Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka Koterskiego: "Każdy narkoman ZACZYNAŁ OD MARIHUANY!"

618
Podziel się

Iwona Ciesielska o uzależnieniu jej syna od heroiny. "My po prostu nie mieliśmy zbyt wiele do czynienia z narkotykami".

Matka Koterskiego: "Każdy narkoman ZACZYNAŁ OD MARIHUANY!"
bDgQmciJ

W ubiegłym tygodniu ww Wprost ukazał się głośny wywiad z Anną Fryczkowską, pisarką, której 16-letni syn popełnił samobójstwo. Kobieta twierdzi, że zrobił to pod wpływem marihuany, którą regularnie palił. Chłopak od wielu miesięcy cierpiał też na depresję.

W nowym numerze Newsweeka znalazł się wywiad z Iwoną Ciesielską, matką Michała Koterskiego, celebryty uzależnionego od heroiny. To właśnie przez narkotyki Misiek stracił pracę w Polsacie, gdzie przez moment prowadził nawet własny show.

Nie twierdzę, że marihuana każdemu zaszkodzi. Ale każdy, kto jest uzależniony od innych narkotyków, zaczynał kiedyś od marihuany - mówi Ciesielska i dodaje, że odkrycie uzależnienia jej syna było dla niej strasznym przeżyciem:

bDgQmciL

Każdy myśli: moje dziecko? Moje kochane dziecko? To niemożliwe. Rodzice z mojego pokolenia zwracali przede wszystkim uwagę na to, czy dziecko nie przychodzi do domu pijane. My po prostu nie mieliśmy zbyt wiele do czynienia z narkotykami**.**

Matka Miśka przyznała również, że zastanawiała się nad wpływem alkoholizmu jego ojca, reżysera Marka Koterskiego, na zachowanie syna.

A może wszystko potoczyłoby się inaczej, gdybym nie była od rana do wieczora zajęta pracą, gdybym bardziej skupiła się na synu? Na takie pytania też nie ma odpowiedzi.

Ciesielska dodaje, że przerażają ją lekkomyślne wypowiedzi celebrytów i polityków na temat legalizacji marihuany. Jej zdaniem w tej sprawie głos powinni zabrać głównie lekarze i terapeuci.

bDgQmciR
bDgQmcjm
KOMENTARZE
(618)
gość
8 lat temu
marihuana niby nie jest niebezpieczna. ale jak już zaczyna brakować doznań , chce się więcej sprobować tak sie kończy. wszystko jest dla ludzi ale z umiarem!
diva
8 lat temu
ma racje kobieta!
gość
8 lat temu
ona ma rację
bDgQmcjn
gość
8 lat temu
prawda.
gość
8 lat temu
Wygląda jak narkoman.
Najnowsze komentarze (618)
gość
2 lata temu
ciekawe czy koterski równie gorliwie domaga się zakazu posiadania, używania i dystrybucji alkoholu, używki która zbiera nieporównywalnie większe żniwo pod względem społecznych patologii niż marihuana? żal d*pę ściska, co za ignorancja i hipokryzja. zdecydowanie niektórzy celebryci nie powinni wypowiadać się w takich tematach: tak, m.in. do Koterskiego tu piję
Waldi
6 lat temu
Każdy narkoman zaczynał od alkoholu.
EWKA
6 lat temu
fakt!winni w dyskusji wziąć udział specjaliści od narkotyków,lekarze!!!a nie słynne ćpuny,które są za legalizacją narkotyków!!kto ich dopuszcza w ogóle do takich dyskusji,to szkoda wyrządzona słabszym psychicznie dzieciom!!!!!
gość
6 lat temu
kazdy narkoman zaczynal od dwoch podstawowych narkotykow czyli alkohol i tyton a ne marichuana
gość
6 lat temu
EED - A CNN Special Report by Dr. Sanjay Gupta (Full HD 1080p - 2013 Documentary) wpisz w YOUTUBE
gość
6 lat temu
co za bzdury! tylko p******i-cebulaczki to łykają:-D tyle na temat:
gość
6 lat temu
brzydal. Inni chodzili na randki, a on siedział i ćpał
gość
6 lat temu
ja nigdy nie pozwoliłbym żeby moje dziecko miało taki wielki i zagięty nos, to na pewno było przyczyną nieustannych kpin ze strony rówieśników
bDgQmcjf
gość
7 lat temu
na poczatku jest alkohol a nie marihuana....
gość
7 lat temu
KOTERSKA, nie rób z siebie Matki Teresy! Jaką pracą ty byłaś zajęta? Uganiałaś się za złłapanie sponsora. Najwazniejsze były ciuchy a nie dziecko, często nie było w domu co jeść ale ciuchy musiały być.
gość
8 lat temu
KAŻDY ALKOHOLIK ZACZYNAŁ OD PIWA IGNORANCI
gość
8 lat temu
jaki on brzydki,nawet wstrętny
gość
8 lat temu
Ma rozum niedorozwiniętego, jego miny na to wskazują.
gość
8 lat temu
sadzić palić zalegalizować . wolność dla marijuany:d
...
Następna strona
bDgQmcjH