Doda czy Górniak? KTÓRA LEPIEJ?

Odwieczne rywalki na bankiecie w pastelach.

Obraz

Doda i Edyta Górniak, odwieczne rywalki, które na krótko połączyła nienawiść do Mai Sablewskiej, nieczęsto pojawiają się na tych samych imprezach. Wszystko zmieniło się wczoraj na gali w Ufficio Primo.

Rabczewska wybrała na tę okazję jasnoniebieską suknię z peleryną po lewej stronie i z wysokim wycięciem. Górniak z kolei założyła bladoróżową sukienkę i uczesała gładko włosy.

Która wypadła lepiej?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą