Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łapicka dostała pracę... w prawicowym tygodniku

209
Podziel się:

Będzie pisać dla "W sieci", razem z Kożuchowską.

Łapicka dostała pracę... w prawicowym tygodniku

Kamila Łapicka rozpocznie wkrótce współpracę w tygodnikiem W sieci, tym samym, do którego pisze znana ze swoich konserwatywnych poglądów Małgorzata Kożuchowska. Jak informuje Fakt, wdowa po zmarłym w zeszłym roku aktorze będzie pisała o sztuce i teatrze.

Łapicka ma już w tym względzie doświadczenie. Zaczynała w redakcji miesięcznika Teatr, a kiedy wypromowała się dzięki sławnemu mężowi, dostała pracę w magazynie Pani. Jak już pisaliśmy, Andrzej Łapicki pod koniec swojego życia nie ukrywał rozczarowania małżeństwem z młodszą o 60 lat Kamilą. Sąsiedzi wspominają, że często dochodziło między nimi do awantur. Ostatecznie do niego nie doszło, jednak tuż przed śmiercią zmienił testament na niekorzyść swojej młodej żony. Po jego śmierci musi więc sama jakoś zarobić na swoje utrzymanie.

Przypomnijmy, że bliscy Łapickiego podejrzewają, że odebrał sobie życie... Zobacz: Łapicki popełnił samobójstwo?!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(209)
gość
9 lat temu
Śpieszmy się kochać prawicowe czasopisma... tak szybko odchodzą.
gość
9 lat temu
TUSKU ODEJDŹ!
gość
9 lat temu
Zdradziłam męza a on wyrzucił mnie z domu :9
gość
9 lat temu
Ciekawe jaki teatrolog zarabia tyle co ona
gość
9 lat temu
nie ma to jak wybijać się na śmierci męża
Najnowsze komentarze (209)
Bolo👊
7 lat temu
Przytyło jej się !!!
gość
9 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
gość
9 lat temu
zna sie na tymo czympisze wiec dlaczego mialaby tego nie robic.Czy czasopisma prawicowe sa passe ,jezeli taki to dlaczego?
gość
9 lat temu
niech sobie poszuka jakiegos 90 latka i nich za niego wyjdzie
gość
9 lat temu
Chyba w burdelu ta praca bo b****o jest zboczone
gość
9 lat temu
No i co z tego?
gość
9 lat temu
gratulacje.......
gość
9 lat temu
Nie czytamy tego badziewia :-D
gość
9 lat temu
niech pracuje a że nikt jej niechciał to łapie się wszystkiego
gość
9 lat temu
Gośka jest hipokrytką. tu taka święta, a wcześniej dawała d**y w dubaju za kase.
gość
9 lat temu
NIE LENIĆ SIĘ I UWAZNIE PRZECZYTAĆ !!!!!!!!!Pan dr Robert Gwiazdowski ma niestety rację ! A tak w ogóle; Gdzie są pieniądze ze składek emerytalnych? Trochę dużo czytania, ale to są fakty! Warto czasem myśleć samodzielnie. Rządowe statystyki mówią, że średnia pensja w Polsce to ok. 3600. To znaczyNIE LENIĆ SIĘ -UWAZNIE PRZECZYTAĆ, że średnie składki emerytalne to 703,08 zł miesięcznie - procent składki emerytalnej do ZUS jest stały, określony ustawowo. Liczba pracujących na koniec II kw. 2011 to 16,163 mln. Możecie te dane sami zweryfikować przeglądając oficjalne strony rządowe, sięgając do oficjalnych statystyk GUS. Miłej zabawy. Ale co z tego wynika?? BARDZO WIELE, a właściwie BARDZO DUŻO. Dużo czego?? PIENIĘDZY, oczywiście. Pomnóżcie urzędową i oficjalną liczbę zatrudnionych i oficjalną i bardzo urzędową średnią składkę emerytalną do ZUS. Powinno Wam wyjść miesięcznie 11 375 519 400 zł, czyli ponad jedenaście miliardów trzysta siedemdziesiąt pięć milionów. To gigantyczne pieniądze, a jest to tylko składka emerytalna. Bawmy się dalej: pomnóżcie to razy 12 miesięcy, a wyjdzie na to, że w skali roku jest to 136 506 232 800 zł. Kończą się Wam okienka w kalkulatorze? Mnie też. Zatem powiem, że jest to słownie ponad 136 miliardów 506 milionów zł w roku. Mamy w Polsce około 5 mln emerytów, dokładnie - w marcu 2011 było ich 4,979 mln. To znowu wg. oficjalnych, rządowych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk. Rencistów nie liczę, bo już na pewno nie zmieszczą mi się w kalkulatorze, a poza tym - na nich jest OSOBNA składka!!!. Wychodzi mi zatem na to, że rocznie jest to średnio 27301 zł na emeryta, czyli miesięczna emerytura średnio powinna wynosić 2275,00 zł. Tymczasem średnia emerytura - znowu wg rządowych, oficjalnych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk wynosiła w tymże marcu 2011 zaledwie 1721,00 zł. Czyli o 554 mniej niż wyn
gość
9 lat temu
jeszcze żeby jakoś pisała. kupiłem sobie dwa ostatnie numery-aby móc wyrobić sobie zdanie o gazecie, te jej 5 zdaniowe artykuliki - ble, szkoda papieru.. i kasy na te wypociny
lol
9 lat temu
buda suczko buda
gość
9 lat temu
sati
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie