Trwa ładowanie...
Przejdź na

Udusiła córkę gołymi rękami?!

989
Podziel się:

Najpierw z całej siły rzuciła nią o podłogę... Nadal żyła, więc musiała ją dobić.

Udusiła córkę gołymi rękami?!
bETmbtgB

Po ponad roku ganiania się z Katarzyną W., która bawiła się w chowanego z katowicką prokuraturą, rozpoczyna się proces o zamordowanie jej córeczki, półrocznej Madzi. Według prokuratora matka dokonała tej zbrodni z premedytacją.

Akt oskarżenia rzuca nieco więcej światła na okoliczności morderstwa. Otóż, jak informuje Super Express, powołując się na akta sprawy, 24 stycznia minionego roku o 16 Katarzyna W. pożegnała przed blokiem męża i jego kolegę i wraz z Madzią wróciła do mieszkania. Tam częściowo rozebrała dziecko, zapewne z obawy, że ciepłe ubranko zamortyzuje upadek, po czym z całej siły rzuciła dzieckiem o podłogę... Madzia straciła przytomność, jednak matka nadal nie była pewna, czy może się cieszyć z udanego morderstwa. Zdaniem biegłych, był to moment, gdy mogła się jeszcze opamiętać i zapobiec śmierci dziecka.

Ekspertyzy jasno mówią, że obrażenie powstałe w wyniku upadku nie były wystarczające do spowodowania śmierci dziecka - potwierdza w rozmowie z tabloidem prokurator Zbigniew Grześkowiak.

bETmbtgD

Matka jednak, zamiast ratować nieprzytomne dziecko, zatkała mu usta i nos. Akt oskarżenia wymienia różne prawdopodobne narzędzia zbrodni, jak koc, poduszkę czy worek foliowy, jednak prawdopodobne wydaje się, że Katarzyna W. udusiła dziecko gołymi rękami. Śmierć nastąpiła co najmniej po 4 minutach od odcięcia dopływu powietrza.

Potem Waśniewska wyszła z ciałem ukrytym w wózku, paląc papierosa, zakopała je w płytkim grobie w pobliskim parku i zgłosiła porwanie. Trzymała się tej wersji do 2 lutego, kiedy to Krzysztof Rutkowski podstępem zmusił ją do wyznania prawdy. Waśniewska zarzuca mu teraz, że podszedł ją, używając "nieetycznych metod".

bETmbthe
KOMENTARZE
(989)
gość
9 lat temu
biedne to dziecko :(
gość
9 lat temu
Powinni dać jej dożywocie, jak można zrobić coś takiego własnemu dziecku! Madzia była częścią jej...
gość
9 lat temu
niech zginie
bETmbthf
gość
9 lat temu
zamknac ja!!!!!!
gość
9 lat temu
to jest portal plotkarski skoczcie tu z mordercami!!!
Najnowsze komentarze (989)
gość
4 lata temu
MORDERCZYNI nierozumiesz whatever you want i got it nierozumiesz
Gość
6 lat temu
Ta k***e powinni tez pjerdolnac o glebe i w morde wepchac konskiego c***a zeby sie udusila s****a niema litosci dla takich k***w i s***t najpierw sie pjerdola a puzniej morduja k***y
wiktoria
8 lat temu
Udusila dziecko golymi rekami.Ale jej dziecko ? co za...
Sylwia_berlin...
8 lat temu
Hej jeżeli ktoś z was poszukuje pomocy psychologa online to polecam portal psychologiczny psycheterapia.pl, oferowana pomoc jest całkiem anonimowa i cena jest niska jest też forum i można się wygadać także myślę że, jest to dobre rozwiązanie dla osoby . .
gość
8 lat temu
Powinna zginąć śmierć za śmierć durna powalona baba czuje do niej obrzydzenie morderca powalony kufa trol niedorozwiniety ble nie chciala bym jej ujzec na wlasne oczy mordercaaaaaaaaaaaa i nic po za tym jak bym ją tylko zobaczyla wbila bym jej nóż w plecy juz nie zyjesz ty morderco
gość
9 lat temu
K***ę żywcem rzucić na płonący stos.Niech tak cierpi jak to maleństwo cierpiało przed śmiercią.
gość
9 lat temu
Powinna zginąć za to co zrobiła,kara śmierci powinna wrócić za takie zbrodnie.Biedna niewinna Madzia.
gość
9 lat temu
Bronmy dzieci !!!!! dzieci to przyszlosc . zabic s**e
bETmbtgX
gość
9 lat temu
ja jednakże mam ogromna nadzieje ze odpowie za swoje czyny,wczesniej czy później , nie nam jest dane wydawac wyroki. Dziecko to CUD, cud ZYCIA. Ja mam dwoje wspaniałych dzieci i żadna depresja nie była by w stanie abym ja sama skrzywdzila je. miałam depresje wiec wiem co to jest ,ale depresja jest widoczna golym okiem wiec nie wierze ze jej otoczenie by nie zauwazylo. Brakuje w Polsce najważniejszej kary . dziecko nawet tak male ma wole zycia a ta kobieta zabrala Madzi Wszystko ,wiec nie powinno się jej promować tylko zniszczyć.
Pati
9 lat temu
Żeby zdechła w męczarniach
:*
9 lat temu
Niech zgnije w więzieniu !!
gość
9 lat temu
powinna byc kara śmierci w tej naszej POLSCE co za ludzie rządzą tym krajem Bójcie się Boga
gość
9 lat temu
za karę nich ją Rutkowski teraz udusi
gość
9 lat temu
jak można zabić wlasną corke? biedne dziecko
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETmbthQ
bETmbthR
bETmbthS
bETmbthT
bETmbthU
bETmbthz