Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ohme dostała WŁASNE REALITY SHOW!

239
Podziel się:

Psycholożka będzie uzdrawiać polskie rodziny w "Życiu od kuchni"... Uzdrowi też swoją?

Ohme dostała WŁASNE REALITY SHOW!
bECJRqZN

Małgorzata Ohme zaistniała w mediach dzięki przyjaźni z Kingą Rusin oraz głośnemu romansowi z Bartoszem Węglarczykiem. Celebryci długo ukrywali, że są kochankami. Doszło nawet do dość zabawnej sytuacji, gdy na Pudelku ukazały się ich bardzo czułe zdjęcia zrobione podczas zakupów w galerii handlowej. Pokładająca się na sobie para zapewniała publicznie, że... zdarzyło im się to tylko ten jeden raz. Traf chciał, że akurat wtedy spotkał ich i sfotografował nasz czytelnik :)

Psycholożka wydała wkrótce książkę z poradami dla małżeństw i tym samym stała się specjalistką od rozbitych związków. Okazuje się, że to dopiero początek. Ohme czuje się też ekspertem od gotowania i jedzenia. Wirtualne Media donoszą, że dostała własny program reality show na antenie TVP2. W programie Życie od kuchni będzie pracować nad poprawą nawyków odżywiania oraz "uzdrawiać relacje międzyludzkie".

W każdym odcinku Życia od kuchni Ohme odwiedzi inną rodzinę. W trakcie show będzie im doradzać jak zdrowo się odżywiać, a także jak zgromadzić wszystkich domowników przy jednym stole. Ohme wygrała casting zorganizowany przez producenta, w którym udział wzięła także Joanna Koroniewska.

bECJRqZP

W przeszłości Ohme prowadziła już własny program na kanale Religia.TV, który zbankrutował. Czy tym razem pójdzie lepiej? Jej konkurentkami będą znane telewizyjne "ekspertki od życia": Małgorzata Rozenek, Magda Gessler i marząca już o podobnym programie Marta Grycan.

Przypomnijmy, jak wyglądał internetowy debiut Ohme:

bECJRqZV
bECJRqZW
bECJRraq
KOMENTARZE
(239)
gość
9 lat temu
ja bym węglarczyka nie dotknęła kijem, a ona z nim w ślinę poszła.. OHYDA
gość
9 lat temu
pierwsze foto dużo o niej mówi.
gość
9 lat temu
oczywiście pani Ohme została zatrudniona przez TVN dzięki nadzwyczajnemu talentowi i ciężkiej pracy...
bECJRrar
umpalita
9 lat temu
Może ja też dostanę, w końcu teraz nie liczy się czy jesteś mądra, masz co przekazać innym, tylko że masz cycki i pieniądze...
gość
9 lat temu
węglarczyk to obok karolaka najobrzydliwszy i najobleśniejszy z wyglądu "pan" z telewizji
Najnowsze komentarze (239)
gość
9 lat temu
Przciez ona od lat prowadzi zajecia na studiach podyplomowych z psychodietetyki. Mialam z nia zajecia. Poczatkowa bylam uprzedzona ale okazuje sie ze naprawde ma wiedze. I nie chodzi o to czy prowadzacy ten orogram bedzie sie znal na gotowaniu tylko chodzi o psychologiczne podloze nadwagi i innych zaburzen odzywiania.
gość
9 lat temu
TVN- TELEWIZJA DLA GEJÓW I LESBIJEK.KTO NIE BĘDZIE CHCIAŁ SIĘ STAĆ GEJEM I LESBIJKĄ TO NA BRUK I W*N Z NASZEJ GEJOWSKIEJ TELEWIZJI
gość
9 lat temu
No niestety, lump.Wstyd patrzeć. Co ona chciała przez to powiedzieć?
gość
9 lat temu
ta ohme się osmiesza jak ona się zachowuje okropna baba
gość
9 lat temu
ta ohme się osmiesza jak ona się zachowuje okropna baba
wybieram tata...
9 lat temu
wybieram tatara. jakiś czas temu zrzestą przywołałaś tatara w ktf3rymś wpisie i dzięki temu miałem doskonały prezent na dzień kobiet (ktf3rego nie znoszę i Ona też nie znosi) (chyba:) kupiłem morliński, jajo, ogf3rek, cebulę, pieprz i jak rzuciłem na stf3ł to wiedziałem, że mnie nie opuścikiedyś tatary były w każdym dworcowym barze. i komu to przeszkadzało pytam? potruli się? nie potruli się.
gość
9 lat temu
ten wieprz jest wnukiem Józefa Światły, pierwotnie Izaaka Fleischfarba, zydokomunistycznego zbrodniarza.
gość
9 lat temu
Wswtyd żeby kogoś takiego jak ta Ohme zatrudniać do takich programów.TVn zeszło na psy.Ta pani nie powinna wykonywać zawodu psychologa.Myślę,że ma predyspozycje do innego.Przy dziecku ślini się z obcym facetem..........p.psycholog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kala zawód psychologa co na o Towarzystwo zrzeszające psychologów. Do tego uroda żadna.Co na to mąż na zachowania "żony"???????!!!!!!!!!
bECJRraj
gość
9 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
gość
9 lat temu
08.30 TVN - Dzień dobry TVN - prowadzi Bartosz Weglarczyk - wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturujacego bohaterów z NSZ, WIN i AK [chodzi o oslawionego Józefa Światłę.Miłego oglądania
gość
9 lat temu
niech lepiej zacznie od swojej rodziny
gość
9 lat temu
ręka rekę myje. Przygłup trafił na przygłupa. A tvn takich promuje.
gość
9 lat temu
Kto tych oblechów zatrudnia? Nie chcę na nich patrzyć!
gość
9 lat temu
W takich chwilach żałuję, że płacę abonament.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECJRrbc
bECJRrbd
bECJRrbe
bECJRrbf
bECJRrbg
bECJRraL