Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie zaprosili Grycanek na urodziny!

359
Podziel się:

Stary Grycan nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Wstydzi się jej "kariery"?

Nie zaprosili Grycanek na urodziny!

Jak już pisaliśmy, relacje Zbigniewa Grycana, jego drugiej żony oraz syna Adama i jego znanej żony Marty, nie należą do szczególnie ciepłych. Senior rodu nigdy nie ukrywał, że nie zachwyca go styl życia celebrytki. Pisząc testament, postarał się więc, by po jego śmierci synowi i jego dorodnym córkom nic się nie dostało. Cały majątek odziedziczą dzieci z drugiego małżeństwa. Jak twierdzą wtajemniczeni, na tę trudną sytuację wpłynęła niechęć drugiej żony Zbigniewa, Elżbiety Grycan, do pasierba. Oliwy do ognia dolała Marta, której udało się wystarać o własny program cukierniczy. Jak się okazuje, Elżbieta Grycan także nie miałaby nic przeciwko temu, by spróbować swoich sił w telewizji, nawet przez jakiś czas amatorsko nagrywała internetowy program kulinarny, jednak nie cieszył się on popularnością.

W tej sytuacji raczej trudno się dziwić, że na wielkim przyjęciu z okazji 60. urodzin Elżbiety Grycan przy rodzinnym stole zabrakło Adama i Marty. Zresztą akurat w tym czasie nie mieli oni głowy do przyjęć, bo gorączkowo poszukiwali pieniędzy, koniecznych do spłaty długu wobec wspólnoty mieszkaniowej i uniknięcia w ten sposób licytacji komorniczej.

W końcu Adam Grycan, wiedząc, że proszenie ojca o pożyczkę nic nie da, zdobył pieniądze od bogatych znajomych. W czasie, gdy synowej groziła licytacja, starsi Grycanowie świetnie bawili się na przyjęciu. Jak informuje Fakt, podano m.in polędwicę w sosie z czerwonego wina i krewetki.

Co ciekawe, mimo poważnych problemów finansowych Martę wciąż stać na bardzo drogiego fryzjera...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(359)
gość
10 lat temu
nie zaprosili bo by wszystko zżarły
pika88
10 lat temu
no i dobrze..tez bym sie ich ''kariery'' wstydzila.
gość
10 lat temu
Brawo panie Zbigniewie!
KaMa
10 lat temu
nie dziwię się.
gość
10 lat temu
Bo by się nie zmieściły!!:)
Najnowsze komentarze (359)
gość
10 lat temu
niech spadają na bambus
gość
10 lat temu
niech spadają na bambus
gość
10 lat temu
Mądry facet z pana Zbigniewa.
gość
10 lat temu
Panie Zbigniewie, wielki szacunek Panu za to ze sie Pan odcina od tego chlamu, zachowa Pan twarz i godnosc bo to co robi synowa z soba i dziecmi jest ponizajace i zenujace
gość
10 lat temu
Panie Zbigniewie! brawo brawo i jeszcze raz brawo!! Rozpasane Grycanki przynoszą tylko Panu wstyd!!!! a Pana lody uwielbia cała moja rodzina! wszystkiegfo najlepszego!!
Ala
10 lat temu
Popieram p. Grycana seniora. Od wielu lat wspólnota mieszkaniowa chciaqła te osoby usunąc za uchylanie sie od płatności i arogancję. Jak można nie płacic rachunków? Od zawsze też Marta Grycan z cukierni a dokładnie z firmowej kasy wyciagała pieniądze, nie bacząc na rachunk, na pensje. Jak wyjeżdżali na urlop to wówczas ustawiała się kolejka dłużników. Jak można wspierac syna i promowac syna, który w taki sposób żyje? Jaki to przykład rodziny jest, żal patrzec na takie "puste głowy".
gość
10 lat temu
tluste oblesne swinie nie pokazujcie ich nigdy wiecej rzygac sie chce
gość
10 lat temu
Pudel, co ty z tą zazdrością pani Elzbiety? Laska poprostu nie lubi świnki Marty, która robi szczęp całej rodzinie. Obnosi się z nie swoim bogactwem. Co ona w życiu zrobiła po za tym, że wyszła za syna Grycana. Też bym takiej nie lubiła i to nie z zazdrości.
gość
10 lat temu
Te trzy grube Świnki wtargnęły z nikąd i chcą być ważne. Wystawiły się na pośmiechowisko. Nawet został po nich przydomek. Ja do mojej upasionej siostry mówię " grycanka" Znam wiele takich osób, co słowo grycanka jest pogardliwie wysławiane. Im wydaje się, że coś znaczą, a tak naprawdę media wpuściły je by zrobic sobie oglądalność typu kukiełka na sznurku. Szkoda, że panie nie maja wyczucia smaku ;)
gość
10 lat temu
bo krowy by wszystko wpierdoliły a w kryzysie trzeba oszczędzać
gość
10 lat temu
o Shazzę zaprosiła
gość
10 lat temu
Dobrze że senior ma poukładane w głowie
fryzjer
10 lat temu
Fryzjer g***i nie jest i bieze gotoweczke
gość
10 lat temu
jeden mądry Grycan
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie