułę do tworzenia planu popełnienia zabójstwa córki oraz działań zmierzających do uniknięcia odpowiedzialności karnej. W. kłamała w różnych sprawach - zarówno dotyczących jej wykształcenia czy pracy, jak i tych związanych z okolicznościami śmierci półrocznej Magdy.

Zgodnie z opinią biegłego psychologa, w kontaktach z innymi dla Katarzyny W. najważniejszy był jej własny wizerunek - wskazują prokuratorzy i dodają, że kobieta zawsze chciała być "idealna w oczach innych", a ponadto wykazywała takie cechy jak "opanowanie, zorganizowanie i skłonność do fantazjowania".

Bycie idealną w oczach innych raczej się nie powiodło. Nie pomogło też zdjęcie w bikini na okładce.

bECrzYwZ

Wczoraj obrońca Katarzyny zapewniał, że na tym etapie nie zamierza komentować aktu oskarżenia ani dowodów przedstawionych przez prokuraturę. Można się jednak domyślać, że linia obrony może właśnie tak wyglądać: niedojrzała psychicznie dziewczyna naoglądała się filmów i nie może odpowiadać za swoje czyny... Kto wie, może powstanie jeszcze jedna, wzruszająca książka?

Psycholożka sądowa oceniła już, że mimo grożącego jej dożywocia, Waśniewska posiedzi najwyżej 10-11 lat.

bECrzYxa
bECrzYxu
KOMENTARZE
(810)
gość
9 lat temu
MORDERCZYNI . niech zginie w p*****u.
gość
9 lat temu
DOZYWOCIE TYLKO DLA NIEJ !!!!!!
gość
9 lat temu
PSYCHOPATKA
bECrzYxv
gość
9 lat temu
Przestańcie już o niej w końcu pisać !!!!!!!!!!!!!!!!!
ambasador sam...
9 lat temu
Moim zdaniem tacy ludzie zamiast powinni ciężko pracować całe życie. Więzienie to zdecydowanie zbyt lekka kara.
Najnowsze komentarze (810)
GoŚć
9 lat temu
Psychopatka,morderczyni. Najgorsze słowa do niej pasują,niech zgnije w tym więzieniu.
gość
9 lat temu
,, Psycholożka sądowa oceniła już, że mimo grożącego jej dożywocia, Waśniewska posiedzi najwyżej 10-11 lat ,, Jak jej współlokatorki pozwolą tyle wytrzymać.
gość
9 lat temu
ci,pozal się boze, psychologowie to to samo co ich kolezka samson
gość
9 lat temu
nie p***d...znalazł się znawca od 7 boleści a i tak g...rozumie bidaczysko
gość
9 lat temu
No właśnie. Będzie miała 33-34 lata jak wyjdzie na wolność.Będzie niebezpieczna. Lepie żeby dostała dożywocie.
gość
9 lat temu
a co się stało z tym basztylem, który napisał książkę o waśniewskiej? w**********i ją z gali i co teraz robi, wie kto?
gość
9 lat temu
ona powinna na krzeslo trafic co to za kraj zeby takie cos jeszcze po ziemi chodzilo....ludzie powinni ja ukamienowac!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
bys zdechla ty szmato
bECrzYxn
Lujek
9 lat temu
Forex jest dla Ciebie zbyt skomplikowany i ryzykowny? Masz już dość buków? Chcesz szybko pomnożyć pieniądze w bezpieczny sposób? Wypróbuj opcje binarne - wejdź na dc . exbino . eu i zarejestruj się juz teraz! Oferujemy darmowe e-booki, szkolenia i bonus od pierwszej wpłaty! Zobaczysz sam jakie to proste a wystarczy tylko trochę wiedzy. Zarejestruj się już teraz na dc . exbino . eu(usun spacje) i odbierz darmowy bonus
gość
9 lat temu
Niech zniknie z tego świata!
gość
9 lat temu
Nie nawidze ku**** !! Morderca jeb...
guzik
9 lat temu
Ona jest po*******a bez obrazy
ktosiunio
9 lat temu
bylo piekne lato choc czasem padalo duzo wina sie pilo i malo sie spalo tak zaczela sie wakacyjna przygoda on byl jeszcze piekny i ona byla mloda
ktosiunio
9 lat temu
a ja wole moja mame co ma wlosy jak atrament lalalalalala lallalala hehehehe to ja katarzyna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECrzYyg
bECrzYyh
bECrzYyi
bECrzYyj
bECrzYyk
bECrzYxP